Yunan baykuş athena parası ve dahası

turab42

Member
Anlamiyorsaniz uzak durun nette aynısını bulun gramajina bakın yanyana koyup inceleyin

şans35

Yeni Üye
Kardeşim kusura bakma ama hayal kirikliği yaratmak da istemezdim ama bunlarin peşine koşma başina bedava iş alirsin lakin sahte

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Kardeşim kusura bakma ama hayal kirikliği yaratmak da istemezdim ama bunlarin peşine koşma başina bedava iş alirsin lakin sahte
Nerden anlaşılıyor hocam adam inanılmaz güveniyor kendisine gerçek diyor lafta ama ben tabi emin değilim. Daha bu 100de 1i diyor kamyon dolusu malzeme var diyor ? Aklım karıştı

Eclipse

Yeni Üye
mavikorku ne diyecek malının arkasında duracak ki sana güven versin.sende koştur dur 2 kuruş kazanırım belki diye ama hep hüsran.geçen sene aynı knuşmaları bende duydum malın sahte oldugu teyit edilince değil bir kamyon adama dahi ulaşamadık.yanlış anlama ama o parçalar orjinal olsa senden önce onlarca insana gider.bence uzak durman hayırlısı olurr.

şans35

Yeni Üye
Kamyon dolusu mal var önce küçükleri verelim adam mi olcecekmis arkadaşın sonra ömürlerini cikaracakmis değilmi kardeşim malın sahte gitme ustune

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Bizim alicilarimiz saglam oldugundan ilk bize gelir bunlar fakat bu biraz kuskulandirdi orjinal mi sahte mi diye... sahte diyen neye gore diyor onu ogrenirsem cok iyi olur bilgilenmis olurum

sarıkayalar

Bilgili Üye
Tek olarak ön arka ceksin yollasın bakalım bu hali ben sahteyim diyor