yuvarlak oymalar

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
cevap vermeden önce yön olarak neresi ok tarafı?

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.

aşk

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 261334

Şimdi çizdiğim ok istikametide araştırma yaparmısın.
Kaya tek kaya fakat birden fazla bağlantılar var o sebeple hm kırmızı istikameti hemde sarı ok istikameti araştırman iyi olur
ustam ilgin için sağolasın bulmaca içinde bulmaca gibi arazide bayağı zor ama işaret çok dikkat çekici olduğu için umut veren bir yer gibi geliyo ondan çok didikliyorum sağolasın ✋ göz gözden, tecrübe tecrüben üstün oluyo o yüzden ilgilenen dostlar teşekürler. Yorumları bekliyorum.

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
cubuk kullan mayı biliyorsan bak zararı olmaz odaları bulduktan sonra giriş tüneline de bak bulamazsan köşelerde durup aşarıya dogru resimle

aşk

Yeni Üye
cubuk kullan mayı biliyorsan bak zararı olmaz odaları bulduktan sonra giriş tüneline de bak bulamazsan köşelerde durup aşarıya dogru resimle
valla ustam çubuktan anlamam anlıyom diyenide gördüm boş.. onun için bozulmamış işaret daha önemli bence tek sıkıntı yön ve mesafe anlamında deneyimi tecrübesi olan benzer yer denk gelmiş arkadaşlara ulaşmak

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ekli dosyayı görüntüle 261346
Doğal hale uygun basamakla inilen sal kapama oda olabilir.Örneğin 3 basamak gibi.
Uzaklık olarak 9 ile 23 metre kadar tahminen derim.Zeminaltı oda yani.Ama oda sen basit boş bir mezar mısın dolumusun nesin belli olmaz.Bu mevkide net boşluk ile tespitin ilk aşaması geçilebilir.

The Thing

C*
Süper Moderatör
valla ustam çubuktan anlamam anlıyom diyenide gördüm boş.. onun için bozulmamış işaret daha önemli bence tek sıkıntı yön ve mesafe anlamında deneyimi tecrübesi olan benzer yer denk gelmiş arkadaşlara ulaşmak
Boşluğa düşmen şart diğer türlü işin zor.