zemin altı mezar

ragıp

Uzman
@ragıp ustam çok teşekkür ederim. zeminden kastınız benim ayağımı bastığım yer sanırım yani yukarıdan alttaki yapının tavanına kadar olan derinlik umarım doğru anlamışımdır. yoksa yapının zeminini mi kastediyorsunuz
bastığın yer ustam
isimlerin başına da @ koyduğunda hemen mesaj geliyor :)

Turko

Uzman
indir da 3 mt ne tabanı ne tavanı :) önce ortadakini indir sonra sağa sola açarsın. Köşede altın var demek baş ucu demek al git , ekmeksiz götür , genç adamsın eritirsin , yiyen dikilir yemeyen yıkılır. Daha ne diyim sana.

hanan

Member
Turko usta beni gece gece yola çıkaracaksın :) emareler kuvvetlimi diyorsun yoksa acemi bulmuşken biraz gırgır mı yapayım diyorsun:)

deli firat

DOĞACI
Gardaşım burda gırgır yok neden seni yanlış yönlendirsin ustalar kul hakına girsin rahat ol gardaş herşeyin bir yeri var ustalar gerekenleri yazmış gerisi sende hakında hayırlısı inşallah selametlen

hanan

Member
deli firat yok zaten gırgır yaptığını düşünmedim latife olsun diye öyle yazdım. iyi dileklerin için teşekkür ederim

Turko

Uzman
Turko usta beni gece gece yola çıkaracaksın :) emareler kuvvetlimi diyorsun yoksa acemi bulmuşken biraz gırgır mı yapayım diyorsun:)
Niye gırgır yapayım ilk mesajını okuyunca fırladım yerimden gece gece , hanım bağırdı nere gidiyorsun diye, hızımı alamadım yolu bilsem açmaya gelecektim :) Ne güzel tespit yapmışsın herşey hazır.

hanan

Member
ragıp usta ve diğer ustalar bugün 2 metreye kadar kazıdım tespit ettiğim yerin dip kısmından başladım bir kısmı boşluğa bir kısmı boşluk dışına gelecek şekilde yaklaşık 2 metreye kadar kiremit küp parçaları ve kömür karışımı çıktı en son yani 2 m civarında yumruk büyüklüğün den büyük küçük taşlar çıkmaya başladı yoğun şekilde ne dersiniz ne yapmalıyım yarın devam edeyim mi lütfen acil cevap veriniz