Zenginlik tilsimi

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Size bir soru zengingilik hayırmıdır şermidir?
Merhaba güzel insan :)
Ben bu soruya bir cevap verecem ama aradigin cevapmi bilemiyorum tabi

Zenginlik deminki yazdığım msjdada belirttiğim gibi doğru kisideyse hayri beraberinde getirir ve hayırlara her fırsatta vesile olur
Ama yobazin elinde korkunç silahtır tıpkı aşık GULABININ dediği gibi
Ve ne yazıkki serdir ...
Bu türküyü dinle

2.40 saniyeye dikat ama baştan dinle
[video=youtube_share;25nJFt8wzOQ]https://youtu.be/25nJFt8wzOQ[/video]

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kalça nin pozisyonu bozduğu için bel fıtığı zemini hazırlıyor muş. Düşük bel kot pantalon işe bay bayan farketmez kuyruk sokumu tüyleri kırdığı içinde kıl dönmesi yapıyormuş . Dr lar böyle diyor. Enteresan.
Fitik deyil ama kıl dönmesi oldu bende
Nihayetinde işimiz oturmak bunu cüzdan kullanmayanlardada olur
Ama kullananlara tavsiyem
Biran önce kurtulsunlar cüzdan gerçekten
Sağlıksız bir gereç

Bu arada konuyu nerden nereye götürdük
Birazdan romatizmaya bağlarız :73:

Turko

Uzman
cüzdan ağırsa yapar dermişim:)
Yok ustam o bakımdan değil oturunca kartlar kırılıyor bıktım bankalar ile uğraşmaktan küçük kart cüzdanı taşıyorum ön cebimde , kartların arasına da 3-4 tane 100 lük doler 3-4 tane 200 lük Atatürk 3-4 tane de 100 lük yuğro katlayıp koyuyorum olay tamam :) paralara kartların numaraları çıkıyor ama olsun . Bir de ne olur nolmaz acil durum olur kaynak elektrotunu büküp araziye çıkarım lazım olur diye hazirsiz yakalanmayam diye bir tane çeyrek altın taşıyorum. Tabi bunlar gülelim diye yazdığım yazılar sonra herif cüzdan da dalgalı ne kadar kur varsa taşıyor demeyin . işin gerçeği evden çıkarken avrat harçlık veriyor bugün ki hakkın 25 lira ister hepsini harca ister biriktir diyor :) Çay 3 lira kadın diyorum bende 1.5 lira evinde otur Belki tatlı olur çayın yanına 10 lira dan kurtarırsın diyor. işsiz güçsüz kalınca böyle oluyor.

Turko

Uzman
Fitik deyil ama kıl dönmesi oldu bende
Nihayetinde işimiz oturmak bunu cüzdan kullanmayanlardada olur
Ama kullananlara tavsiyem
Biran önce kurtulsunlar cüzdan gerçekten
Sağlıksız bir gereç

Bu arada konuyu nerden nereye götürdük
Birazdan romatizmaya bağlarız :73:
Kulak burun boğaz enfeksiyonu nedeni ile ağır ateşli özellikle kulak iltihabı ile ağır ateşli dönem atlatan varsa %100 kan romatizmasi vardır denemesi bedava dr a sorsunlar :)

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Yok ustam o bakımdan değil oturunca kartlar kırılıyor bıktım bankalar ile uğraşmaktan küçük kart cüzdanı taşıyorum ön cebimde , kartların arasına da 3-4 tane 100 lük doler 3-4 tane 200 lük Atatürk 3-4 tane de 100 lük yuğro katlayıp koyuyorum olay tamam :) paralara kartların numaraları çıkıyor ama olsun . Bir de ne olur nolmaz acil durum olur kaynak elektrotunu büküp araziye çıkarım lazım olur diye hazirsiz yakalanmayam diye bir tane çeyrek altın taşıyorum. Tabi bunlar gülelim diye yazdığım yazılar sonra herif cüzdan da dalgalı ne kadar kur varsa taşıyor demeyin . işin gerçeği evden çıkarken avrat harçlık veriyor bugün ki hakkın 25 lira ister hepsini harca ister biriktir diyor :) Çay 3 lira kadın diyorum bende 1.5 lira evinde otur Belki tatlı olur çayın yanına 10 lira dan kurtarırsın diyor. işsiz güçsüz kalınca böyle oluyor.
Mevlam herkesin evine ocağına bereket versin...

Cüzdan tahtakale döviz bürosu gibi mübarek :D
25 aldınsa dua et sırtın yere gelmez )) yalnızın bugünkü harçlık 25 dedin günlük değişiyor sanırım :)

R00T

Profesyonel
Co Admin
Allahın verdiğini kimse alamaz.Allahın vermediğini kimse veremez.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Allahın verdiğini kimse alamaz.Allahın vermediğini kimse veremez.
Bir zamana kadar rızık cepdeki varlığı bilirdim vs meğer hakiki rızık boğazından aşağıya inenmiş :)

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bir zamana kadar rızık cepdeki varlığı bilirdim vs meğer hakiki rızık boğazından aşağıya inenmiş :)
Bin yaşa kayak ustam bende öyle bilirdim.En son dediğini öğrendim.Gözlerim o gün doldu ...:(

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Size bir soru zengingilik hayırmıdır şermidir?
Haftada bir içtiği kemik suyu çorbasının yağını fazla koydu diye lokanyacıya kızan şems ten,düşmanın attığı taş değil dostun attığı gül yaralar diyen hallaç tan,doğada kendiliğinden yetişen ot harici yemeyip içmeyip giymeyen apollonius a kadar mesaj açık ve net değilmidir ustam.