Zenginlik tilsimi

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kafkaslı üstadım kendini özletme,arada bir dokun bam telimize Allah ın izniyle,seviliyorsun.

GERMO

Engellendi
Ustam bu zamanda nasıl hayr olsunki, çok ağır bir yüktür, cüzdanda taşınmaz, yürekte ve elde taşınır, bu Deccal devrinde şerdir, belkide benim karamsarlıgim, hep şerden zengin olanları gördüğümdendir, Rabbim bizlere hayırlı olanı hakkimizda hayr eyleyip, hayr olanida gonlumuze razi eylesin, dualarimizi kabul eylesin nasip etsin inşallah.
Size bir soru zengingilik hayırmıdır şermidir?

Son düzenleme:

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Size bir soru daha yaratılış gayemiz nedir?

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam bu zamanda nasıl hayr olsunki, çok ağır bir yüktür, cüzdanda taşınmaz, yürekte ve elde taşınır, bu Deccal devrinde şerdir, belkide benim karamsarlıgim, hep şerden zengin olanları gördüğümdendir, Rabbim bizlere hayırlı olanı hakkimizda hayr eyleyip, hayr olanida gonlumuze razi eylesin, dualarimizi kabul eylesin nasip etsin inşallah.
Hayır olur usta gönül tezgahı bı düzenle bak. Nasıl hayırlı olur mübarek

GERMO

Engellendi
Allah cc dan dilemek istemek niyaz etmek ihsan etmesini dilemek o kadar kolay, verirse ve kabul ederse dualarimizi rabbimizin büyüklüğü ve gücünün kuvvetinin sonsuzlugundandir, vermese ya bizim istemeyi bilmedigimizdendir, ya da layık olmadığımız veya zamanın gelmedigindendir, Rabbimizden istemek kolayda, Kulu Sedegor dan istemek yürek ister, hemen bir sağ krose bir sol krose kafa göz kırıp iki seksen uzatır yere insanı, 52 yaşına kadar dünya ile savaştım, Sedegor dan korkirem abe, mübarek aydır yinede bir sorayım, ustam ne yaptınız şu cihazı, hani bakalım belki tekavit gazi maasimdan gücüm yeterse bir tane alayım.
Çok para en büyük Şerdir ! Para Şeytanın Taaa Kendisidir !

Ne istersen Allah tan iste, iste ama Hep Hayırlı olanı iste !

GERMO

Engellendi
Kafkaslı ustam yüreği gönlü güzel kardeşim, selamunaleykum, nasılsın ustam, ustam hamd şükür uğraş ve mücadele ile bugünü ve yarını kurtarmaya çalışıyorum, yerler 100 den fazla yanimdakiler soruyor abi neyi bekliyorsun niye işlem yapmıyorsun, köyde keyifte Ahmet aganin, sağlam bir cihaz bulmadan işlem yapmıyorum, her deli üstünü başınımi yırtar, Allah cc hepimizden ve sizlerden razı olsun.
Hayır olur usta gönül tezgahı bı düzenle bak. Nasıl hayırlı olur mübarek

30061977

Engellendi
zenginlik tılsımı yok öyle bişey kardeş aklını kullanacan önüne gelen fırsatları değerlendirecek riskin nerden geldiği belli olmaz.
ben rizeliyim buralarda çay üretir herkes. 15 sene evvel likapa geldi rizeye kimse ilgilenmedi ben bütün çay arazilerimi söktüm likapa diktim. şimdi cooooookk rahatım senede 45 gün mahsulveriyor alıcısı devlet par parası peşin. 45 ton üretiyorum 45 günde ortalama 400 bin tl cebime giriyor her sene