Ziyarete gelenler

beyazkartal

Yeni Üye
Demem iki siz tuzaklara dikkat edin ne gelirse fiziki olaylardan gelir bu cin Peri birtek kaçak kazı yapanamı garezi var izinli yapan adam vuruyor kepçeyi alıyor malı yada okadar arkiyolok var kazıyolar adamlar dünyanın malını alıp müzede sergiliyorlar bizde korkumuzdan yarım yarım bırakıp gidiyoruz

sepetkaya

Editör
Şirvan hocam ben urkmedim desem yalan olur. Başka bir forumda güzel güzel konular acinda orada muhabbet edelim bu ne ya arkadaş.. herkese hayırlı geceler....

Arcadius

Member
Resmen yaşadıgım bir olayı anlatayım gençlik yıllarım damarda kan deli gibi geziyor bir gün uslu dursam diger gün ya agzı burnu kırık eve geliyorum ya birilerine zarar veriyorum pimi çekilmiş bomba gibiyim bir hoca var dediler götürüp muska yazdırak dediler gitti bir adamın selamı ile gittik o adamın selamını söyledim bırak o zinakar ın selamını bana getirme dedi neyse bana kapı eşiğindeki ayakkabılar var onları n içinden meşin olan çarıgı getir dedi gittim bir ayakkabı getirdim bu değil dedi iyice tarif etti getirdim ayakkabının altını gösterdi bana dilik dilik taş kesmiş resmen çeçenistan hatırası bu dedi çeçen mücahitlerin yanından geldim dedi orda senin gibi gençler allah için kuran için islam için savaş veriyor çogu senden küçük dedi senmisin şimdi delikanlı onlar mı dedi şaşırdım siz ne büyük bir insanmışınız dedim inanmazdım ben böyle şeylere dedim daha ben neyim ki bir tırnak parçası bile değilim dedi işaret parmakları ile gökyüzünde helikopterleri düşürenler var dedi böyle bir şey geçmişti başımdan

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Şimdi konuda ne demek isteniliyor?

Başka boyutta yaşayan veya bir an o boyutlara geçen insanlar elbette vardır!

Lakin bu imkanlar kime nasıl verilir?

Hz Musa'ya nın mucizeside vardır, Fravunların hileleride!
Biri Allah tan verilen diğeri Şeytanın aldatmacası, insan aklı kıttır, ayırt etmesini bilin! Zira aldananlardan olursunuz!

Şu bir gerçektir Yaradana sıgınana hiç bir güç hiç bir enerji ilisemez Allah ile olun. Gerisi boş laf.

Evet tılısım vardır yok demiyoruz!

Birde işin öyle bir yüzü vardırki bazı kesimlerce her definede bir tılısım var yaygaraları koparılır. Bu bilinçli şekilde biz definecileri bu işten sogutmayı amaçlar .

Bu işin ucundakilerde ERMENİLERDİR. Türkiyede sözde bir çok dernek çatısı altında neler yaptıklarına bir konu açacak olsak günler sürer!

Siz hiç duydunuzmu resmi bir kazıda bu Türk olsun Alman olsun kazı yapana birinin iliştigini.

İnsan neyden korkarsa o başına gelir Vesselâm!

Son düzenleme:

edirne22

Editör
çok acayip şeyler, Şirvan ustanın başından geçenleri burada okumak, öğrenmek isteriz.
Düşmüş Melekler diye bir olay var, Hanok'un kitabında ayrıntılı anlatılıyormuş.
üstelik birinden dinlemiştim kur'anda da anlatılıyormuş. ama ben kur'anda böyle bir ayet var mı yok mu bilmiyorum.

Melekler Allah'a "bu insanlara irade verdin, çok kötülük yaptılar" gibi bişey demişler.
Allah da onlara "o iradeyi size verseydim siz daha kötü olurdunuz" demiş.
sonra iki tane meleğe irade verip dünyaya yollamış.
bu meleklerin adları Harut ve Marut. Kovulmuş Melekler, Düşmüş Melekler de diyorlar.
Bu iki melek sabah ezanında dünyaya iniyor, akşam ezanında "ismi azam" duasını okuyorak arşa çıkıyorlarmış.
Dünyada Züleyha isimli bir kadına aşık olmuşlar, sonra bozulmuşlar. bildikleri her türlü kötülüğü insanlara öğretmişler.
bunların en başında da "büyü" geliyormuş. Bu melekler büyüleri öğrettikten sonra insanlığa yayılmış, kabbala vs. bunlardan sonra ortaya çıkmış.

bu konuda bilginiz var mı, ben de youtube bu konuda dinlediklerimden bu kadarını biliyorum.

Kristof34

DogacıyıZ
çok acayip şeyler, Şirvan ustanın başından geçenleri burada okumak, öğrenmek isteriz.
Düşmüş Melekler diye bir olay var, Hanok'un kitabında ayrıntılı anlatılıyormuş.
üstelik birinden dinlemiştim kur'anda da anlatılıyormuş. ama ben kur'anda böyle bir ayet var mı yok mu bilmiyorum.

Melekler Allah'a "bu insanlara irade verdin, çok kötülük yaptılar" gibi bişey demişler.
Allah da onlara "o iradeyi size verseydim siz daha kötü olurdunuz" demiş.
sonra iki tane meleğe irade verip dünyaya yollamış.
bu meleklerin adları Harut ve Marut. Kovulmuş Melekler, Düşmüş Melekler de diyorlar.
Bu iki melek sabah ezanında dünyaya iniyor, akşam ezanında "ismi azam" duasını okuyorak arşa çıkıyorlarmış.
Dünyada Züleyha isimli bir kadına aşık olmuşlar, sonra bozulmuşlar. bildikleri her türlü kötülüğü insanlara öğretmişler.
bunların en başında da "büyü" geliyormuş. Bu melekler büyüleri öğrettikten sonra insanlığa yayılmış, kabbala vs. bunlardan sonra ortaya çıkmış.

bu konuda bilginiz var mı, ben de youtube bu konuda dinlediklerimden bu kadarını biliyorum.
insanların yaptıklarını melekler kınamışlar ve vallahi biz oslaydık onların yaptıklarını yapmazdık diyince Allahu teala içinizden birini seçin de ona nefs verip dünyaya göndereyim der. Melekler takva ve ibadette içlerinde kendilerinden daha üstün olan harut ve marut adlı iki meleği seçerler. Allah onlara nefs verip yeryüzüne gönderir insanlara iyilik yapmaları için bitkilerinin hızlı yetişmesi aralarında samimi bağlar kurmaları için yapılacak iyi büyüleri öğretmek ile görevlendirilirler. Allah aynı zamanda onların yeryüzündeki sınavları için çöl çiçeğini güzel bir kadın kılığına sokar ve yanlarına gönderir. Onlar insanlara büyü öğretmek için meydana topladıklarında züleyhayı görürler kendilerinde de artık nefs olduğu için ikiside züleyhaya aşık olur. Züleyhaya birlikte olmayı teklif ederler ancak züleyha sizinle birlikte olmam için şarap içmeniz gerekir der. Onlar ilk başta bunu kabul etmeselerde gün geçtikçe içlerinde ki aşkta büyür ve sonunda Züleyhanın isteğini kabul edip şarap içerler içkinin verdiği sarhoşluk ile ağızlarından ismi azamıda kaçırırlar. Allah meleklere dönüp gördünüzmü nefis ne zor bir sınavdır der ve nefsin yapabileceklerini onlara göstermiş olur. Allah onlara cezanızı buradamı yoksa dünyada mı çekmek istersiniz der. Onlar Cezanın ahirette daha zor olduğunu bildikleri için yeryüzünde çekmek isterler. Allah onları Babilde bir kuyuya hapseder ayaklarından asılı dururlar suya bir karış yakındırlar ancak suya yetişemez vaziyette kıyamete kadar asılı kalacaklardır. Daha sonrasında büyü alanında birşeyler öğrenen insanlar kendilerini bu yöntemle baya bi geliştiriler ürünlerin bollaşır hasat zamanları kısalır vs. Birgün bir kadın kuyunun başındayken büyülerin ters yazıldığında tam tersi bir etki ettiğini farkeder. İnsanların birbirine kaynaşmasını sağlayan sözcükler ters yazıldığı vakit insanları birbirinden ayırıyor bitkileri bol olsun diye yazılan yazı tersine yazılınca hasatları bereketsizleşiyor v.s. bu yöntemle de kara büyü bulunur ve insanlar yöntemlerini bildikleri bu olayları günümüze kadar farklı şekillerde hala kullanmaktadırlar.

edirne22

Editör
Allah razı olsun Kristof34 usta.
benim de anlatmak istediğim buydu :)
çok çok eskiden böyle şeyler olmuş, ama bu kuran ayeti mi yoksa israiliyat kaynaklı mı bilmiyorum.
tarihlemesini de bilmiyorum. Babil olduğuna göre babiller zamanında olabilir...
çok acayip şeyler bunlar, akıl sır ermez. ancak keşfi açık Şirvan usta gibi kişiler mahiyetini bilebilirler.
bir de hüddam denen bişey var. halk dilinde "el verme" denir.
hiç bir ilim irfan takva ile alakası olmayan, Allah vergisi bazı özellikler.
kimisi hastalık iyileştirir, kimisi cinlerden kurtarır, vs...

mendaxx

Aktif Üye
benimde basima geldi ama bu derecede degil

Şirvan

Operatör
1995 96 seneleri bir şehmuz abi vardı iki gözü ama kör yani onuda baska zaman anlatacam o zamanlar 26 27 yaşlarındayım.