Zor Bir Bulmaca. Ancak Her Bulmacayı Çözen Birisi Olur...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ana zeminden farklı renkte veya şekilde (çöküntü, aykırı yığılma) olan topraklara dikkat edilmeli. Burası bilindiği üzere su altından yükselme veya su çekilmesi sonucu yer yüzüne çıkmış. Bu yüzden toprak kum ve kum türevi bir yapıda olmalı. Toprağın doğal yapısından farklı kısımlarına dikkat edilmeli.

Sevgiler.

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ben şu suyun 5000 senedır akmasını cozemedim ))) @bulursamkader

kabakburgiba

Operatör
@BulusanKader25 ustam şu siyah yuvarlak olan yer sö gözesimi ? yoksa şelale mi.bu kadarı bana yetiyor.benim işaretlediğim.

ragıp

Uzman
üstam, uyanık bir kepçeci
yolu açarken
tümülüsü ikiye bölüvermiş
bölerken bile adil olamamış:20:

selametle

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
BulursamKader25 ustam gel sen bana koordinat ver bende sana yapı için nokta vereyim :230: Bu vesile ile en azından benim baktığım uydu programı işe yarıyormu anlamış oluruz :20:

DİVANE

Moderatör
Moderatör
BulursamKader25 kıymetli ustam benim dikkatimi 1 numara yazdığım insana benzeyen yer çekti net göremedim ama insan kafasına benziyor giriş büyük ihtimal dereden ve bir çok oda var tahminim 1 numaralı yer ayrıca yukarıya doğru gidiyor 2 numaralı yerde eski yapılar var gibi görüntüye göre küçük çizikli olan yerler merdivene benziyor bu duruma göre 3 numara son nokta gibi benim görüşüm saygılar ustamEkli dosyayı görüntüle 152948

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 ustam gel sen bana koordinat ver bende sana yapı için nokta vereyim :230: Bu vesile ile en azından benim baktığım uydu programı işe yarıyormu anlamış oluruz :20:

Kiymetli Ustam,
Burasinin girisini ben biliyorum.
Sana tereddutte kaldigumiz bir yer var. Orasinin koordinatini atayim insallah. Biz 3 yerden kuskulandik. Sen orasinin girisini teke indirirsen ben girisi haftaya teyit eder, sana donerim insallah.
Bu vesile ile sendeki programi test etmis oldugumuz gibi bizim de yukumuz hafiflemis olur. Sana atacagim koordinaat tarlanin ortasi olacak. Yakinindaki yerlerin birinde giris var, emin olamadik, yuksek mineralli ve katmani bol yer.
Tereddutte kalirsan hepsini isaretle, en parlak yerede bir X koy insallah.