Zor Bir Bulmaca. Ancak Her Bulmacayı Çözen Birisi Olur...

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.A üstadım konu ilk açıldığı andan beri bir çok kez senin konuyu detaylıca inceledim lakin benim harita bilgim olmadığından cevap vermek ve kafadan sallamak istemedim. Ama aklımdan geçen iki üç yer var onları da resim üzerinden belirttim. Kanaatim, girişin tünel ve ya mağara olduğu yönündedir. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 153206

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamunaleykum bulursamkader abi. Aslinda ne desem bilmiyorunki boyle bu sekilde gozu kapali yorum yapilacak sanki. Abi ilk resimde sol koseden patika yol geliyor dere kenarina dogru, ana irmaga yaklasinca duzluk yapan yer varsa orasi ve ust tarafi. Aslinda olabilecek yerler resimde cokta, su haliyle ancak bukadar olur. Aslinda ne yazsam sallamis olacam zaten birini salladim senin guzel hatrina:) sen cansin abi. Selametle kal. Konum olarak guzel yer ama.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Buranin acikli hikayesi var.
Mahsusen siz degerli kardeslerimi konuya dahil etmek istedim. Benim de harita bilgum cok degil amma su asamada haritadan bakip nereleri inceleyecegime karar verecek bir birikime geldim. Bu birikim once arazide dolasip sonra haritaya bakmakla basladi. Sumdi ise artik haritadan bakip nereye bakacagimiz noktasina geldik.
Haritayi 3D ve 2D kullanmanin onemine de deginecegiz insallah.

Burasi benim koyumde bir yer.
Harita simdi boyle degil.
Yarin vakit bulursam, burasi ile alakali herseyi yazacagim insallah. Vaktim olmazsa pazartesiye insallah.

ahmetbote

Aktif Üye
Ah be güzel abim ne güzel rüya.. inşaAllah bulduktan sonra bizi yani buralarda bilgi paylaşımını unutmazsın.. Herşey olduğu kadar ve olduğu KADERdir..

ahmetbote

Aktif Üye
Valla güzel yazıp söylüyorsun güzel insansındır da.. Allah güzelliğin ölçüsünde değil daha güzelinden nasip etsin inşaAllah.. Harita bilgim sıfır ve 4 gözle paylaşacağın bilgileri bekliyorum.. Selam ve dua ile..

Pscyhe

Engellendi
S..a. arkadaşlar.. bende konıyu inceledim kksmrt olırsa uarın fikrimi kendiöce düşüncemi anlatacam inşallah..

SAHBAZ

Bilgili Üye
:) Sohbet hos nacizane fikrim dere kenarlarinin hafif yukseltilerinde magara tunel dehliz olur bu denli yerlerde net gormek gerek iyi geziler@BulursamKader25 ustam

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Vay benim canım ustam,
Sen niye kızmışan bana böle böle :))
Ustam detaylı bilgi verip yazacam dedin hala yazmadın ondan kızmış olmalı ustamız :) yakında hepimiz aynısını yoruma yazarksak şaşırmayasın çünkü cevabı merak ediyoruz değil mi :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam detaylı bilgi verip yazacam dedin hala yazmadın ondan kızmış olmalı ustamız :) yakında hepimiz aynısını yoruma yazarksak şaşırmayasın çünkü cevabı merak ediyoruz değil mi :)
Sozumu yemedim, yarin yazamazsam pazartesi yazarim demistim:((
Yarin vakit bulursam yarin yazayim da kiymetli ustam az kizsin bana :))