20 Ton Altın Bulundu !!!

blade07

Yeni Üye
Adrasan - Kemer korsan koyudur rivayetler doğrudur tonajı yüksek korsan hazinesi ararlar yıllardır eskilerde sık sık hikayeleri anlatır belgelerden bahsederler FAKAT bölgede son 5 yıldır hızlanan Tünel çalışmaları mevcuttur karyolaları karış karış arıyor ağababaları bu işleri bu tarz bölgelerde yüksek meblağlar harcayarak yapıyorlar. İşi öğreten büyüklerimizden amcalarımızdan defalarca hikayeleri dinlemişimdir. En sağlamı ve işaretleriyle doğruluğunu kanıtlayan Düden şelalesi hikayesi vardır. Düden şelalesinde bulunan kapının oyma kalp figürü olan ve bu kapıyı açan 2 parça bölünmüş kalp anahtarı bir parçası köyün birinde minare duvarın da. Defalarca kamyona dozere halat bağlayıp yıkmaya çalıştılar minareyi :D Derler ki 2 parça birleşince kapı açılıyor derin dehlizlerden tünellerden mahzenlerden geçerek Toros dağlarına çıkıyor. İçerideki hat km lerce sürüyor. Korsanlar tarafından yıllarca kullanıldı derler. Hatta güzergah verirler. Çıkış kapısı Tahtalı dağı derler. Tahtalı - Güllük - Olimpos dağları tarihi eski kültür zengini yerlerdir. Her sene bir furya haber çıkıyor. Yıllardır da korsan hazinesi ararlar. Bende defalarca gezdim Kemeri adamı bunalıma sokan bir ikizkayası var ki her gittiğimde saatlerce gezerim.Ekli dosyayı görüntüle 122179

blade07

Yeni Üye
Arkadaslar kamera salınmış tespit edilmiş yoksa burda altın var diyen herkesesin dediği yeri açmazlar kazı yapanlar delip kamera salmış lar kendileri jandarmaya haber vermis

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
biz eşkiyaları çözemezken birde korsan hazinesi çıktı hadi buyrun cenazene namazına :)

Yörük ali

Aktif Üye
bu kanyonla ilgili 3 4 resim paylaşmıştım kıllanmıştım zaten

Güllübahçe

Aktif Üye
Bu günkü gözcü gazetesi bu haberi yazmış 4 kişi göz altında

osaglam

Yeni Üye
Altına boyanmış 20 Ton Alçıymış. Pehhh. Bizde yedik.

cinahmet

Member
Çok gizemli bir iş, kimse tutup dağın başına o kadar alçıyı taşıyıp böyle düzenek kurmaz. Acayip işler döndüğü bariz belli, allem edip kullem edip gerçekleri saklıyorlar bence.

AyazEfe

Aktif Üye
Yazmayayim diyordum yine kendimi tutamiyorum uzun olacak ama olsun
1. X haber kanali defineci S. Altinlari buldu muze yetkilileriyle gorusup fiyat pazarligi yapti muze yetkilileride emniyete haber verdi defineci sahis yakalandi.
Simdi antik donemi diyor oyle biryerse bu adam defineci olarak taniniyorsa bos yeri kazmaz ve asla muzeye pazarlik atmaz.( yersen)
2. Y kanali defineciler antik bolgede kazi yaparken ihbar uzerine calisma bolgesinde yakalandilar defineci S. Ve arkadaslari goz altinda.(yersen)
3. Z kanali defineci S. Antik bolgede kayayi dinamitle patlatiyor jandarma cikan ses sonucu defineci S.yi yakaliyor .
Sonuc ya biliyorlardi cikarmalarini beklediler operasyon yapip mali aldilar resmiyete dokuldugunde mal 20 iken 300 500 grama dondu yada ekipten biri ihbar etti beni hicbirguc baska bir sonuca inandiramaz altin renginde alcinin orda ne isi var Allah askina ve sonuc birakin bizi antalya halki bile olayi unutmak uzere goturen goturdu mali fakire oldu olan yine bakin burda olayi konusuyoruz halen.

R

remuss

Misafir
Yazmayayim diyordum yine kendimi tutamiyorum uzun olacak ama olsun
1. X haber kanali defineci S. Altinlari buldu muze yetkilileriyle gorusup fiyat pazarligi yapti muze yetkilileride emniyete haber verdi defineci sahis yakalandi.
Simdi antik donemi diyor oyle biryerse bu adam defineci olarak taniniyorsa bos yeri kazmaz ve asla muzeye pazarlik atmaz.( yersen)
2. Y kanali defineciler antik bolgede kazi yaparken ihbar uzerine calisma bolgesinde yakalandilar defineci S. Ve arkadaslari goz altinda.(yersen)
3. Z kanali defineci S. Antik bolgede kayayi dinamitle patlatiyor jandarma cikan ses sonucu defineci S.yi yakaliyor .
Sonuc ya biliyorlardi cikarmalarini beklediler operasyon yapip mali aldilar resmiyete dokuldugunde mal 20 iken 300 500 grama dondu yada ekipten biri ihbar etti beni hicbirguc baska bir sonuca inandiramaz altin renginde alcinin orda ne isi var Allah askina ve sonuc birakin bizi antalya halki bile olayi unutmak uzere goturen goturdu mali fakire oldu olan yine bakin burda olayi konusuyoruz halen.
Madem alçı adamları neden tutukladin alçı yapmak sucmu ?

harundemir

Member
Haberin devamını görmediniz galiba. Külçe çıktı fakat açıdan yapılmış resimleri var nette

AyazEfe

Aktif Üye
Sonucu bildirmek zorunda ne diyecek altin cikti dese yogunluk artacak millet devamini orda arayacak vs ama alci dedi mali alan aldi konuyuda alcilayip iyi kapadi