20 Ton Altın Bulundu !!!

iskenderking

Member
keşke altın çıkmış olsaydı ve devletimizin kasasına girmiş olsa, keşke.

bence bu kadar büyük bir altın dış devletlerin operasyonu ile çıkarabilir, sonuçta adamların ataları koydu bence bütün yerleri tek tek biliyor bu ecnebiler.

maksim

Engellendi
bu altinlar site site dolasti yaw burayada ugradi muzeye yolladik :D

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Bir söz varya düğün dernek iki kişiye tasası deli komşuya diye bu işte öyle oldu alan aldı bulan buldu kim yediyse yedi biz halaaa burda tartışıp duruyoruz hayat ne garip şey anne diyor ahmet kaya işte öyle bir şey

Juicho

Member
Ahh be biz de bula bula 10 kuruş bulalım

ragıp

Uzman
10krş şükür demelisin
onu arayıp bulamayan o kadar çok kişi varki
ah gidi ah

Jookerturk

Bilgili Üye
Konuya tesadüfen denk geldim.
Geçen yıl tatil için Kemer’e Gittiğimde o tünellerin yarım kaldığını gördüm. Tekirova da otelde çalışan bir yeğenim amca buradan çok büyük mal aşırdılar dedi. Dediğim bölge Tekirova ile Çamyuva arasında. Hatta denizden o bölgeye tekne ile Koylara gitmiştim. O bölgede bulunan koyda büyük kalıntılar var. O tarihi eser olan bölgeyi gezmek için davet ettiler ama vaktim olmadığı için gitmedim.

Adrasan - Kemer korsan koyudur rivayetler doğrudur tonajı yüksek korsan hazinesi ararlar yıllardır eskilerde sık sık hikayeleri anlatır belgelerden bahsederler FAKAT bölgede son 5 yıldır hızlanan Tünel çalışmaları mevcuttur karyolaları karış karış arıyor ağababaları bu işleri bu tarz bölgelerde yüksek meblağlar harcayarak yapıyorlar. İşi öğreten büyüklerimizden amcalarımızdan defalarca hikayeleri dinlemişimdir. En sağlamı ve işaretleriyle doğruluğunu kanıtlayan Düden şelalesi hikayesi vardır. Düden şelalesinde bulunan kapının oyma kalp figürü olan ve bu kapıyı açan 2 parça bölünmüş kalp anahtarı bir parçası köyün birinde minare duvarın da. Defalarca kamyona dozere halat bağlayıp yıkmaya çalıştılar minareyi :D Derler ki 2 parça birleşince kapı açılıyor derin dehlizlerden tünellerden mahzenlerden geçerek Toros dağlarına çıkıyor. İçerideki hat km lerce sürüyor. Korsanlar tarafından yıllarca kullanıldı derler. Hatta güzergah verirler. Çıkış kapısı Tahtalı dağı derler. Tahtalı - Güllük - Olimpos dağları tarihi eski kültür zengini yerlerdir. Her sene bir furya haber çıkıyor. Yıllardır da korsan hazinesi ararlar. Bende defalarca gezdim Kemeri adamı bunalıma sokan bir ikizkayası var ki her gittiğimde saatlerce gezerim.Ekli dosyayı görüntüle 122179

Djzazi

Member
Bende zaman Buldukca geziyorum tahtaliya bakan Yüz kabartmasini Gormussundur? Baktigi yerde buyuk bir kilic sapi ve saginda dev Bir kapi var bu kiş cok eylenecegiz.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
altınlarda buydu :) alçıdan :)

malibu_18

Bilgili Üye
güzel hikayeymiş , bende bir senaryo yazayım hemen ;

altın olduğu rivayet edilen alanı 4 km çapında karantina bölgesi gibi kapattılar , çevre illerden ilave kolluk kuvvetleri ile 3 gün boyunca bölgenin tüm girişi çıkışı kapatıldı, operasyon tamamlanınca kalıplar boyandı sahteydi denildi , güzel senaryo değil mi , gerçek olmadığını kim bilir , oralarda yaşayan tanıdıklarınıza sorun anlatsınlar . hikaye çok hangisi doğru hangisi yalan yaşayan biliyor ama bunların yatacak yerleri yok maalesef .

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
güzel hikayeymiş , bende bir senaryo yazayım hemen ;

altın olduğu rivayet edilen alanı 4 km çapında karantina bölgesi gibi kapattılar , çevre illerden ilave kolluk kuvvetleri ile 3 gün boyunca bölgenin tüm girişi çıkışı kapatıldı, operasyon tamamlanınca kalıplar boyandı sahteydi denildi , güzel senaryo değil mi , gerçek olmadığını kim bilir , oralarda yaşayan tanıdıklarınıza sorun anlatsınlar . hikaye çok hangisi doğru hangisi yalan yaşayan biliyor ama bunların yatacak yerleri yok maalesef .

buda olabilir :)