3m Derinlikteki Metali Görebilecek Dedektör Var mı?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
@Trakyalı81 arkadasim inanki yazilanlari okurken kafama bisey takildi..parasini ver sana drone yapayim sözünü daha once kullandi bir arkadas hemde bu tarzda bir yazismaydi yakjnda çikar kokusu..hatirlayacam kim oldugunu..
Hepsi çakal kardeşim. Cahil insan avındalar.
Hatırlıyorum o droneciyi salla gitsin.
Bu muhabbetlerin hepsi geyikten başka bir şey değil.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Elimden 50 tane makina gecti belki.mala vs dahil.tatmin edici bir sekilde metali veren bir cihaz gormedim.sekili,derinligi,odayi vs verir ama hicbir makina burada %100 altin vardir diyen bir cihaz gormedim.devletlerin kullandigi uydulardan genis capli maden yataklarinin tespiti yapilabiliyor lakin kim takar 1 kup altini meselesi.
@kanije ustam derinlik tespitlerin oldumu? cihaz ile net derinlik gösteren bişe var mı? hiç dedektörüm olmadı, almayı da düşünmüyorum, ben çubuklarıma güveniyorum hep, şu derinlik konusunda bir tespit varsa bakabiliriz o zaman, teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: E61

pro

Member
@kanije ustam derinlik tespitlerin oldumu? cihaz ile net derinlik gösteren bişe var mı? hiç dedektörüm olmadı, almayı da düşünmüyorum, ben çubuklarıma güveniyorum hep, şu derinlik konusunda bir tespit varsa bakabiliriz o zaman, teşekkürler
bilader makina yeni şimdiye kadar 3 kez falan cıktım 50 sinyal aldıysam 45 degersiz 5 degerli sinyaliydi degerli sinyali derinden geliyordu tahmini 2 m civarıydı genelde zeytin zamanı olduğu için pek uğraşamadımkendimde ocak ayında emekli oluyorum nasipse ocak ayında başlıcam

pro

Member
bilader makina yeni şimdiye kadar 3 kez falan cıktım 50 sinyal aldıysam 45 degersiz 5 degerli sinyaliydi degerli sinyali derinden geliyordu tahmini 2 m civarıydı genelde zeytin zamanı olduğu için pek uğraşamadımkendimde ocak ayında emekli oluyorum nasipse ocak ayında başlıcam
vlf cihaz istiyorsan sorayım benim cihaz dan bu aralar zor ama vlf si bile piyasadakinlerin nerdeyse pulse si gibi 5 6 bin arası garantili asla bozulmaz bu adamın cihazlarından şimdiye kadar mal bulmayan olmadı dedi bende buldum ama osmanlı degersiz

pro

Member
Konuyu başlatan arkadaşın mesajlarini sonradan gördüğüm için, onu zan altinda bırakmamak adına bu mesajı düzenliyorum.
Umut tacirlerine dikkat edin!
arkadaş tekrar yazıyorum ve bu konuyu burda kapatıyorum ben satıcı ve tacir degilim her gün bu dedktör muhabeti gectiği için dahil oldum bende böyle bir cihaz var nokta

kanije

Bilgili Üye
güzel kardeşim.biz kendi yorumlarımızı ve tecrübemizi yazıyoruz.he sen bulmuşsundur bir makina.veya yapmışssındır ALLAH mübaret etsin.
sana bir şey dediğim yok şahsen.
biz senin bulmanı senden çok isteriz.
ALLAH gönlüne göre versin diyelim.
selametle.

samizel

Aktif Üye
Arkadasim bosuna yorulmayiniz.

Benim cihazim altin tespiti yapar diyen varsa fotografini atsin siteye tum parcalarini sadece disindan gostersin yeter.
Ben o cihazin altin bulup bulamayacagini KESİN bir kanaatle soylerim.

Akliniza şu gelir:
Sen nasil anlayacaksin?

Benzini .....den, akli kelden al. Derler ya, ben bu katagorideyim :)
Nasil anlayacagimi acikladigimda bu kezde o acigi kapatmak icin gerekeni yaparlar. Bunlarda merhamet yok, olmazda.

Akliniza şu da gelmesin; bende de boyle bir cihaz yok. Ben cubukcuyum, cihazlarla isim olmaz. Amma bir cihazin altin bulup bulamayacagini soylerim endiseniz olmasin.

Size ozel bir cihaz satmak isterlerse resmini sitede paylasirsaniz yardimci olurum insallah. En azindan karsi tarafa soracaginiz sorulari yazarim. Carpilmayin, gayemiz budur.
Ustam bizde bu dedektörün aynısından var. Bu dedektör hakkında düşüncelerin nedir?