40 Atli Magara!

etoile

Engellendi
_Mithra_
ALLAH Razi olsun. Aynen kast ettigim olayda bu. Bizleri Gidiste tam degimiyle aramaktalar!
burda gercekten kimseyi kast ettigimde yoktu! Ne Hikmetse, hep yanlis anlasiliyorum!
Senin bu aciklamandan sonra diger üyelerin ters cevap yazmayacagini umuyorum insALLAH!

Ellerine saglik sogol kardesim...

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH kardesim bende nefret uyandirdi, masun insanlari ciftcileri öldürdüler, bunlar muhtemelen musluman anne-baba, Allah kahretsin bunlari suphesiz cehennemlikler. Ama en buyuk oyun kurucu cenabi Allah dir, vardır bir hikmeti

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH kardesim bende nefret uyandirdi, masun insanlari ciftcileri öldürdüler, bunlar muhtemelen musluman anne-baba, Allah kahretsin bunlari suphesiz cehennemlikler. Ama en buyuk oyun kurucu cenabi Allah dir, vardır bir hikmeti
amenna ve saddakna , ustam , Lâ Galibe İllâllah

etoile

Engellendi
timur964
Hosbulduk Timur Kardesim, var ol. Sükürler olsun ALLAHA iyiyiz.
Senin Nasilsin? insaALLAH Afiyettesindir?
Evet uzun Zamandir yokum, Sayfayi Özledim! Güzel insanlarla Sohbet ve Bilgi alisverisi insana Huzur veriyor!

Tatilden geldim ve bir Zamandir bu konuyu burda acmayi kafamda tartisiyordum ve nihayetinde acmaya karar verdim! Bizler icin insaALLAH Hayirli olur! Ben bir sonuca varacigimiza inanmaktayim!

Seninde degerli Bilgi ve Analizlerinden istifade edecegiz insaALLAH!

Saygilarimla Timur Kardesim...

NOT: Burda Abidin diye bir Arkadas vardi Moderotor, varmi daha?

etoile

Engellendi
OZY.YA
Azizim, Resim, Bölge, Cevre, bilgi, hepsi gelir, Süphen olmasin. Müsade edin biraz konuyu burda acikliga getirelim, enine boyuna konusalim! Sizde bilgiler sunun! ALLAH Sahit Olsun, tüm bilgi ve resimleride paylasacagim! biraz Zamana taksim edelim su olayi!
Sahsimda Tasarlamis oldugum konulari burayada esasen yazmak istemiyorum, Kimlerden bilgi alirsam, onlarda bu isin ORTAGIDIR! Mal ve Mülk Paylastikca cogalir! Yardim edin bir iside cözelim,Basariya ulasalim..
Ben Buraya bir Konu actim, 1 Dünya savasindan kalma hazine diye! Resim derken su derken konu kapatildi!
ALLAH Sahit Olsun, Orda Büyük Hazine yatiyor ama gel gelelim, bizde vermeden almak, hastalik olmus!

insan her zaman aramadigi seyleri buluyor!
YALANSA ALLAH VE PEYGAMBERi SORSUN.
CiVLi TAVUK VAR! Ayan ve Beyan Hersey görülüyor! Benim Dostum Kardesim dedigim Arkadasimin buldugu bölge. Dostum Video cekiyor ve Kendinide Video´ya dahil ediyor!
Ben kendim Oraya Gitmedim, cünkü ben Yurtdisina Döndükten sonra olustu hadise.
Lakin olayin %100 hakikatina teminat veririm cünkü Dostum delil olarak kendinide dahil etti Video´ya

Ya ben size Samimiyetimle ve Kardeslerim diyerek yaziyorum!
Ben ilgilenmedigim bir konuyla bas basa kaliyorum! Hesabini veremeyecegim hicbir konuyu burayada yazmiyorum!

CiVCiVLi TAVUK OLAN ViDEOYU BURAYA ATAYIM! VARSA icinizde ben bunu cözerim diyen ! Buyursun gelsin! Hani Nerde Resim - Nerde Video, alin iste size bir firsat!

Selametle Kardesim...

etoile

Engellendi
mayhem
inanin, artik bu hakaret konusunu kapatip yolumuza bakalim!
üyelerde digerlerine cevap yazmadan önce, bir saglikli okusunlar!
Varsa benim hatam ve hatamda var, tüm Üyelerden Yazdiklarimdan dolayi sahsen ÖZÜR Diliyorum!

Son söz olarak sunuda belirtmek isterim, Efendi sahislardan biri sahsima aynen söyle dedi,
Oglum, Görmek var ve birde Algilamak var
Oglum, Okumak var birde Anlamak Var degimleriyle ALLAHA EMANET OLUN üstadim

sef_er

Operatör
Ne Demis Hz. Mevlana,
Murad ederse Mevla, El Getirir, Yel Getirir, Sel Getirir
Nasip Etmezse Mevla, El Götürür, Yel Götürür, Sel Götürür!!!
Bunu yazmissiniz, aynen katiliyorum kader, kismet. Fakat bu konu tehlikelimi evet tehlikeli, cok dikkat et hemserim. Burada ustalardan biri yazmisti altina gidecegin kisi altindan kiymeli olmali. Allah yar ve yardimciniz olsun

codex

Aktif Üye
Simdi belge ve bolge olaylari biraz karisik. Orjinal belgeler Alen den, diger adi ermeni ali den ele gecti ve bu sahis halen hayatta. Piyasadaki belgeler asli uzerinde oynanmis belgeler ve hemen hemen bir cogu yaniltici. Isaretler 7 bolgede ama mallar sadece 1 bolge guzergahi uzerinde. Guzergah toplamda kus bakisi 400 km ye dagilmis vaziyette. Malzemelerin buyuk bir bolumunun bulunamamasi bu yuzden. Umarim dogru yerdesinizdir ve emeginiz zayi olmaz. Allah cc emeginizin karsiligini verir insallah.

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
@OZY.YA
Azizim, Resim, Bölge, Cevre, bilgi, hepsi gelir, Süphen olmasin. Müsade edin biraz konuyu burda acikliga getirelim, enine boyuna konusalim! Sizde bilgiler sunun! ALLAH Sahit Olsun, tüm bilgi ve resimleride paylasacagim! biraz Zamana taksim edelim su olayi!
Sahsimda Tasarlamis oldugum konulari burayada esasen yazmak istemiyorum, Kimlerden bilgi alirsam, onlarda bu isin ORTAGIDIR! Mal ve Mülk Paylastikca cogalir! Yardim edin bir iside cözelim,Basariya ulasalim..
Ben Buraya bir Konu actim, 1 Dünya savasindan kalma hazine diye! Resim derken su derken konu kapatildi!
ALLAH Sahit Olsun, Orda Büyük Hazine yatiyor ama gel gelelim, bizde vermeden almak, hastalik olmus!

insan her zaman aramadigi seyleri buluyor!
YALANSA ALLAH VE PEYGAMBERi SORSUN.
CiVLi TAVUK VAR! Ayan ve Beyan Hersey görülüyor! Benim Dostum Kardesim dedigim Arkadasimin buldugu bölge. Dostum Video cekiyor ve Kendinide Video´ya dahil ediyor!
Ben kendim Oraya Gitmedim, cünkü ben Yurtdisina Döndükten sonra olustu hadise.
Lakin olayin %100 hakikatina teminat veririm cünkü Dostum delil olarak kendinide dahil etti Video´ya

Ya ben size Samimiyetimle ve Kardeslerim diyerek yaziyorum!
Ben ilgilenmedigim bir konuyla bas basa kaliyorum! Hesabini veremeyecegim hicbir konuyu burayada yazmiyorum!

CiVCiVLi TAVUK OLAN ViDEOYU BURAYA ATAYIM! VARSA icinizde ben bunu cözerim diyen ! Buyursun gelsin! Hani Nerde Resim - Nerde Video, alin iste size bir firsat!

Selametle Kardesim...
tavuk civciv rahat çözülür ama huydur bende ve çok değerli bir abimde emareleri yerinde incelemeden yorum yapmayız kolay kolay çünkü sizi yanlış yönlendirmek hoş bir durum olmaz fotoğraf sebeplerinden biri bu önemli değil zamanı gelince paylaştığınızda hep beraber görürüz zaten ama benim sormak istediğim etrafta nelerin olduğu hangi emarelerin olduğu mağaraya gelince mutlaka bir yapılma sebebi vardır kim bilir kaç kişi kaç ay çalıştı orayı yapabilmek için anlattığınıza göre değerli de bir yer elde edilen belgelerde geçen yerlerle aynı mı bilemem ama dikkat etmenizi öneririm o mağara boş olsa bile sizi yönlendirecek bişeyler mutlaka vardır bunu bir örnekle açıklayayım
köyün birinde kuzenim çalıştı gecenin bir yarısı beni aradı içi doldurulmuş bir mahzenden harfiyat boşaltıldıktan sonra 10-12 kg luk bir taş çıkmış videosunu bana attı o gece o saatte oraya gittik değerlendirdik orayı yapan adam sakladığı mallarını ve yerlerini taş üzerine işlemiş bir nevi harita olarak hatta sakladığı mallardan biri 1700 kg bahsediliyor belgesinde köy tekin olmadığı ve çalışma imkanı olmadığından halen bekliyor maalesef.Demek istediğim orada mutlaka bişeyler varfır alıcı gözüyle bakmanız gerek

etoile

Engellendi
OZY.YA
Dostumla bu konuyu bi hasbihal ettik. Nasipse insaALLAH ileriki günlerde oraya gidip bizim icin Video ve Yeterli sekilde Resimler cekecek! Her ilim sahibi icin yeterli belge ve deliller sunulacak!

Bizlerde bu belgeleri burda degerlendirme sansina sahip oluruz!
Hani derler ya, AK KOYUN KARA KOYUN O Zaman belli olacak!

Burda, suana kadar tüm Kardeslerimiz, Eskiya Gömüsü oldugunu söyleyip velakin bir Örnek verecek ilme sahip degil! Bu Hazinenin Volcan Voyvoda ait oldugunu söyleyip, üstüne üstlük bizde bunun belgeleri var diye beyanatta bulunan ama zerre miktari var olan Yapidan bir örnek vermek mümkün degil!
Sadece soru üstüne soru! nerde ne var - hangi bölge - hangi sehir - sanki bilgi alma yeri degilde Bilge verme mecmuasi desem vebal etmis olmam!

Neyse Hayirlisi Olsun.

sef_er

Operatör
etoile hemserim acizane takdirlerimi kabul et, heralde kuralları sen koyacaksin, izlemek cok keyifli olacak, syg