4x2.50 odayı 6.5 metrede cinler kaçırdı oynadılar resmen

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
2 ci soruyu da o şekilde soracaksın. Benim üzerime eleman bıraktınmı. Yok derse.. Derse 2 ci sinede..
Diğeri nasıl diye sor. O anlar anlamaz sa... 1 arkadaşım bu şekilde sormalı istedi de..

VOYVODA

Yeni Üye
Baya emek var işin içinde ama gerçek olan hocanin dediği gibi biraz beklemek gerekir ki normal hale dönsün

aslolan ( oda orda fakat kayma yer değiştirme diye birşey gerçekten var zamaninda bende böyle bir şey yaşadim

tilsim korumali / hoca bu konuda kayma yapmamasi için ne gerektiğini size söyler kendisi giderse önlemini alir

kan gerekliyse hoca bu işe girmez en öneliside bu

oguzkagan

Bilgili Üye
uçmuş hocam tamam dediğinizi yapıcam az önce yazdığınız yorum içeriğindeki gibi bir konuşma geçti alanda .. İşin bitmediği gün kilitin açıldığı kısımdan içeri girmişler denildi ... Ev sahibi defalarca çalışma yaptırdı çok büyük bir alan evin olduğu arsa tavanı gördüğünde ki heyecanı hepimizden fazlaydı alan kapatılınca bize nezaman isterseniz gelin çalışın diyen adam şimdi sağlam bir cihazla gelmezseniz çalışma yaptırmam diyor :) abi diyorum senin burası cihazlık değil sen benden daha iyi biliyorsun diyeceğimde bir türlü karşılaşamadık..ayrıca birşey daha söylemek istiyorum sn hocam belki önemsiz ama çalışma arkadaşlarımızdan birisi son çalışma gününün gecesinde sabaha kadar korkuyulduğunu küçük oğluyla birlikte sabaha kadar aynı sıkıntıları yaşadıklarını söyleyip çalışma günü (odanın kaybolduğu)gün gelmedi ..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Şimdi suç kimde emmidemi yer sahibindemi koca oda nereye gider .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sen sorduğum sorunun cevabını vermedin ama.. Hocanın vereceği cevabagöre 1 şeydiyecektim.. Ozaman şöyle diyeyim oradaki çalışan ekipten 1 ine musallat olmaları lazım dı diyecem ama sen söyledin.. Sadece ben bu piyanonun kime vuracağını öğrenmek için 1 kaç soru sormam gerekiyordu... Şimdi hocaya söyle ekipleri kişileri boş bırakmasın. Velevki ekipten ayrılan olsa Bile bırakmasın.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şimdi sana 1 şey daha söyliyeyim hocanın yapacağı iş bu.. Yersahibini boş bırakmasın.. Sen hocanıza benim böyle söylediğimi söyle o anlar.. Gerekirse bakımını yapsın ondan sonra hareket etsin

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Sen sorduğum sorunun cevabını vermedin ama.. Hocanın vereceği cevabagöre 1 şeydiyecektim.. Ozaman şöyle diyeyim oradaki çalışan ekipten 1 ine musallat olmaları lazım dı diyecem ama sen söyledin.. Sadece ben bu piyanonun kime vuracağını öğrenmek için 1 kaç soru sormam gerekiyordu... Şimdi hocaya söyle ekipleri kişileri boş bırakmasın. Velevki ekipten ayrılan olsa Bile bırakmasın.
uçmuş usta arkadaslarin hocayi aşan bir konu olmus galiba..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Cihaz şart yer sahibi ne diyorsa o Mhmt82:3: emmiyi sevmemiş anlaşılan yer sahibi . uçmuş arkadaşımız işin takibinde aydınlatır bence konuyu kendisi.