ABİ lerim BU SEMBOLLER NE ANLATIYOR

Amisos

Bilgili Üye
Burasi medeniyet isi.
Kolay gozuksede asla kolay degildir.
Tuneli kesin vardir ve tuzaklidir.
Tunel harici hedefe ulasmak cok zordur.

Metal dedektoru ile burada yapacak birsey yok.
Burada cubuk veya alan tarama ile tuneli ve tunelin sonunda saga donup sagdaki kralin/beyin mezarina ulasmak gerekecek.

Tuneli ise ragip ustamizin krali bekliyor, dedigi kayanin 4 cepheden resmini guzelce cekiniz. Ozellikle kafasinin arkasindaki kare veya yuvarlak oymayu cekeceksuniz. O oymaya gore tunelin baslangicini girecegiz. Oyeri de cubukla teyit edip, asaginin krokisini cikarmaniz lazim.

Bu krokiye gore de tuzaklarin nerede oldugunu belirlemeye calisacagiz.

En az 2 is gecesi lazim. 1 haftaya kadar da uzayabilir.

Kolay Gelsin.
Kolay görünsede kolay değil ama kolay gelsin:zuhaha: ben dedim zaten kazama ustaya daha kolay bir yer yok mu diye :20: çubuk işinden anlamam teknolojiyide bilmediğim yerlere götüremem ne olur ne olmaz diye işimizi siz değerli bilge abilerimizin yardımı ile çözcez ALLAH ın izniyle yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi biliyorum istenilen kısımları hele bir yeniden fotolayalım bizi bulanlarında kalbi fikri aklı zikri de önemli bakalım ak mı kara mı öncelik kolay gibi olacak bir balık bulsak sonraki av daha dadlı olur aslında hem maddi hem manevi hakkımızda hayırlı olsun bakalım sayın abim..

timur964

konularim
Ev ve yolumu diyorsun sayın abim
ev varmı ben göremedim dikili duran taşın ilersindeki tepeyi eritmek yeterli gelirmi bimem dik duran taşın görünen yuzu kepçe tırnakları gibi izler görünüyor doğalmı acaba aklında olsun işaretledim ama heralde sorun var resim ekleyemedim

Amisos

Bilgili Üye
ev varmı ben göremedim dikili duran taşın ilersindeki tepeyi eritmek yeterli gelirmi bimem dik duran taşın görünen yuzu kepçe tırnakları gibi izler görünüyor doğalmı acaba aklında olsun işaretledim ama heralde sorun var resim ekleyemedim
Ayıktım sayın abim ama sende ayık daha ev işte çaktırma :23: bayrak direğinide inceleyecez abim vakti gelsin hep birlikte görecez inşallah

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli kardeşim güzel bir bölge lakin resimlerden en az 1 ya da 2 tanesinde yönleri belirtirsen o zaman fikirler netleşir diye düşünüyorum. Bu arada sekizinci resimdeki kayaların tamamı ayrı ayrı mezar. Detaylı resimlemeler gelirse yardımcı oluruz İnşaEllah. Selametle

Son düzenleme:

Amisos

Bilgili Üye
Değerli kardeşim güzel bir bölge lakin resimlerden en az 1 ya da 2 tanesinde yönleri belirtirsen o zaman fikirler netleşir diye düşünüyorum. Bu arada sekizinci resimdeki kayaların tamamı ayrı ayrı mezar. Detaylı resimlemeler gelirse yardımcı oluruz İnşaEllah. Selametle
Halledeceğiz abim inşallah elimde iki dairenin dekarosyon işi var halledim paramı alim aracımıda oto parktan kurtarim direk sizlerin yönlendirmeleri üzerinden detaylı resimler alcaz abim eyvalah sağolasın

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Amisos samsunda nerden buldun bukadar isareti ?? kardesim hayirli olsun..isaret olarak son resimde kapak gibi geldi ve sirali olarak var.yoklamasini yapmis gibi duruyor alt kismindan egerki yapmadiysan bos birakma ...ayak bastigin yerin kendisiyle bir ilgilen bu cektigin aciddan gozuken o...yilan zaten deligine gidiyor fazla soze gerek yok gibi arkadasim.nasibin bol olsun..allaha emanet arkadasim..

Amisos

Bilgili Üye
@Amisos samsunda nerden buldun bukadar isareti 😁😁 kardesim hayirli olsun..isaret olarak son resimde kapak gibi geldi ve sirali olarak var.yoklamasini yapmis gibi duruyor alt kismindan egerki yapmadiysan bos birakma ...ayak bastigin yerin kendisiyle bir ilgilen bu cektigin aciddan gozuken o...yilan zaten deligine gidiyor fazla soze gerek yok gibi arkadasim.nasibin bol olsun..allaha emanet arkadasim..
Samsun un ilçesi abi çeken ben değilim benim ekipde olan bir kardesimizin arkadası yollamış gitme mesafemde ama arabam yok alamadım halan az evvelde arkadaşımlan konuşuyordum yarın o işinden sebep bu ilçeye gidecek arkadaşı git bir yokla bakalım kalbi ne diyor ağzı ne diyor rahmani mi şeytani mi düşünüyor buna göre bende ekip ve ekipman topluyacam inşallah dürüst temiz uşaklardır da vesileylen fakir fukara sevirim inşallah abim ,,, eyvalah abi sağ olasın hep ALLAH a emanetiz abi ondan baska kimimiz var sığınacağımızzz saygılar..

beyazzadam16

Bilgili Üye
Yılan nereye girmeye çalışıyor kaya nin dibinden onu kontrol et , yanında ki hac sonradan yapılmış gibi duruyor, orjin olduğuna inanıyorsan yılanı al eski dere yatağına yerleştir ikisini de ölç, haçin yılana bakan koluna göre krokiyi yerleşir.olcume göre adım olarak haçin 4 kol ucunu arastir, tam orda birlesim yerini arastir.

Dere yok burda deme , susuz medeniyet olmaz

Amisos

Bilgili Üye
Yılan nereye girmeye çalışıyor kaya nin dibinden onu kontrol et , yanında ki hac sonradan yapılmış gibi duruyor, orjin olduğuna inanıyorsan yılanı al eski dere yatağına yerleştir ikisini de ölç, haçin yılana bakan koluna göre krokiyi yerleşir.olcume göre adım olarak haçin 4 kol ucunu arastir, tam orda birlesim yerini arastir.

Dere yok burda deme , susuz medeniyet olmaz
su tarım yaşam vaz geçilmez üçlü ama su varmı bilmiyom gidince görecem sizin o yılan dediğinizi ben tabledten seçemiyom bile bir kıvrım belli oluyor ama yılan oldugunu sizlerden ayıkıyom siz degerli bilgelerin istekleri doğrultusunda resimleme yapacam sayın abim ama öncelik mümkünse basit olandan başlamak isterim kolay olan ne varsa onları değerlendirmeliyim ki azcık tüylenirsek gerisinin daha bi arzulu ve zevkli geçeceğine inanıyorum saygılar