Açılmış yer nedir sizce .

poseidon2023

Uzman
bu söze katılmam hiç bir zaman bande calışmıyor kan gurubum tutmuyor yok öyle birşey

cubuk bu insan ayırmaz kan gurubuda bu şekilde olsa alan tarama cubuk satılmaz

alüminyum alıyorsun içi dolu 30 santim ikide rulman ve içi dolu bakır bir yirmi tornacıya gidiyon eline göre tutma yerini yaptırıp rulmanı oraya yer acıp caktırıyon bakırı rulmana bır santim rulmandan dışarda kalacak gibi kıvırıp onuda sabitliyon en son tutma yerine makoron kaplıyon yap sonra nasıl kullanılır oraya geceriz

dedektör tek tek için medeniyet işinde iş yapmaz

Hacı2609

Member
bu söze katılmam hiç bir zaman bande calışmıyor kan gurubum tutmuyor yok öyle birşey

cubuk bu insan ayırmaz kan gurubuda bu şekilde olsa alan tarama cubuk satılmaz

alüminyum alıyorsun içi dolu 30 santim ikide rulman ve içi dolu bakır bir yirmi tornacıya gidiyon eline göre tutma yerini yaptırıp rulmanı oraya yer acıp caktırıyon bakırı rulmana bır santim rulmandan dışarda kalacak gibi kıvırıp onuda sabitliyon en son tutma yerine makoron kaplıyon yap sonra nasıl kullanılır oraya geceriz

dedektör tek tek için medeniyet işinde iş yapmaz
Deniyecem ustam eyvallah, teşekkür ederim bilginizi paylaştığınız için :)

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
poseidon2023. Üstadım Makoron nedir biraz bilgi verirmisin google teyzeye sorunca kek pasta çörek börek yazıyor...

Hacı2609

Member
uçmuş hocam ben yardımcı olayım, bildiğim kadarıyla makoron plastik, lastiksi bir kaplama malzemesidir, ısındığı zaman sıkışan daralan bir yapısı var genelde kablo eklerinde ek yapılan yeri makoron malzemesiyle sarılır. Google teyzenize makoron kablo diye sorarsanız daha detaylı bilgi takdim edebilir sizlere :)

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Boz dağlar ile Kyla dağlarının arası..yaşayan medeniyet zengin. Dolaşmıştım oralarda. Dediğim gibi karşı tarafın? önemli, bir ekip daha var diye biliyorum orada şu an. Yer yaşam alanı, altında bir manastır olması gerek, 3 oda,biri boş, diğer ikisi dolu. Birinde fiziksel kalıntı, diğeri kıymetli.yanlız şu husus var: Bir tuzak hatırlıyorum çokme ile alakalı dikkatli olun. Eldivensiz KATİYEN dokunmayın SİYANUR tehlikesi var. Malum altın üzeri siyanur? rast gelsin.

Hacı2609

Member
eser34 hocam çok sağolun, dikkat ederim. Genelde eldivenle çalışırım zaten. Fakat aklıma çok büyük soru getirdiniz, acaba burası geri doldurulmadı çöktü mü öyleyse ?

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Sevgili hocam bölge dile getirirseniz bilgim dahilinde yapılan daha önce ki çalışmalar hakkında malumat verebilirim. Yukarıda yazdığım bölge ise çokme olması muhtemel lütfen dikkate alınız.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Hacı2609 üyelerle iletişim kurabileceğiniz bölüm zaten burası ,konu zaten açık ve gerekli bilgi birikim tecrübe dahilinde karşılıksız bir sekilde herkes katılım gerçekleştiriyor.Elinizde bunun haricinde ne gibi bilgiler varda gelene geçene özel mesaj ,sosyal hesap sorgusu yapıyorsunuz ?

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Aynen hocam. Yanlış anlamalara mahal vermemek icap eder. Emin olun ki herkes objektif sitede, durustluğun on planda olduğu blr burası hocam.

Hacı2609

Member
kazama hocam sizinlede ilerleme aşamasını paylaşayım, bana yol gösterin demek kabahatse affola. Özür dilerim ama siz ne demek istiyorsunuz gelene geçene özel mesaj, sosyal medya hesabı sorguluyon derken ne demek istiyorsunuz? Art niyetle mi istedim peki, Küfür edin daha iyi, insanları kırmak kolaydır. Arkadaş biliyorum tuzaklı bir yer olabilir dedi, bunun hakkında bilgi almak kabahat mi, özür dilerim.