Alan tarama cihaz tavsiyesi

malkocoglu490

Yeni Üye
ustadlar kardesler hobisine gibi düsünün alan tarama cihazi istiyorum pahali birsey olmasin baslangic cihazi gibi düsünelim hangi dedöktörü tavsiye edersiniz lütfen yardimci olunuz

Nil

Engellendi
alan tarama diye bir teknoloji yok , dedektör alabilirsiniz , yeni başlıyorsanız gofind 60 öneririm

poseidon2023

Uzman
( alan tarama diye bir teknoloji yok ) Nil vayy ne diyem bilemedim bu işlere yeni başladın ondan bilmiyor desem kendine göre tecrüben var en iyisi sütten azı yanan sütü ufffff leyerek içer sen hiç içmiyeyim diyon herhal

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Gofind 60 kullanimi kolay ve basit olmasina karsin, tektek icin uretilmis bir cihaz, yanisira piyasadaki bircok cihazin rahatlikla ulastigi derinlige ulasamiyor. Bosa para harcanmis olur. Bu benim fikrim.

Nil

Engellendi
ozaman rutus alter 71 alsın ,,
Gofind 60 kullanimi kolay ve basit olmasina karsin, tektek icin uretilmis bir cihaz, yanisira piyasadaki bircok cihazin rahatlikla ulastigi derinlige ulasamiyor. Bosa para harcanmis olur. Bu benim fikrim.

Nil

Engellendi
:) yok alan tarama diye bişey ustam ,,bilim dünyası kabul etmiyor
( alan tarama diye bir teknoloji yok ) @Nil vayy ne diyem bilemedim bu işlere yeni başladın ondan bilmiyor desem kendine göre tecrüben var en iyisi sütten azı yanan sütü ufffff leyerek içer sen hiç içmiyeyim diyon herhal

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
:) yok alan tarama diye bişey ustam ,,bilim dünyası kabul etmiyor
Nil dedektör ve gpr’lere takılmış bi ustamız. Önyargılarından kurtulamıyor bence. Ayrıca “Alan tarama” cümlesini kabul etmeyen bilim dünyası ya kasıtlı kabul etmiyordur ya da işin içinde farklı kapital salvolar vardır.
Gayette Alanı tarıyorum. Dedektörden daha hızlı daha derin, gprlerden daha derin daha net;)

Nil

Engellendi
tebrikler diyelim ozaman , başarılarınızın küçük bir kısmını bizlerle form da paylaşmanızı temenni ederim
Nil dedektör ve gpr’lere takılmış bi ustamız. Önyargılarından kurtulamıyor bence. Ayrıca “Alan tarama” cümlesini kabul etmeyen bilim dünyası ya kasıtlı kabul etmiyordur ya da işin içinde farklı kapital salvolar vardır.
Gayette Alanı tarıyorum. Dedektörden daha hızlı daha derin, gprlerden daha derin daha net;)