Alan tarama cihaz tavsiyesi

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben makro kullaniyorum ayrimda cokta iyi sayilmaz degerlilerde, fakat demir ve minerallerde hic yaniltmadi, sadece demir buraz buyuk ve yakin oldumu anlamada az sikinti cekiliyor yoksa ben memnunum. Bu dan daha kaliteli dedektorler var tabi, gozlemledigim kadariyla, kendim kullanmadigim icin sizi yanilgiya sokmak istemem kardesim. Kullanan karsesler umarim sizi bilgilendirirler. Selametle kal. Sunuda diyeyim, tektekte derin arama yapilmaz yada su bahcede 80 cm de bir kup altin var dedektorle bakalim dersen, bahcede butun sinyal veren malzemelere bakmalisinki varsa bir kupudr bulabilesin,enazi dan makroda oyle.

İndiana jones

Editör
ennn sevmedigim harekettir gif de olsa kabul etmiyon keyif senin dedik

alan tarama evet kullanıyorum cubukta kullanı yorum 3 de makinada bursa da bilen bilir üçünüde yeteri kadar iyi kullanırım

burda makina satmıyorum birilerine bir şeyler ıspatlamak zorunlulugum yok bedavada etiket olmanın anlamı yok

cubuk alantarama ile yaptıgım tespit
@Nil neye nasıl inanıyon sana kalmış
Ekli dosyayı görüntüle 196490

Nile uydumu çektin ben öyle anladım üstat he geçen bi uyducuyu vurmuşlar öyle duydum kandırıp para alıyor diye:4:

poseidon2023

Uzman
uydu cekimi sanıldıgı kadar kolay birşey deyildir arayom bana söylüyorlar daha komigi bilgisayardan uydu cekimi yapıyorum demeleri oldu gazozzzzz yok öyle bi dünya Türkiyede dört tane firma vadır uydu cekim örnegi vere bunlara müracagat yaparsın bir hafta sonra sana dosya olarak cekim sigdisi resimleri gelir ve burda oda var mezar var mazeme var demez

bu benim yaptıgım arazide cubuk yada alan tarama ile boşluk tespiti yapıp ve boşlugun şeklini belirlemek ve giriş cıkış ve içindeki metalleri tek tek ister cubukla ister alan tarama ile tespit yapmak ve bunu kiyat üzerine çizmek sonra ordan kordinat alıp bilgisayarda earthtan noktayı bulup onun üzerinde çizim yapmak akılda kalsın diye bu kadar basit Indiana Jones

Ekli dosyayı görüntüle 196571