Alan tarama tavsiyesi olan arkadaşlar

yorgunum

Aktif Üye
Turko ustam Dil sorunu yok ta bu kurum satıyormu mak. Ve bu kart kit dediğini anlamadım

yorgunum

Aktif Üye
Tmm anladım bu kiti nasıl takacağız ve kit işe yarıyormu bu kit mi iş görüyor yani demek istediğim mak. Önemli değil kitmi önemli diyorsun ustam

Turko

Uzman
@Turko ustam Dil sorunu yok ta bu kurum satıyormu mak. Ve bu kart kit dediğini anlamadım
kurum satmaz ama bilgi verirler resmi satış firması okm dir onlardan alırsın. hazır kit dediğim elektronik devre şeması ve takımını yaparlar bilgi kaynağı orası yani hangisi çalışır hangisi ne iş yapar bilgi verirler.

yorgunum

Aktif Üye
Turko ustam yani bu adamlar alan taramayı kendi toplayıp veriyor öylemi

Turko

Uzman
@Turko ustam yani bu adamlar alan taramayı kendi toplayıp veriyor öylemi
:D çok basit düşün biri üretiyor biride satıyor bu kadar mevzu Almanya ya gidince
Am Ongert 14 - 56567 Neuwied / Germany
bu adreste bulursun adamları sorarsın anlatırlar.

kaan5557

Engellendi
Bundan 15 yıl önce olsa alantarama nedir ne değildir bir merak bir furya ..olsa anlarim...Yıl 2018 olmuş hala alantarama...neyin kafasını yaşıyorsunuz...iki on yıl geçti daha öğrenilemedimi?? Hala sahtekarlarin tuzağına yem olmakda nedir!! Yazık yazık...

kaan5557

Engellendi
kaan5557 ustam cubuklar ile biseyler bulmak mumkunmudur acaba.
Hep denir 3 milyon defineci var yurdumuzda gercek rakam daha fazladir...birde bu rakkami yuzlerce sene ile hesapla...kim ne bulmuş...uzun uzun o kadar cok yazdikki...bizim insanimiz son yillarda bir arge diye bir kavram ogrendi koylusu kentlisi mucit havasinda cubuk gelistirdi...yok..iki kisilik karsilikli...olmadi kan grubu...olmadi pirinc..olmadi siyanurlu..yok agzina altin koy altin ara...gumus koy gumus ara...daha ne sacmaliklar...hepsi tuz buz oldu...kimler geldi ne cubuk ustalari geldi ne iddaali konustular...sinra iki ay sonra cubuklari gelistirdim arge mucit havasinda hava atip gittiler...nerdeler yoklar...cubuk sattilar...

Examiner

Engellendi
kaan5557 eyvallah ustam , çubuk peşinde koşmak yorgun iş yani, teknolojiden şaşmıycaz . bende 22 senedir bu işlerle uğraşıyorum çubukla su bulan çook gördüm,gerçektende buldular, ama metal yada boşluk bulan çok duymakla beraber hiç görmedim ,