Alan tarama tavsiyesi olan arkadaşlar

yorgunum

Aktif Üye
Turko ustam arkadaş ne diyor ustam doğrumu dediği işe yaramazmı mesala garret2500 ile alan tarama hangisi daha uygun bana yani malzemeyi bulmazmı bu

Turko

Uzman
Hep denir 3 milyon defineci var yurdumuzda gercek rakam daha fazladir...birde bu rakkami yuzlerce sene ile hesapla...kim ne bulmuş...uzun uzun o kadar cok yazdikki...bizim insanimiz son yillarda bir arge diye bir kavram ogrendi koylusu kentlisi mucit havasinda cubuk gelistirdi...yok..iki kisilik karsilikli...olmadi kan grubu...olmadi pirinc..olmadi siyanurlu..yok agzina altin koy altin ara...gumus koy gumus ara...daha ne sacmaliklar...hepsi tuz buz oldu...kimler geldi ne cubuk ustalari geldi ne iddaali konustular...sinra iki ay sonra cubuklari gelistirdim arge mucit havasinda hava atip gittiler...nerdeler yoklar...cubuk sattilar...
Yaşa Kaan abi göster kullandığın cihazı açtığın mezarları , milletin dandik çubukları ni nasıl ipligini ortaya çıkardığını göster bize anlat öğrenelim.

Turko

Uzman
Turko ustam arkadaş ne diyor ustam doğrumu dediği işe yaramazmı mesala garret2500 ile alan tarama hangisi daha uygun bana yani malzemeyi bulmazmı bu
Bakma sen ona uğraştığı yer boş çıkınca 4-5 ay da bir gelir takilir konuşur konuşur gider.

kaan5557

Engellendi
Bak nelerde biliyor turko...beni taniyor ya...siz burada cubuklarla ustalik oynayin...devam edin...

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Kullanmasini bildigin sistem enniyisidir arkadasim.cubuk olur cihaz olur şakül olur,alan taram olur.ben bunlarin hepsini kullandim kullanan kisilerlede arazide cok gezdim.konusurken yere göğe sığmayan cihazlar arazide nedense hep sıkıntısı var dendi ondan bulamiyor oldu..teknolojide yeterli kalmiyor inanki.simdi kullandigin seylerle birsey buldunmu derseniz.sakulle iki kere malzeme aldim biri tek digeri toplu olarak bronz..3 kerede bosa k
Calistim..karsilikli tutulan cubukla yani 4 lu cubukla 1 calisma 1 basari..elektronik sistemli alan tarama ile iki adet tunel oda bulundu nasip ya bos cikti.neodyumlu cubuk ile boslukta yanilmadim...cubuk bulmaz cihaz bulmaz hepsi hikaye hangisini kullanibiliyorsaniz o bulur..ve ben bugune kadar bulduklarimi cihazsiz buldum..ama cihaz sartmi en azindan bir pulse şart ama cubugun yanina şakulun yanina hata payini cok azlara cekmek icin şart. Evet kaan5557 usta heryerde oldugu gibi burdada cok yamyam geldi gecti sadsce cubukcu degil ama cihazcida ayni sekilde,yazdiklarin bütün cubuk ustalarini kullananlarını kapsar sekilde özellikle BulursamKader25 ustamin yazdiği paylastigi okadar seye ayip olur nicin onu ornek gosterdim dersen cunku bayram abi cihazla alakali bir konu gectginde direk senin adini verir kaan kardesimiz der bu konulara hakim..sendende onu beklerdim...

yorgunum

Aktif Üye
Ok haklısın ustam kullandıktan sonra hepsi olur diyosun haklısın tşkl

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konu sahibine yardımcı olabilmek önemli arkadaşlar cihaz kötülemek yada çubuk kötülemek bilgi alış verişi olmuyor bilgi sahibi kişiler olarak yazılanları üye dikkate alır konunun dışına çıkmış .yaklaşımlarınız konuya daha öğretici olsa güzel konular işlenir .

Turko

Uzman
Bak nelerde biliyor turko...beni taniyor ya...siz burada cubuklarla ustalik oynayin...devam edin...
Aga Tamam bozulma hemen vardır seninde bildiğin birşey ler yok demedik , yalnız insanları assalayip kullandıkları aletler e çamur atmadan yazalım mesajları site kurallarına uyalım önce gerekçe gösteriyoruz görsel ve video ekliyoruz Neden çalışmadığını anlatıyoruz sonra çalışan makine alet ne bok sa onun videosunu yukluyoruz bulduğun malzeme mezar ne haltsa onu nasıl bulduğunu görsel ve video ile acikliyoruz gerisi üyelere kalır bedava üfleme yapmıyoruz , bilgine istinaden fikir talebimiz olur önce bilgiyi verip sonra fikir beyan edeceksin. Ben yazarım istediğimi kimseye hesap vermem işini geçeceksin.

Hostia

Moderatör
Moderatör
1700 yıllarında almanyada çubuk uzamanları devlet desteği ile maden aradı tespit edilen yerler haritalandırıldı kazı 2000 yılında başladı tıpkı haritada olduğu gibi kalay madenleri bir bir açıldı. yer altı radar teknolojisi artık bu işi görüyor hemde daha sağlıklı o yüzden çubuğa ilgi düştü. yoksa 1700 1900 arası su ve madenler hep çubukla bulunurdu. şunuda not atalım çubuğun altın bulduğuna hiç rastlamadım çeşitli madenleri buluyor ama altına hiç denk gelmedim.

bi not daha atalım, çubuk radyetesi biliminin bir dalıdır, çubuk işi büyü işidir, çubuk 20 kişiden birinde çalışır, kan gurubu falan alakalı değil insanın ürettiği radyo aktif dalgalarla alakalıdır. çubuğun çalıştığı kişiler en az 10 yıl çubuk üzerinde eğitim alması çeşitli testler yapması lazım ancak bu şekilde doğru çalışmalar yürütebilir, damdan düşer gibi çubuk yapıp aramaya çıkmak buna bende tepki gösteririm boş işlerle uğraşıyorsun derim, çubuk işe yaramaz dermiyim demem çünkü işe yarar,,, yaramış yüzlerce kanıtları var.

yorgunum

Aktif Üye
Arkadaşlar ne oldu burda biraz sakin olun herkes bildiğini test ettiği mak veya çubuk herneyse tesbit ve görüşlerini anlatır ortak bi çözüme veya doğru neyse bulunur ama atışma ile olmaz hepinize tşkl