Aliömerin çubuk hakkındaki görüşleri

Smokin

Moderatör
Moderatör
Smokin kardeşim rabbim herkesin gönlüne göre versin er kec farketmez yolundan sapma 3 harfli 5 harfli hoca falan takılma sadece 1 olana yaradana sığın ondan işte birsey vesile olur inan sen bile hayretle kalırsın evet sorunun farkındayım kardeşim
Haci hocanın kerameti olaydı kendi sokuklerine çare bulurlardı. ;) hakk' la irtibata geçince halkla irtibatı kesmek icap eder
Saygılar sevgiler

Demirçalık

Aktif Üye
İçerisinde sarı kız olan odada sapma üzerine bilimsel bir tespit makale yada sizlerin bir tecrübesi oldumu . Eğer öyle ise bi kaç sorum olacak.?
1-sarıkız kendisi ile birlikte odanın yerinide mi değiştiriyor
2- Alüminyum çubuk sarıkızın bu oyununa geliyor mu.genel de sadece boşluk için kullanılır.
3- yoksa bu sapma olayı bazı arkadaşlarımızın dediği gibi dünyanın manyetik alanındaki bazı olaylar ve vakitlere bağlı olarak gösterdiği bir sapma mı?

GERMO

Engellendi
@kabakburgiba Deyiver bakem ustam, hangi bilgilerle geldin, defter kalem hazır, birde sana Kaplıca suyunun ip boyunu tur sayısını bilgi verecem bu günlerde.
özeline yazdım temin edebilirsen çoookkk ,işine mineraller yandıki ne yandıı ondan sonra.

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ortaya bisey konulsun..argede tespit ..bulunan yer ve yontemi ..cubugun cinsi cibiliyeti..onerilen tarif edilen cubukla tespit ani videosu....olsunki kafalar aydinlansin....

GERMO

Engellendi
@BulursamKader25 ustam bu gülüş boşa değil, bir bildiğin var yine, ne yapalım zamanda rüşvetsiz iş olmuyor, Mal bulanındır kardeşim aha rüşvette veriyorum, ustam bi porsiyon tandır kebap, iki porsiyon baklava, iki bardakta çay vereyimde bi anlat ustam, aslında bu konuyu 5 ay önce @Aliömer ustam yazmıştı, not defterimde var,
:zuhaha:

Şimdilik yöne girmeyelim ve 4 cepheden kabul edelim inşallah.

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@BulursamKader25 ustam bu gülüş boşa değil, bir bildiğin var yine, ne yapalım zamanda rüşvetsiz iş olmuyor, Mal bulanındır kardeşim aha rüşvette veriyorum, ustam bi porsiyon tandır kebap, iki porsiyon baklava, iki bardakta çay vereyimde bi anlat ustam, aslında bu konuyu 5 ay önce @Aliömer ustam yazmıştı, not defterimde var,
germo dayi sen buna git..isin piiri krali bu adam .marasta sevket kozalak..nasa bile marsta suyu buna buldiriimis..Tel çubuk ile su bulan adam - YouTube

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
İçerisinde sarı kız olan odada sapma üzerine bilimsel bir tespit makale yada sizlerin bir tecrübesi oldumu . Eğer öyle ise bi kaç sorum olacak.?
1-sarıkız kendisi ile birlikte odanın yerinide mi değiştiriyor
2- Alüminyum çubuk sarıkızın bu oyununa geliyor mu.genel de sadece boşluk için kullanılır.
3- yoksa bu sapma olayı bazı arkadaşlarımızın dediği gibi dünyanın manyetik alanındaki bazı olaylar ve vakitlere bağlı olarak gösterdiği bir sapma mı?
Ustam aklınla fikrine bin yaşa kıymetli meslektaşım dava arkadaşım, sorucaklarımı sormuşun :) Ustamın sorularına cevap verebilicek bi babayiğit ustamız varmı ? Bu cevaba göre üzerinde durduğum bi yere farklı bi yön vericem

GERMO

Engellendi
Güzel kardeşlerim ustalarım, şaka bir yana, benim için cihaz olmuş olmamış mesele değil, biliyorum bu 6 aydır merak ettim çubuğu, sistemini işleyişini, hareketlerini, çubuk ne bulur deseler her şey bulur derim, neyyazıkki altında kara sevdalı bir aşık gibi sarhoş oluyor bazen çubuk, bence elin gavuru dediklerimizden çok ders almamız lazım, iyilik yardımlaşma konusunda, bizde o yok arkadaş, dilde lafta bol bol sallariz icraatte hep sınıfta kalırız, elin gavuru dediğimiz bizden çokmu akıllı,

bana sakın bu ülkede cihaz alma yurtdışından getirt diyen ustalar varken, birileri çıkıp nedir bu cihaz Sevdan git bi tane cihaz alda kurtulalim diyen çok bilmiş ler içinde kime guvenesin kime anlatasin değilmi, 51 yaşında bir insan 6 aydır sizleri usta bildi kardeş bildi cahiller tarafından yanlış görüldü artık yoruldum, insanlar bir güvensiz sormayın, koca koca insanlar, şu çubuk sarı kız a bir çözüm bulamamış, birbirlerini parcaliyorlar kavgalar şamatalar, neymiş, bileninde bilmeyeninde uğraştığı çubuk meselesi,

bakıyorum koskoca insanımız birilerini kandırmak peşinden koşturmak için yalan dolan peşinde, Gelde utanma bunlardan insan olmaktan, ne biçim bir dünya ya rabbi, bu nasıl tür insanlık, bende yoruldum ona hayran ona kurban demeye, yinede hepinizi kardeşim olarak bagrima bastım nasıl olsa, olmaz olsun şu çubuk, insanı rezil rüsva ediyor elaleme, işiniz gücünüz rastgele inşallah, Allah cc hepinizden razı olsun.

Son düzenleme: