Allah (C.c) Türk Askerinin yanında olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Türkiye mültecilerin Avrupaya geçişini durdurmama kararı aldı.Bundan sonra avrupa ve rusya düşünsün.
Cok daha fazla yaptirim.lazim..biz millet olarak katlaniriz sonuclarina..ben orda yaptim vatani gorevimi seferberlik ciksin 1 sn düşünürsem namerdim..artık bu iş sona geliyor ustam..herkez elini değil bedenini koymalı taşın altına...

Aladağlı

Aktif Üye
ihtimal yuksek cunku bizden guclulere gider yapmamaliydik.daha dur.larnaka limanina 4 ulkeden savas gemileri geldi etrafimizi cevirdiler.yakinda bize cokecekler korkarimki.realite bu..
Ustam dıştakiler tamamda memleket içinde ne olduğu belli olmayan suriyeliler var sayısı bilinmiyor.
Bunlar bize içten saldıracak dışarıyla uğraşmak zor ama içerisi dahada zor.

Garanfil

Member
Suriye’yi yerle bir etmezsek sabaha bütün dünya Türkiye’ye nasıl bakacak şehitlerimizin kanı yerde kalmasın

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Cok daha fazla yaptirim.lazim..biz millet olarak katlaniriz sonuclarina..ben orda yaptim vatani gorevimi seferberlik ciksin 1 sn düşünürsem namerdim..artık bu iş sona geliyor ustam..herkez elini değil bedenini koymalı taşın altına...
Ah bir gelse o seferberlik keşke gelse. Sadece rus ordusu kadar özel güvenlik görevlileri var Türkiye'de.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Suriye’yi yerle bir etmezsek sabaha bütün dünya Türkiye’ye nasıl bakacak şehitlerimizin kanı yerde kalmasın
Bir gecede yerle bir edebiliriz ama işin içinde rus amerika ingiltere ve israil şerefsizleri var. o da yetmezmiş gibi müslümanız diye geçinen ve karşı safta yer alan mahlukatlar var.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam dıştakiler tamamda memleket içinde ne olduğu belli olmayan suriyeliler var sayısı bilinmiyor.
Bunlar bize içten saldıracak dışarıyla uğraşmak zor ama içerisi dahada zor.
en ufak yanlislarinda ustlerine benzin dokup yakmazsam namerdim.nesillerini kuruturum bizim sahiplenmemize nankorluk yaparlarsa bedeli belli

Aladağlı

Aktif Üye
Bize düşman devletler birbirlerine davetiye çıkartıyor arkadaşlar.
Bu saldırı bizi öylesine küçük düşürdü ki vursan büyük sorun vurmasan daha büyük sorun.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu mübarek günde bu kadar şehidimiz oldu ALLAH Rahmet eylesin önce ailelerine sonra vatana millete sabır ihsan eylesin .

Hesabını sorarlar ALLAH fırsat vermesin inşallah düşmana .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...