Altınvarmı?

Ibrhm

Aktif Üye
BulursamKader25 Hocam çok çalışıyorum, sizin ışığınız yolumu aydınlatıyor. Çok az kaldı eminim ve sadece altın için değil tüm maden ve minarellerin çubuk tarafından kimliği soruluyor. Takip edince görülüyor,biliyorum ama ben birbirine bağlayamıyorum. Kısaca İcat edilmemiş en kaliteli dedektörü Rabbim bedenimize gizlemiş;.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 Hocam çok çalışıyorum, sizin ışığınız yolumu aydınlatıyor. Çok az kaldı eminim ve sadece altın için değil tüm maden ve minarellerin çubuk tarafından kimliği soruluyor. Takip edince görülüyor,biliyorum ama ben birbirine bağlayamıyorum. Kısaca İcat edilmemiş en kaliteli dedektörü Rabbim bedenimize gizlemiş;.
Kullandigim Cubuklarim Dediklerin:
Aleminyum
Gumus
Krom
Bakir Cubuklar demisin.

Tavsiyem:
Aleminyum
Gumus
Krom la devam et.
Bakiri depoya koy.
Faydasi az, kafa karisikligi coktur bakirin..
Krom Cubugu da;
Cubukla Egitim konusunda yazdigimuz neodminyum miknatisli sistemle kullan insallah. Oradaki gumus cubuktu. Aynisini krom cubukla uygula insallah. Sinyalleri daha net alirsin.
1 ocak 2020 de bana ozel yaz.
Sana baska bir sistem tavsiye edecegim.
O gune kadar calismaya devam et insallah.
Bugun anlatsam sana faydasi olmaz.
Biraz daha cubukda tabir caizse pismis olacaksin.

Gozun hep cubuklarin ucunda olsun.
Kafa sallamalarini
Yukariya kalkisini
Asagiya dogru titreyisini
Acilip kapanmalarini
Disa gidip ice kapanislari
Enerjinizi nerede bitirisinizi
Vs.vs.
Hepsini bilmeden
Ve bunlar meleke haline gelmeden
Benim ne size ne de baska kardasimiza faydam olmaz.

Kesinlikle dogru ve iyi bir yoldasin.
Allah cc yardimcin olsun.

timur964

konularim
Ibrhm dibe çökeni
frında kurut
gazateye al mıknatısla harici olanları al porselen tabakda gun ışıgında bir kaç foto al ekle

sef_er

Operatör
Merhabalar

Piriltili kilde veya toprakta mikron altin olabilir, elenmesi zor, igne ucuyla bile toplanmiyor, o kadar ince vaziyetteki agirlik teskil etmiyor, bendede var çünkü

Ibrhm

Aktif Üye
timur964 hocam leğenin içersinde küçük yoğurt kabiyla tazyikli suyla karıştırarak yıkadım. Kum taneleri yoğurt kabında kaldı içersinde yinede var. Ince taneler leğenin içerisine çöktü parlaklık süper. Fotoğrafladım fakat nasil tekrar yüklerim bilmiyorum. Hocam pürmüzle ilk yıkandığında yakmıştım pirit, kükürt yoğunluklu demir olduğu için herhangi bir yanma ve kararma olmadı. Tekrar pürmüzle yaksam olurmu?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Tespit yontemi caba ve azmin guzelde ..bunu gomu mezar oda mahsen tunel icin kullan gelistir..toprakta altin zerrecikleri cezbeder ancak zamanla bedbaht eder.bolnasipler kolay gelsin

timur964

konularim
@timur964 hocam leğenin içersinde küçük yoğurt kabiyla tazyikli suyla karıştırarak yıkadım. Kum taneleri yoğurt kabında kaldı içersinde yinede var. Ince taneler leğenin içerisine çöktü parlaklık süper. Fotoğrafladım fakat nasil tekrar yüklerim bilmiyorum. Hocam pürmüzle ilk yıkandığında yakmıştım pirit, kükürt yoğunluklu demir olduğu için herhangi bir yanma ve kararma olmadı. Tekrar pürmüzle yaksam olurmu?olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzz
sakın purmuz vurma sakınnnnnnnnn:20:

timur964

konularim
@timur964 hocam leğenin içersinde küçük yoğurt kabiyla tazyikli suyla karıştırarak yıkadım. Kum taneleri yoğurt kabında kaldı içersinde yinede var. Ince taneler leğenin içerisine çöktü parlaklık süper. Fotoğrafladım fakat nasil tekrar yüklerim bilmiyorum. Hocam pürmüzle ilk yıkandığında yakmıştım pirit, kükürt yoğunluklu demir olduğu için herhangi bir yanma ve kararma olmadı. Tekrar pürmüzle yaksam olurmu?
olmazzzzzzzzzzzzzzsakın purmuz vurma sannnnnnnnnnnnnnn:200:

Ibrhm

Aktif Üye
timur964 hocam hazırladım dün akşam bugün dışardayım ,yarın sabahtan atarım resimleri, çok az çıktı 1gram var yok siyahrozlu pırıltılı. Aynı konuya tifondan nasıl resim atarım bilmiyorum. Yada yeni konu açarım.

Hakanbaba

Member
Kardeş öncelikle selamın aleyküm . Umutlarınızı kırmak istemem ama tecrübemi paylaşayım . Geçen yaz Çanakkale kaz dagları bölgesi kışın akar yazın kurur bir su akarı var yürüyüş esnasında taşları farkettik dere altı yani maden damarı diye düşündük . Çünkü aynı senin faotografladıgın renk ve dokuda . Neyse çantalara doldurduk taşları?eve geldik kırdık çekiçle bastık suya Altın tozu benzer ince kuma benzer ne dersen artık . YanlıZ tozun kuru halli eline değdiğinde yumuşak altın renk bilene danışdık fotoğrafladık getirdik İstanbul’a uzatmayayım . Boraks oksijeni verdik tezgahta erittik eridide keşke rsimleri olsa atsak . Eriten arkadaş acemi idi çırak diyelim . Anlayamadı çünkü eriyor ancak altın gibi toplanmıyor bir araya . Tepkimesi farklı. En son gittik aramalar sonu bir altın ustası esnaf tanıdığımıza ulaştık kapalı çarşıdan .çok üzülerek yazıyorum söylediklerini son zamanlarda çokça kez geldi bu taşlardan belki içinde varsa bile altın çok düşük ayar ve miktarlarda oda maden gibi düşünün koca dagı delecek güç olda zaten bizde . Velhasıl kelam değersiz dediler . Çok üzüldük bizde . Hatta devlet kanalından bile başvurmayı düşündük . Bize faydası olmasada devletimiz faydalansın dedik . Oradanda bişey yok . He illa analiz et dersinde 1000 tl ücreti var dediler içinden prit bilmem ne bilmem ne madeni çıkar dediler yaptırmadık .

Ibrhm

Aktif Üye
Aleyküm selam@Hakanbaba kardeşim teşekkür ederim.
Öncelikle burada gözle görülen bir şey yoktu, Olan şey Kendim büktüğüm çubuklarla yaptığım tespit. Tamamen çubukların yönlendirmesi . Çubukların işaret ettiğine göre, altın olması çok önemli kat edeceğim yol açısından ,miktarının bir önemi yok. Önemli olan sadece tespitin doğruluğu. Ondan sonra gerisi kolay;

Hakanbaba

Member
İnş gönlüne göre olsun kardeşim. Bende resimleri bir iki arkadaşa göndermiştim . Ben silmişim hepsini onlardan rica ettim . Varsa göndersinler diye .iznin olursa buraya atarım gözlemlemen açısından . Bu arada bizde bir yadigar dedektörümüz var onu tutmuşduk degerli vermişti .konunu takipteyim pozitif sonuç alırsan bizde kaynak bol . Aynından . Çok sevinirim İnan . Saygılar