Altınvarmı?

Hakanbaba

Member
Ekli dosyayı görüntüle 248054
Aleyküm selam@Hakanbaba kardeşim teşekkür ederim.
Öncelikle burada gözle görülen bir şey yoktu, Olan şey Kendim büktüğüm çubuklarla yaptığım tespit. Tamamen çubukların yönlendirmesi . Çubukların işaret ettiğine göre, altın olması çok önemli kat edeceğim yol açısından ,miktarının bir önemi yok. Önemli olan sadece tespitin doğruluğu. Ondan sonra gerisi kolay;

Hakanbaba

Member
Ekli dosyayı görüntüle 248055
Öncelikle burada gözle görülen bir şey yoktu, Olan şey Kendim büktüğüm çubuklarla yaptığım tespit. Tamamen çubukların yönlendirmesi . Çubukların işaret ettiğine göre, altın olması çok önemli kat edeceğim yol açısından ,miktarının bir önemi yok. Önemli olan sadece tespitin doğruluğu. Ondan sonra gerisi kolay;

Hakanbaba

Member
Ekli dosyayı görüntüle 248056

Hakanbaba

Member
En son fotoğraf erimiş halidir kardeşim . İnş faydalı olur . Tecrübedir . Sudaki hali ilk başda hafif bir kül rengi verir . Igüneş altında sarı .

Hakanbaba

Member
Hocam maşallah çok güzel tespit . Biz bilgimiz olmadan bir arkadaşla rica ile yaptırdık ama oda çıraklık aşamasında idi oda muhtemelen bilmediğinden siz konuya hakim olduğunuza göre bu maden yada taş ile ilgili bileğiniz vardır diye düşündüm paylaşırsanız çok sevinirim Nedir ustam bu bizi heyelandıran toz . Saygılar iyi geceler
Ekli dosyayı görüntüle 248073toz şarlemoyla kapaksız fincanda eritilmez eritilirse eriyecek maden kalmaz finvanda böyle saçılır gider

Hakanbaba

Member
toz bizati taşa ait bulunduğu yerde yakın derede tuzak kurmakda fayda var imkan varsataşların altın madeniyle alakası yok bence damara yakın bölgedenkaya yapı renk olarak guney batı ege ye ait olsa gerek
çok sağolun ustam . Kaz dagları yeri yazın kuruyan bir dere yatağı . Saygılar