Arazide gezinirken buldugum güneş

S:W:A:T

Editör
ragıp Hocam senin benimle bir sıkıntın mı var ben mi yanlış anlıyorum bu 3 oldu da ?

ragıp

Uzman
@ragıp Hocam senin benimle bir sıkıntın mı var ben mi yanlış anlıyorum bu 3 oldu da ?
dostum,
benim kimse ile sıkıntım yok
hele hele seninle hiç olmamalı
sen benim hemşerim sayılırsın
okumuyoruz, buna üzülüyorum
sadece yorumlar okunmadığı için
kendi kendime yaptığım bir zerzenişti

noo problem
selametle

şimdi baktım, bu paylaşım tam 165 kez görüntülenmiş
arkadaş, bak 2 güneş var. bunda gölge oyunu değil mezar denmesini bekledim :(

Son düzenleme:

Editör
Yok sende benim için çok değerlisin bunun artısı olarak ta hemşeri olmamız :) Neyse ben yanlış anlamışım o zaman Kusura bakma ..Zaten öyle şey olursa da gerçekten çok üzülürüm . Pose ustada benim için çok değerli gerçi Pose dememe uyuz oluyor da neyse .. Biz şakalaşırız onunla öyle sorun yok :) Sevgiler...

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Fosil. Kolay gelsin

poseidon2023

Uzman
işaretleri kaynat mıyalım

Son düzenleme:

jeolog

Co Admin
Co Admin
Yanlış anlaşılmasın, kimse benim fikrimi illa kabul etmek zorunda değil. Ama arazide kayanın içine Dikine girmiş gibi duran bir güneşe rastlarsa heyecanını yitirmesin yeter...

ragıp

Uzman
Yanlış anlaşılmasın, kimse benim fikrimi illa kabul etmek zorunda değil. Ama arazide kayanın içine Dikine girmiş gibi duran bir güneşe rastlarsa heyecanını yitirmesin yeter...

dostum, senin mesleğin gereği yaptığın yorumlar
iki pencereden birden bakarak yaptığın için
şahsen benim için iki kere önemi ve değerlidir
herkesin aynı şeyi görmesi, düşünmesini
elbette bekleyemeyiz

selametle

Editör
fosili anlarim bilimdir ilimdir fendir amma velakin bu nedir!
Burda ben gibi bir çok kişi yeni şeyler görmekte ve öğrenmekte .. Siz değerli ve bilgili üyelerden de benimde öğreneceğim çok şey vardır .. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır ... Bütün yorumlara saygı duyalım lütfen .. Kırıcı sözlerden uzak duralım .. Sonrasında yetkili arkadaşlar Jeolog açıklamasından sonra ki yorunları silebilir mi ? Gereksiz tarrışmalar çıkacak ..

jeolog

Co Admin
Co Admin
Şimdi burada kimsenin bilgisini sınamamak gerekir, sonuçta işaret olarak bildiklerimiz ve anlamları bellidir, ama bazen doğa bizi yanıltır neden çünkü daha önce varlığından haberdar olmadığımız oluşumlarla karşılaşırız ve bu oluşumuda insan yapmıştır diye düşünebiliriz bu gayet normal. maksim burada arkadaşlarımızın yazdıkları bir güneş figürü ile karşılaşıldığında nasıl davranılması ile ilgilidir yani sonuç olarak bu konuda yorum yapan her kişi doğruyu söyledi. Kaç kişi fosil görebilir ki hayatında hele ki bu canlılar günümüzde var olmamışken :)

jeolog

Co Admin
Co Admin
Sahbaz ustamın bilgisi değerlidir aynı sizin bilginiz kadar değerlidir maksim ustam.