Araziden altın fışkırıyor :)

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ustam hoş geldin iyi denk geldi desenize .
Ama benim vaktim çok dar. Keşke daha erken yaksaydın semaveri be ustam. :( Benim uyumam lazım insanım ben. :) Mrkn ustam sana eşlik eder. Başka dostlar da gelir birazdan. Müsaadenizle dostlarım.

Sevgiler.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Ama benim vaktim çok dar. Keşke daha erken yaksaydın semaveri be ustam. :( Benim uyumam lazım insanım ben. :) @Mrkn ustam sana eşlik eder. Başka dostlar da gelir birazdan. Müsaadenizle dostlarım.

Sevgiler.
Sorma ustam geç akıl ettik .Müsade senin kardesim çünkü sen insansın :) .
O zaman iyi uykular Allah rahatlık versin evet Mrkn ustam burda çayımız var daha bütün dostlarım gelebilir .
İyi Geceler ..

Mrkn

Member
E tabi ozlenmez mi? Hele oglum burnumda tütüyor valla. Yapacak bisey yok. Mecbur; katlanacagiz.
Bu arada iyi geceler degerli Kullanıcı ustam. kazama ustam da izin verirse ben de birazdan uyku moduna geçebilirim :)

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
E tabi ozlenmez mi? Hele oglum burnumda tütüyor valla. Yapacak bisey yok. Mecbur; katlanacagiz.
Bu arada iyi geceler degerli @Kullanıcı ustam. @kazama ustam da izin verirse ben de birazdan uyku moduna geçebilirim :)
Ne demek ustam şeref kattınız konumuza ben teşekkür ederim .Allah tez zamanda kavuştursun ustam duygulandım gerçekten bunlar çok güzel hisler duygular .
İyi geceler Allah rahatlık versin iyi uykular tatlı rüyalar .Bende çay sigara yapıom aha ..