Arex 16 17 nasil

Wise99

Aktif Üye
S.a ustalar arex 16 17 ugur ele. Kullan varsa nasil is yapar mi derin diyorlar kullananlar yorumlarsa sevirim
Geecek kullananlar yorumlarsa sevinirim

Eclipse

Yeni Üye
50 60 cm derinlik diyorsa evet öyledir.ama yazıldığı gibi 4 metreye inmesi imkansız

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
s.a. değerli kardeşim uğur eletronik ve nokta hata yerli mal alma derim sonra çok özülürsün iş yapmas.

saygılar ve selamlar.

Güllübahçe

Aktif Üye
Bizim köyde sadece 27 tane vlf dedektör var bu iş bizde herşeyden önemli. dünya Türklerin ürettiği dedektörlere yönelmiş ne uzak durması alacaksan Türk malı alacaksın

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güllübahçe USTAM SEN UĞURUN KAÇ DEDEKTÖRÜ KULANDIN HANGİ MODELİNİ KULANDIN BENİM UĞURDA KAYDIM VAR HEMEN TÜM DEDEKTÖRLERİ KULANDIM HİÇ BİR İŞE YARAMİYOR YOKSA SEN DEDEKTÖR MI SATİYORSUN.

Wise99

Aktif Üye
Kullanan kisiler varsa onlar yorumlarsa daha verimli olur satici degil gercek kullanan bn soyledikleri gibi 3 4 5mt gorsun demiom ama en azindan 2 metreye kdr is yapabiliyor mu bu yeter saolun yorumlar icinde

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kullanan kisiler varsa onlar yorumlarsa daha verimli olur satici degil gercek kullanan bn soyledikleri gibi 3 4 5mt gorsun demiom ama en azindan 2 metreye kdr is yapabiliyor mu bu yeter saolun yorumlar icinde
arkadaşın ısrar etmesi üzerine senin dedğin dedektörden vardı araziye teste çıktık kendi makinam yanımda onun kide yanında toprak yarını yaptıktan sonra denemelere başladım benimki iyneyi ayrım yaparak bulurken onunkini denediğimde her türlü ayrım ve noktalamada malzemeyi hep ya es geçti yada malzemenin üzerinden geçtikten sonra sinyali zor aldı çok yerde denmelerim oldu ama inanın bu makinayla çalışma yapmak insanı boşa uğraştırdığı gibi kendi sakladığınızı bile zor bulur yada hiç bulamaz kullandığım için söylüyorum bunu başkası bana demesinki bu malzeme buluyor inanmam

Wise99

Aktif Üye
Eyw ustam saolun oneri olarak hangi marka oneriniz ve sizin kullandiginiz cihaz neydi acaba?

Güllübahçe

Aktif Üye
Türk malı alacaksın ama üretimi son 2 yıl olana bakın. Minelabların vlf olanlarına kulak asma 5000 ler iyi vlf alacaksan garrett iyidir nokta iyidir bunların üzerine tanımam. Şimdi ben nokta demisin ona tuhaf geldim nokta garrett i solladı be gardasim

mguleryuz

Aktif Üye
Türk malı alacaksın ama üretimi son 2 yıl olana bakın. Minelabların vlf olanlarına kulak asma 5000 ler iyi vlf alacaksan garrett iyidir nokta iyidir bunların üzerine tanımam. Şimdi ben nokta demisin ona tuhaf geldim nokta garrett i solladı be gardasim
minelab e trac veya ctx3030 serisi kullandınızmı bu kadar ön yargılı konuşuyorsunuz ? bana kalırsa sanal sallamacıdan öte değilsiniz garret serisi güzel cihazdır xp deus serisi buna dahildir ama sizinki resmen markaya çamur atmak tavsiyem ctx3030 ve e trac serilerini kullanıp ondan sonra minelab vlfleri hakkında sallama yapın iyi günler

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kullandığım ve hanginden memnun kaldım hanginden kalmadı isem bunda kesinlikle yalan ve kullanmadan yorum yapmadım şimdiye kadar benim tercihim minelap whites garet xp deus veya goldmax bunlar tek tek te iyi cihazlar kullandığım için söylüyorum ama bizim yerli yapımlarda biraz kullandıktan sonra ayarlamalar veya osiloskop ayarlarında sapmalar olabiliyor arexsi servis bakımından sonra tekrar yine deneyeceğim arkadaş getirtsin buraya yazarım olumlu veya olumsuz

Güllübahçe

Aktif Üye
Ben wihites kullanırım minelabin göremediğini görürüm ayrimda garrett tekdir bunu bilirim. Yerli malında velox varsa minelaba tercih ederim buda benim görüşüm. Bu arada bizim köyde 27 tane vlf var bana dedektör öğretmeyin.