Arkadaşlar bir yeraltı mağarasında bazı işaretler buldum anlamı nedir acaba?

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
esselamualeykum

orası büyük ihtimalle şapel
eğer kurdalanmadıysa bir kaç yerinde hediyesi olabilir
o işaret ayrı ayrı yerlede dek tek bulmalısın

Brkcll

Engellendi
Giriş ten itibaren fotograflasan iyi olur 4 adet birbirine bakan ok işaretini ara bakalım varsa buraya yazmazsın zaten daha

SAHBAZ

Bilgili Üye
Magara yazitlari define isareti goremedim hayatinin bir boumunu yazmis kefereler magara duvarlarina bizde siralara yazdik zamaninda

Asil

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 135546 simya M harfi 2 anlamı var. Burdaki M ( at) yuvarlağın ortasından gecen çizgi toprak. Yani saklama. Örtme anlamında sade yuvarlak iyileştirme şifa verme E harfi ise jubilasyonu dua eden arayan insanı simgeler. tümünü ele alırsak.... Tapınak mabet şifahane.. Bir nevi alternatif tıp...vlf desteği al.Magaralar her zaman araştırmaya değer.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bir faydası olurmu bilmem ama bir grup keferenin kardeşliği gibi bir şey.
Theta Epsilon Omicron

ODA EPSILONUNUN TARİHİ

Upsala Kampüsündeki en eski kardeşlik I899'da
Rev * Nelson liderliğindeki bir grup öğrenci tarafından kuruldu . Upsala daha
sonra Kenilworth * N * J'de bulundu. «Koleji, ancak
Eski Ana adlı bir binadan oluşuyordu. Hala devam ediyor.

Bu yükselen yapıya ait en üst kat, kendilerini nGO'DSn olarak adlandırdılar
ve biribirilerini Olyxapus1 diye çağırdılar ** Sonuç olarak "Olimpiyat Tanrıları"

Ekli dosyayı görüntüle 135550

kabakburgiba

Operatör
:zuhaha:kahkaha:4: :322::ambivalence: ???????????

thorthor

Yeni Üye
toyalp üstat bu mağara şehrin tam ortasında kalmış bir binanın yeniden yapımında temel kazma sırası bulduk. Bizim binadan temelinden boş mezarlar çıktı.Sonra yandaki bir oyuktan içeri girdim içerisi yoldan yaklaşık 4 metre kadar aşağıda içeride güzel bir havuz var öncelikle yanında metal eritme potaları var ordan merakla araştırırken 30cmlik 10 basamak aşağıya inip bir oda gibi bir yerde resimde bulduğum işaretlere ulaştım. Biraz ileride bir mermer kapak gibi bir şey var taşlara sıkıştırılmış şekilde. Dediğin gibi yapacam daha profesyonel inicem aşağıya bugün sadece meraktan indim. Çünkü çok rahat girip çıkılacak bir yer değil şehrin merkezi kamera ve aşağıda iyi çekim için ışık lazım ilk defa böyle bir şey geldi başıma bir el fenerim bile yok onu farkettim. Asıl korktuğum tuzak gibi bir şey olabilirmi? Eğer öyle bir şey varsa nerden destek almalıyım.

toyalp

Süper Moderatör
Sen sadece daha önce gittiğin ya da gidebildiğin yerlere kadar git. Senin de dediğin gibi iyi bir ışıklandırma yap ki şehrin ortasında ise projektör bile çekebilirsin imkanlar artar yani. Her tarafını resimle hatta sonra da video kaydı yap. Yükle bir bakalım.

kabakburgiba

Operatör
30 cm lik 10 basamak işini anlamadım ustam.yani sen odayı buldun,kapağı kaldırdın,alttan merdiven mi çıktı.sonra o merdivenlerden aşaği indin odaya mı. ve odada kapak mı var.şu kapağı bi fotola bakalım horasan mı anlayalım.bu kapak yerdemi.duvardamı.yoksa tünelin içindemi.tuzak olabilir mi acaba.

toyalp

Süper Moderatör
Giriş ten itibaren fotograflasan iyi olur 4 adet birbirine bakan ok işaretini ara bakalım varsa buraya yazmazsın zaten daha
Üstadım naptın adam gitti gelmedi daha :zuhaha::72: