arkadaşlar istanbul icinden sozde degil özde hoca tanidigi olan varmi?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Arkadaşlar olay sadece cini bir vaka olmayabilir. Maddi sıkıntıların sebep olduğu bir durum olabilir, psikolojik olarak bilinç-altı oluşan karşılıklı iki kişi arasında bir husumet olabilir ya da büyü veya tılsım olabilir. Bu nedenle direk cine bağlamak doğru olmaz. Yönlendireceğimiz yer bütün bunlara bakabilmeli ve ayet dışında müdahale etmemeli. Çünkü ayet dışı yapılan her şey daha kötü sonuçlara sebep olur. psh ustam son durum nedir? Ne yaptın ne ettin? İyisindir insaEllah sesin soluğun çıkmıyor bir haber vereydin.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim,
Once @ucmus ustamla gorus.
Ustamizdan kendi degerlendirmeleri alalim. Sonra bizimde soyleyeceklerimiz olur insallah.

Medyatik olan herkim varsa bu islerde, PARA DAHİ ALMASA ben uzak durun derim.

Tasavvufda genel bir kaide vardir:
ŞÖHRET AFETTİR.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
psh kardeşimiz e bakacaz inşaallah... ben ona 2 görev verdim ... 1 tanesi rabbimizin hiç sevmediği ama şeytanın çok sevdiği 1 hareketi var onu düzeltmesini... 2 ci sinide o biliyor ... ondan sonra bana haber etmesini istedim .... beni beklediğini biliyorum .... o görevlerini yaptıktan sonra ben gerekli veya elimden geleni yapacağım... . Şuan herhangi 1 şey yapmadım onun için.. ben onu bekliyorum ....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu arada sitemizden benden istekte bulunan arkadaşlar ... rabbim ömür verdiği sürece... size söz verdiğim şeyleri yapmaya çalışacağım. ... herşeyi gören bilen allahtan yardim isteyeceğiz.... sifa veren allah ...

psh

Bilgili Üye
Arkadaşım gecmiş olsun. Ben bir kişiyi bilirim istanbulda. Haftanın 2 gunu istanbul 2 günü izmirde bakıyor. Genç , cok güzel yüzlü samimi, ben gitmedim ama gönülden inanıyorum. İsmi serkan kiremit. Youtube de kendisini izleyebilirsin. İzni ile cektiği kişiler var bir dünya. Kimse para için yapmacıklık için o hallere girmez. Arkadaşlarım dediği abilerim dediği Yardımcıları var . İstanbul beylikdüzünde baktıgını biliyorum. Telefon numarası ve adresi var irtibata gec göndereyim onları sana. Nette arastır bir tane dolandırıcılık olayının d si yok. Kendisi sara hastasını %100 tedavi ettiğini belirtmekte ve sağlam bir hastaya da sara hastası yapabildiğini söylemekte. Arkadaslrı vucuda girip vucudu sıkarak kanda damarda dolaşan kötü yü arıyor vucud titremeye baslarsa işlemi yapıyor birşey yoksa senin işin paikolojik kardeşim deyip gönderiyor. Gönderdiği kişi sayısı baktugı kadar var.. Parayla işi yok ofisin giferleri için gönlünden birşey kopuyorsa at yoksa sorun feğil fiyor o kadar. Kendi pasta yapım işiyle ugrasmakta. Bende bu arkadaşa gitmek istiyorum Allah nasip ederse
sagol kardesim

psh

Bilgili Üye
Arkadaşlar olay sadece cini bir vaka olmayabilir. Maddi sıkıntıların sebep olduğu bir durum olabilir, psikolojik olarak bilinç-altı oluşan karşılıklı iki kişi arasında bir husumet olabilir ya da büyü veya tılsım olabilir. Bu nedenle direk cine bağlamak doğru olmaz. Yönlendireceğimiz yer bütün bunlara bakabilmeli ve ayet dışında müdahale etmemeli. Çünkü ayet dışı yapılan her şey daha kötü sonuçlara sebep olur. psh ustam son durum nedir? Ne yaptın ne ettin? İyisindir insaEllah sesin soluğun çıkmıyor bir haber vereydin.
suan allaha sukur yavas yavas duzeliyor kendimce bazi seyleri kafamda hesap yaptim kotu dusunmemeye basladim hergun dua okuyorum fatiha,nas,felak,ayetel kursi besmeleyi agzimdan dusurmuyorum suan cok daha iyiyim birtek sinir kaldi oda hallolucak insallah uçmuş hocamla konusmalarimiz oldu ilk basta yapmam gerekeni yapiyorum ozel bir konu oldugu icin soyleyemeyecegim ama iyi olucak insallah hersey

Yanasip16

Member
Bu arada sitemizden benden istekte bulunan arkadaşlar ... rabbim ömür verdiği sürece... size söz verdiğim şeyleri yapmaya çalışacağım. ... herşeyi gören bilen allahtan yardim isteyeceğiz.... sifa veren allah ...
Uçmuş usta çok farklı bir abimiz. Beni bir resimle mest etti zamanında. O gün bugün kendini unutmwm. Sürekli aktif olmasamda aklıma geldikçe girer buraya bakınırım. İnşallah Allah bize bazı şeyleri nasip ederde bizde uçmuş ustayı mahallesine kadar bulur bir çayını içer hediyesini veririz. Burada ki tüm arkadaşlar iyi niyetli ve samimi. Allah hepimizin yardımcısı olsun gönlüne göre versin.

sepetkaya

Editör
psh ustam iyileşme gostermene sevindim kardeşim. uçmuş ustam şifa dağıtan değil, şifa dağıtan rabbin bir kulu ve aracıdır, bu konuda yardımda bulunan niyeti güzel olan kardaşlarımızdan Allah razı olsun inşallah..umarım dahada iyi olursun, kal sağlıcakla..

psh

Bilgili Üye
psh ustam iyileşme gostermene sevindim kardeşim. uçmuş ustam şifa dağıtan değil, şifa dağıtan rabbin bir kulu ve aracıdır, bu konuda yardımda bulunan niyeti güzel olan kardaşlarımızdan Allah razı olsun inşallah..umarım dahada iyi olursun, kal sağlıcakla..
amin kardesim ALLAH razi olsun..! saygilar.!

psh

Bilgili Üye
Bırakın kardeşim hocayı falan rahat olun kasmayın beya.
foruma yeni uye olmussunuz sanirim uye olmanizin sebebi paylasim veya yardimlasma degil ukelaca ve saygisizca mesaj atmak yorum yapmak icin gelmissiniz diger konudaki mesajlarinizda oyle amacinizi anlamis degilim siz kasilmadan hayatinizda devam edin bizde kendi hayatimiza daha iyi selametle

Özdengelir

Yeni Üye
foruma yeni uye olmussunuz sanirim uye olmanizin sebebi paylasim veya yardimlasma degil ukelaca ve saygisizca mesaj atmak yorum yapmak icin gelmissiniz diger konudaki mesajlarinizda oyle amacinizi anlamis degilim siz kasilmadan hayatinizda devam edin bizde kendi hayatimiza daha iyi selametle
Çok asabisin be kızanım rahat ol kasma be canım buurda demokrasi girmezmi özgürüz bea baslarım hocasına rahat ol ya