arkadaşlar istanbul icinden sozde degil özde hoca tanidigi olan varmi?

kzlmolla

Yeni Üye
selamun aleykum sorunun ne olduğunu söyler misin bana

30061977

Engellendi
yardiminiza ihtiyacim var istanbuldan hoca tanidigi olan varsa yardimci olabilirmi bana acaba ailede kara bulutlar oldukca kotulesti tesekkurler yardim eden arkadaslara
kardeş sadece uğramışlar sana
anlatımlarına göre.
yatak odasını ara.
çarşaf ve ortulerebak sarı leke varsa hepsini at.
evini özellikle köşeleri sirke ile yıka temizle.

İndiana jones

Editör
istanbulda beylerbeyi bayburdi hz var nakşibendi büyüklerinden ona git ders al yüzün güler iç sıkıntın gider ondan ders alanların yüzleri hep güler ama böyle okuma işlerine bakıyormu bilmiyorum ders al dersleri çek yüzün güler

sinekwalesii

Aktif Üye
uçmuş ustam yardımcı olur inşallah bende çok sıkıştığım zaman kendisine yazdım Allah razı olsun döndü

@psh gardaşım konunu bana biraz detaylı anlatirmisin ... detaydan kastım 2 sayfa a4 kağıdını dolduracak kadar olsun ... bu detaylara son 1 haftadır gördüğün rüyalarda olsun ... özelim e yazabilirsin ... 1 bakayım... şifa ALLAH tan ... 1 bakalim geçmiş olsun ... bekliyorum .

psh

Bilgili Üye
kardeş sadece uğramışlar sana
anlatımlarına göre.
yatak odasını ara.
çarşaf ve ortulerebak sarı leke varsa hepsini at.
evini özellikle köşeleri sirke ile yıka temizle.
ALLAH razı olsun deneyeceğim dediklerinizi teşekkür ederim

BeyazGölge

Yeni Üye
Xxxxxxxxx bu islerle ilgileniyor kardeşim İnternet te resmi sitesi var. Çok iyidir

Not:/Parayla bu isi yapanlara bulasmayiniz
Yoksa cok paranizi alirlar, cozumde bulmazlar/bulamazlar.
BulursamKader25

Moderatör tarafında düzenlendi:

adem44

Bilgili Üye
Anlattıklarına gore goz nazara benciyor guleguzubinas güleğüzu birabbilfelek duğalarını oku patlama bendede oluyor insanlardan uzakdurunca kafam rahat oluyor goz nazar tamah tehlikeli bi tanıdığımın gozu vardı arabam kac defa bozuldu cok tamah biriydi elindekini gormez senın malını hesap eden biriydi buyuzden karsı insan zarara ugramasın diye masallah derler masallah demeyınce karsı tarafa kotu goz bulasıyor haberiniz olsun dikkat etmek lazım arkadaslara. Heralde gunumuzde tamahkarlıgın aileler arasında hadsafada oldugunu anlatmaya gerekyok Allah rızası nı benımsemiyen halk senın benim malımı benımser tamah eder senınde basın agırır sıkıntıya gırersın .

Son düzenleme: