arkadaşlar istanbul icinden sozde degil özde hoca tanidigi olan varmi?

psh

Bilgili Üye
yardiminiza ihtiyacim var istanbuldan hoca tanidigi olan varsa yardimci olabilirmi bana acaba ailede kara bulutlar oldukca kotulesti tesekkurler yardim eden arkadaslara

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Mevlamdan acil şifalar diliyorum.

psh

Bilgili Üye
forumdan bir arkadasin tanidigi olursa daha iyi olur benim icin daha once bir medyumla gorusmuslugum oldu anlafikki palavraci cikti malesef

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
forumdan bir arkadasin tanidigi olursa daha iyi olur benim icin daha once bir medyumla gorusmuslugum oldu anlafikki palavraci cikti malesef
uçmuş usta arkadaşa bir bakarmısın yardımın olabilir.
ayrıca arkadaşım ne gibi sıkıntın var çok özel değilse anlat.illaki aramızdan birileri yardım edebılır..

sepetkaya

Editör
Öncelikle geçmiş olsun üsdat... Sıkıntı ney kısa ve öz anlatsan, anlatacan konu hakkında yardımcı olacak bir üstat bir usta çıkabilir... Allah yardımcınız olsun inşallah..

CooL

Bilgili Üye
valla bende sormuştum işi bilen yada işin ehlini tanıyan bilen varrmı diye kimseden ses çıkmamıştı.bilende zaten söylemiyor ne hikmetse

psh

Bilgili Üye
Mhmt82 sepetkaya kardesim amin insallah ama iş konusu, ailede huzur konusu, esimden sebebsiz soguma,asiri sinir ve sicak basmasi sebebsiz aileme kin duyma sonra duzelme islerin hicbirzaman yolunda gitmemesi,kabuslar,elimi attigim seyin kurumasi,sosyallikten uzaklasma gibi arkadaslar

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
valla bende sormuştum işi bilen yada işin ehlini tanıyan bilen varrmı diye kimseden ses çıkmamıştı.bilende zaten söylemiyor ne hikmetse
para ile çalışan cindarlara sizi mahkum etmesinler diye yazılmıyor kardeşim :)

kim ki Allah rızası için yapar onu bulman gerek. O da bir elin parmağını geçmez.

illa hocaya ihtiyaç var mıdır ?
yoktur.

Hadisi Şerif’ler ne yapılması gerektiğini anlatır hamd olsun.

CooL

Bilgili Üye
Keskingöz ustam bizde o paralı çakallara takılmamak için yardım istemiştik zaten.Hadisi şerifler var elbette ama nasıl uygulanacağı konusunu bilge birisi yönlendirmedende olmuyor