Artık bırakacam bu tektekçiliği ustalar yardım

Arcadius

Member
S.a öncelikle herkese rast gelsin. Yıllardır hemen hemen kendi yaşımda bir makina ile tek para kovaladım durdum yeri geldi topluda buldum ama artık bu işinde cılkı çıkıyor. Kimi abileri görüyorum adam resmen magma tabakasına inermiş üç m aşagı beş m sola falan neyse uzun lafın kısası bende heveslendim azcık zahmetli ama net olsun istedim şimdi ustalar bu boşluk işine sardım bir çubuk alacam gerçekten iş görüyormu görüyorsa nasıl olanı neyi önerirsiniz magmacı arkadaşların bilgisine ihtiyacım var fiyatlarda ortalama nedir?şimdiden hepinizden allah razı olsun.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
konuyu yanlış yere açmışsın kardeş seni sikke görseli attı zannederler burda

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Kalhiyu Kalhiyu Abimiz var onun cubuklarını öneririm Facebooktan bulabılırsın.
ama cubuklara inanmıyorum ben

Son düzenleme:

yuans

Aktif Üye
Çubuk sistemine güvenmeni istemem. Bulacağı 1- Duran Su 2- Boşluk 3- Bazı mineral kaya yapısı.

Asıl mantık şu;
Bakır çubuk madde seçmeden bütünleşen bir madde, bakır çubuk o yüzden bölgeye göre mineral yapıları çekebilir.
Pirinç çubuk su maddesi ile bütünleşme isteği, hiç bir maddelerin bu kadar çabuk kaynaşmasını göremezsiniz. :)
Ayrıca bölgede su yoksa, pirinç boşluğa gitmek de bakır çubuk dan önce gelir.

Kısacası, çubuk ile tam sonuç alınmaz.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Adamı ne ünlü yaptınız be.. :beguiled:
Ünlü yapmakla alakası yok piyasada kendını o kadar kaptıran varkı cubukcu ali , cubukcu mehmet v.s bir cok kişi var yine adam cıhazının arkasında güvenilir kişi :244:

yuans

Aktif Üye
Ünlü yapmakla alakası yok piyasada kendını o kadar kaptıran varkı cubukcu ali , cubukcu mehmet v.s bir cok kişi var yine adam cıhazının arkasında güvenilir kişi :244:
Cihaz ?? Cihazı da mı var? Ben sadece çubuk biliyordum..

Neyse kardeşim, sen boşver kapat gitsin. Kalhiyu ile ilgili birşey yazınca konu uzayıp miladiye gidecek. Birkaç kişi birşeyler yazacak ondan sonra hadi yorum yapmaya devam.. :)

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Özür diliyorum cihaz yazmısım cubuk aynen haklısınız herkez kendıne :3:

Arcadius

Member
La ustalardan bir yardım istedik çubukçu kühaylanın reklamını yaptılar. :)

bermina

Aktif Üye
S.a öncelikle herkese rast gelsin. Yıllardır hemen hemen kendi yaşımda bir makina ile tek para kovaladım durdum yeri geldi topluda buldum ama artık bu işinde cılkı çıkıyor. Kimi abileri görüyorum adam resmen magma tabakasına inermiş üç m aşagı beş m sola falan neyse uzun lafın kısası bende heveslendim azcık zahmetli ama net olsun istedim şimdi ustalar bu boşluk işine sardım bir çubuk alacam gerçekten iş görüyormu görüyorsa nasıl olanı neyi önerirsiniz magmacı arkadaşların bilgisine ihtiyacım var fiyatlarda ortalama nedir?şimdiden hepinizden allah razı olsun.
Simdi dogru yola giriyorsun iste. Bu sitede cubugu pek sevmezler ama benim icin her turlu dedektorden iyidir. Istersen bir pirinc cubuk al istersen sana nasil yapacagini soyleyim..