Bakarsanız sevinirim

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bu konuda önemli olan içeri girmek değil önemli olan içeri girdikten sonrası. Öncelikle tuzaklara dikkat et. Ve çıplak elle hiç bir şeye dokunma. Heyecana kapılma korku ve heyecan seni yanlışa sevk eder. Besmele ve duasız da iş yapma. Gerisini Yaradana bırak. Selametle

SAHBAZ

Bilgili Üye
Yapicagin belli daha soylucek biseyim yok rastgele eldiven ve tedbirsiz is yapma once can sonra para

C

caution

Misafir
merakımdan soruyorum burası heyelan toprak kayması olması ıle ortaya cıkan bır yer olabılır mı etrafı daha ıyı bıldığınız ıcın değerlendırın bu dedıklerımı ben resme bakınca bısılerı bısılerı benzetemedım fakat baktığımda tecrube ettığım daha doğrusu gezerken acılmıs bır yer vardı tamamen toprak kayması sonrası ortaya cıkmıs ve oranın ıs bılen uyanık cobanı ve saz arkadasları yapmıs yapacağını

ıster ısen bu dedıklerımıde arastır sonra ustten bosluk bak ımkanın var ıse teknolojıyı kullan sonra ımkanlar dahılınde ...

beyazzadam16

Bilgili Üye
Senin işin dayının yarısını alıp sera yaptığı tepenin altında olmalı , benden sana tavsiye oraya yoğunlaş bu Kaya onun anıtı olabilir yakın sa eğer birbirlerine , uzaksa yanılıyorumdur