Bakarsanız sevinirim

Kartalim

Member
Yerin guzel ilk resimde insan sulieti ve donuz sulieti var gibi ve kapi gibi yer .bolge neresi kardes

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bu resimlere defalarca baktım.
En sonunda dahil oldum yani.
O duvarda var birşey , kafama takılan yerleri çizdim.
Acaba orda bir alt kolon mu varda yada kare bir mihrab mıydı .Kırılıp bu hale geldi ?
Mum koydum .Üstleri is karası olmuş .O yüzden böyle düşündüm.Sarı çizim benim hayal gücüm yani .
Noktalı yerler şüpheli duruyor kardeşim .Renk değişikliği mevcut.Giriş ve odanın kendisi olma ihtimali var.
Gördüklerim bunlar .
- Bol Şanslar ..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Burda öküz var kıral mezarı zor işcilik tümülüs tipi benim görüşüm bu yönde üst kısımda dediğiniz gibi para sikke bulunur yer altı şehirlerinde ve tümülüslerin üstüne serpilir artık ne hikmetse.

Son düzenleme:

Duman3457

Yeni Üye
Abi hem ? keçi hem ? hem domuz HEmde ? kuş a benziyor

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Selamun aleykum üstadlarımın müsaadesiyle görülenleri paylaşmak istiyorum. Yukarıda bir delik var elinde yılan kamera var ise oradan içeri sal. Yoksa tepeden o sallara zarar vermeden yavaş yavaş yapıyı ortaya çıkarabilir böylece ne olduğunu anlayabilirsin. Ortada bir yapı var belli ama kanımca burası bir aile mezarı. Çünkü kapının sağ tarafında bir boğa ya da öküz kapının sol tarafında da bir işaret var sanki (ağaç dallarının arkasında kaldığı için net görünmüyor.) insan silüeti dediğimiz işaret ise o zamanlar kimse yaklaşmasın amaçlı izleniyorsun mesajı vermek içindir ki hemen altında durma transit geç işareti var. Tuzağı bol olduğu belli kayanın bir çok yerinde yılanlar mevcut dikkat edilmesi gereken bir yer. Rabbim hepimizin rızkını artırsın inşaEllah :) Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 130394