Beraber çözeriz

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Patika yolu takip edip assagidade dereyide gecince asil isaretler orada olmali, burada iki suyun birlestigi biryer olabilirmi, belki digeri biraz ciliz olabilir. Burada mezar oldugu asikar fakat assagida daha saglam isaretler olabilir ve kapak taslari. Selametle kal

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kaya mezarı olma ihtimali yüksek .Kayanın dışında zemine bakıldıgında ordada birşeyler olmuş .
Üstüne çakılı kayayı bende merak ettim tıpamışlar gibi görünüyor .
Onun haricinde resimde belirttiğim yerin baska açılardan daha net görüntüsü var mı ? O bir kapak olabilir ama bu ihtimal o resme göre sadece .
- Bol Şans ..

ZİKRULLAH

Engellendi
28karayel28 Tıpama tuzak yöntemi uygulanmış uzaktan açmanızı tavsiye ederim.Tabi resimlerden kapı görüyoruz net kararı ön çalışmalar ile verebilirsiniz , çalışmanızda başarılar..

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 221875slmün aleyküm ustalar burayı açmayı denedim, açamadım,resimlerde işaretlediğim 1 ve 2 numaralı işaretli yerlerden hilti ile 70 cm uc ile boşluk aradım,bulamadım.3 numaralı yerde ise yine 50 cm lik delik açıp içine 20 gr lık kartuş koydum yine sonuç alamadım, daha doğrusu kırılma olmadı, kartuş acemiliğe geldi, kapak gibi gözüken yerde yine kaya kırıcı kartüş ile denemek istiyorum, bu kayaya kaç gr önerirsiniz yada nasıl bir yol izlemeliyim.birde işe yarayacak kartuş marka ismi, kaya kalınlığına ve boyutuna göre kaç gr idealdir

28karayel28

Moderatör
Moderatör
jeolog ustam şu kapak gibi olan yere bir bak doğal olma yada kapak olma olasılığı, hangisi ağır basıyor