Bi acayip iş

arahnikaya

Bilgili Üye
Ustalarım çoktan beri yoktum iş güç malum ufak bir dönüş sinyaliyle tekrar aranızdayım.Şimdi bizim burada bi yengemiz var efsunlu onla konuşurken benim roma kalıntılarının olduğu yeri söyledim.Kadın bana bi güzel tarif etti ne var ne yok.Neyse dedim burdan kolay alacağımız mal varsa alalım tamam dedi.Üçgen bir kaya var onu buldurayım ilk önce onu alalım dedi.Ben mekana gittim aradım yengemizi sağa git sola git diye diye bu kayayı telefondan buldurdu bana.Yani ben bulamadım aslında en son üstüne çıkmışım nerde yenge dedim üstündesin şuan dedi , altıma bi baktım üçgen harbiden bi şok oldum bu kayanın altında ilk gömümüz mevcutmuş ilmi kuvvetli arkadaşlar veya araziden direkt anlayan ustalarım bi bakarsalar sevinirim.Tek foto yok ama yer burası diye bunu atıyorum bir bakıverin.

Ekli dosyayı görüntüle 200875

arahnikaya

Bilgili Üye

Pscyhe

Engellendi
Ilmi yuksek bi bayansa ilminden faydalan derim.bu anlatilan yada gosterilen yerleri cihaz varsa cihaz yok ise cubukla kontrol edebilirsiniz net sonuc alinabilir..yada size buralarda malzeme var dedigi yerlerde derinlik verdimi uygun bir olcu varsa islem yapip kontrol edebilirsinizde

arahnikaya

Bilgili Üye
Ben 2 söylüyorum sen 2.5 a kadar in dedi.Hayır üçgeni ben 3 ay o dağda gezdim o nasıl buldu ilginç.Üstünde kahverengi lekelerde olucak bi kısmı koyu dedi bakalım poseidon ustam anlıyordu bu işlerden oda bi yorum yapsında.

poseidon2023

Uzman
arazinin geniş acıdan resmi varsa yükle

bu sözde ne demek istedin anlamadım

( siz buranın havadan çekimi için küçük malzeme var tespit edersen başla )

arahnikaya

Bilgili Üye
Burası çok işaretin olduğu bir yer daha önce konusunu açmıştım buranın karşıdan çekiminde bu bölgede küçük malzemeler olabilir demiştiniz . Güzel bir
piknik konumun adı

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
ilk fotoğrafta üçgen kayanın sağındaki ovalimsi kayanın üst ve ön yüzeylerini kontrol ettiniz mi
üçgen kayanın önü güzel bir giriş için müsait görünüyor ben olsam şahsen 1-1,5 metre inerdim
dolgu olma ya da doğal olma durumuna göre tamam veya devam derdim
en azından ilerde her aklıma geldiğinde "ulan keşke baksa mıydık" sorusu kafamı delice kemirmezdi
:D

Herkan

Member
Yıl olmuş 2018 hâla hurafelerle mi iş yapılıyor bu işlere bende meraklıydım ama yok öyle efsunlu mefsunlu ruhani dalgalar

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu resimdeki yorumu poseidon'mu yazdı :200:

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin.