Bi yorumda ben alayım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Geçmişte konu açıldı ama, gün günü tecrubeler artıyor.

Bu işarete bilen bilmeyen, cok konuşan az konuşan yorum yazsın lütfen.

Geçmişte konu açıldı ama yer hala duruyor çalışmada yok şonuçta ))))
Ustam sen bu resmin icerigin konunun adami deilsin.hic sindiremedim.boyle biseyle uyelerin karsisina cikman naamini itibarina golge dusurur..sana olan takdirime ve saygima istinaden bunu kabul etmem...yada bayram sakasi deyip gecerim

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ustam sen bu resmin icerigin konunun adami deilsin.hic sindiremedim.boyle biseyle uyelerin karsisina cikman naamini itibarina golge dusurur..sana olan takdirime ve saygima istinaden bunu kabul etmem...yada bayram sakasi deyip gecerim
Ne yani ben fikir düşünce işaret soramazmıyım ))))
Yaw sizden giriş soran yok )))) Define varmı burda diye soran yok )))
içeri girilmiş magraya,
Giriş bulunmuş belli bir mesafe gidilmiş )))

Duvarlardaki yeşil oksit belli,

15 gün gaz geldiginide yazdım)))

Sizinde fikrinizi almak istiyorum suçmu )))
Ben bilmiş bilmiş yazarken iyi, bir şey sorsam garip hissediyorum kendimi el atan yok )))

Biri cıkar devam edersen dikkat et işaret tuzak var diyor diyebilir belki, benim iki gözüm var sitede kaç kişiyiz kaç göz ediyor ? Görmedigim es geçtigim bir husus olabilir ve şakası yok bu işin !

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ne yani ben fikir düşünce işaret soramazmıyım ))))
Yaw sizden giriş soran yok )))) Define varmı burda diye soran yok )))
içeri girilmiş magraya,
Giriş bulunmuş belli bir mesafe gidilmiş )))

Duvarlardaki yeşil oksit belli,

15 gün gaz geldiginide yazdım)))

Sizinde fikrinizi almak istiyorum suçmu )))

Biri cıkar devam edersen dikkat et işaret tuzak var diyor diyebilir belki, benim iki gözüm var sitede kaç kişiyiz kaç göz ediyor ? Görmedigim es geçtigim bir husus olabilir ve şakası yok bu işin !
Durmak yok hocam devam ...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Gardaş Malbulanındır lafına bakma sen mal kaça bölünmüş onu bulalım biz bu işarette cok şey var. Temizleyim ben orayı bayram sonu bi resim daha cekeyim.
.
Sedegor ustam

Yeni ve yakın resimleme ve temizleme işi Uygundur .. eğer işaretlediklerim .. işaretse var 1 şeyler ...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam 1 de o arkadaşın ayak bastığı yerde de işaret var demiştin .. onlarida yükle ...
Yine tekrar .. burası kapalımıydı ilk açılışı siz mi yaptınız bu işaret olan kisimi ..

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ustam 1 de o arkadaşın ayak bastığı yerde de işaret var demiştin .. onlarida yükle ...
Yine tekrar .. burası kapalımıydı ilk açılışı siz mi yaptınız bu işaret olan kisimi ..
elinde telefon olan beyefendinin ayagı duvara dayalı ya.

Hahhh işte o ayagın karşıya bastıgı yerde bu baktıgın işaretler var zaten !
Kapalıydı tabiki yer açan konu sahibidir ))) bunuda yazdım sen es geçtin okumadın.
Senden başkada ilgilenen yok konuyla. Geriden dikizkeyenlerde aynalımı ne ))) yazan çizen yok

Hele bayram faslı bitsin millet sitede degil

Son düzenleme:

Mushap

Editör
Ustam bu tavanında ışık kaynağı olan mağaradaki işaret midir keşke konu için sana faydası olacak bilgilerin olsa idi ben burada sizler ne yazmış iseniz onu öğreniyorum arazide açılmış bi kaç yer buldum öğrendiklerimiz ile uyumlu olduğunu görünce hepinize dua ettim :)

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sedegor ustam bayramdır diğer arkadaşlar geleni vardır gideni vardır gidecekleri vardır ... ben şimdilik evdeyim .. gelen giden yok kapıya şeker almaya gelen çocuklar hariç .. bizim gelme gitme işi akşama ..