bilgi lazım

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ama seninkide iş deyil bir sivaslı olark bir sivasliya nasıl dersin altınlarını bana göster Sen inanıyor musun göstereceğine kahkahaBak şimdi birazdan çıkış yapar gider demir cüruflarını resmini çeker bize bu diye gösterir :174:
olsa altın gösteririm kimseden korkumda yok Evvel Allah ! Curufa gelince zaten konu başlıgı açık bilgi eksikligi var bilgi lazım. Resimde yok. Lakin resimdede anlaşılmaz bu.yazmakla daha iyi anlasılır benceRengi bildigin kahve rengi yapısı lav külü gibi.yüzey sert degil ama taban baya sert kazma ancak alıyor, biraz ezince toz türk kahfesinden biraz kalın ama benziyorkütle agırlıgı kül gibi öyle agır degilsuya koyunca bir birine yapışıp çamur olmuyor suyun tabanına çöküyortoplam kütlesi yada şöyle örnek vereyim el arabasını bilirsin doldursan 3-4 arabayı doldurur.

Son düzenleme:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
olsa altın gösteririm kimseden korkumda yok Evvel Allah ! Curufa gelince zaten konu başlıgı açık bilgi eksikligi var bilgi lazım. Resimde yok. Lakin resimdede anlaşılmaz bu.yazmakla daha iyi anlasılır benceRengi bildigin kahve rengi yapısı lav külü gibi.yüzey sert degil ama taban baya sert kazma ancak alıyor, biraz ezince toz türk kahfesinden biraz kalın ama benziyorkütle agırlıgı kül gibi öyle agır degilsuya koyunca bir birine yapışıp çamur olmuyor suyun tabanına çöküyortoplam kütlesi yada şöyle örnek vereyim el arabasını bilirsin doldursan 3-4 arabayı doldurur.
aynı pomzayı tarif ediyorsun kayınço
tek fark suda batması
suda batan toz hali mi yoksa kütle hali mi
kesme şeker boyutunda bir parçasını suya atsan batar mı test eder misin

Sedegor

Engellendi
aynı pomzayı tarif ediyorsun kayınçotek fark suda batmasısuda batan toz hali mi yoksa kütle hali mikesme şeker boyutunda bir parçasını suya atsan batar mı test eder misin
yok yok toz haline gelince batıyor suda. Pomza dedigin lav külüyse Bentonit diger adı iyi bilirim onu bu öyle degil
birazda demir pas yaparya onuda andırıyor

Sedegor

Engellendi
tamam sen bir de dediğimi yap
kesme şeker boyutunda bir parçasını suya at bakalım batacak mı
yanımda numune yok ancak yüzde bir milyon ihtimal dedigin gibi kesme şeker kadar atsam oda batar tozu bile batıyor suda.

haaa bu arada cihaz az bir parcaya degil cok olan kütleye ötüyor ve degerli diyor

Sedegor

Engellendi
Yaw arkadaş kocaaa sitede hiç eline curuf alan yokmu.
şu şudur böyle erir şöyle anlaşılır diyen
kimse üzerine alınmasın ama hoş sohbet tadından başka işe yarar tek bilgi alamadım şu internet aleminde

Zaten aksi olsaydı 8 yıl önce acardım belkide burayı! Çünkü çok detaylı konu açmıştım bu yer için. Düzgün cihaz ve bilgi olmayınca havada kalan bir yerdi!

Son düzenleme:

timur964

konularim
şuphe duyduğunu dan 1 avuç demir havanda döv altın varsa guverseler çıkar ortaya gerisi kolay iş yeterki.:200:.,

Sedegor

Engellendi
şuphe duyduğunu dan 1 avuç demir havanda döv altın varsa guverseler çıkar ortaya gerisi kolay iş yeterki.:200:.,
)))) denedim tavada olmuyor tüpün ateş derecesi fayda etmiyor. Ama oksijen tüpüne verince yogunlşıyor agır bir koku çıkıyor

güverse cıkar derken
biraz acarmısın

CooL

Bilgili Üye
Sedegor ustam selamlar olsun ayrıca hayırlı olsun inş yerin.bu konuyu açmışken bişey sormamda mahsur yoksa bir olayı bilginize soracağım.Birisi benden bölgemizde mağara varmı diye sorar ama yarasa bol olan mağara peşindeler lakin neden aradıkları konusundan çelişkili konuşurler.kozası için değildir az sıkıştırsam gübersi derler ama gübre ilede işleri olacağını sanmam.bir ara yarasa gübersinin altında kalan kısımda eşkiya parası yada mezarları olabilir diye bişey söylemişti acaba ne için sorarlar böyle yerleri bilginiz varmıdır saygılar

timur964

konularim
olsa tavada derdim demir hevan olacak yada numuneni alıp ocakçıya gidicenyumcu kente ocçıya pota ramatı de yoksa alarm çalısır

Sedegor

Engellendi
Sedegor ustam selamlar olsun ayrıca hayırlı olsun inş yerin.bu konuyu açmışken bişey sormamda mahsur yoksa bir olayı bilginize soracağım.Birisi benden bölgemizde mağara varmı diye sorar ama yarasa bol olan mağara peşindeler lakin neden aradıkları konusundan çelişkili konuşurler.kozası için değildir az sıkıştırsam gübersi derler ama gübre ilede işleri olacağını sanmam.bir ara yarasa gübersinin altında kalan kısımda eşkiya parası yada mezarları olabilir diye bişey söylemişti acaba ne için sorarlar böyle yerleri bilginiz varmıdır saygılar
büyük ihtimal koza içindir. Bu arada koza denen şey yalan yok öyle bir şey yarasa memelidir ve dogum yapar. Gerisi boş laf ikincisi gübredir.
ücüncüsü olabilir gübre gaz yapar bunu kapalı bir alana sıkıştırırlarki gazdan define yoluna gidemeyesin. Bu sistemde ya birdir ya iki medeniyet kullanmaz ermeni kullanmaz. dedigin gibi eşkiyadır.
lakin o arayanlar koza peşindedir.
Bizim buralardada gelip aynı soruyu soran ahmak çok

Son düzenleme: