bilgi lazım

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
olsa tavada derdim demir hevan olacak yada numuneni alıp ocakçıya gidicenyumcu kente ocçıya pota ramatı de yoksa alarm çalısır
alıp götürecem ))) zaten potacıya ))) kuyumcuların eskisini işleyen biri var

evde nasıl anlarım ki
bu güverse dedigin ne ?

Son düzenleme:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Allah hayırlısı ile nasip etsin be ustam.Çok istrim bir ustamızın binlerle ustamızın bütün halkımızın muvaffak olmasını.

Sedegor

Engellendi
Allah hayırlısı ile nasip etsin be ustam.Çok istrim bir ustamızın binlerle ustamızın bütün halkımızın muvaffak olmasını.
Allah cümlemize hayırlısını versin daha kesin bir şey yok. Ama olursada bizde kime nereye verecegini bilen insanlardanız. Para edermi onuda bilmiyorum ama bu curufun 600 küsür gramı 657 gramı yanlış degilse bir kilo 24 ayar altına eşit diye okumuştum

Hatta 600 küsür gram curufa hiç bir katkı eklenmeden bir kiloya cıktıgını duydum nasıl olur bilmem detayını sadece eritince agırlık kazanıyor ama fiziken ters gibi gözüken bir durum
eksik bilgi çokk duyumlada bir yere kadar

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Hatta size şu bilgiyide yazayım.
madem bize veren yok))

Curufun kadim bilgilerdeki diger manası Mannadır. Hz.Musa ahit sandıgını bu yüzden kacırdı belki Fravundan cünkü bu sandık ya biZzat altın tozunu üretiyor yada icinde bu işin özünü saklayan bilgiler vardı.
Altın tozu yada curuf yada manna bir tür yiyecektir bu arada. Kimi doymak için kimi belki içerdigi sır için yemiştir.
O gün din alimlerinin elindeydi bu iş. Şimdi ise Masonlarda benzer Osmuz ve Mannayı yada kral suyunu görebilirsiniz. Yani altının aslen özü degi özünden alınmış özdür bu.
1600 derecede ısıtılıp ani bir şokla sogukla bu duruma geldigini duysam okusamda altına ne derecede nasıl cevrilir bilmem.

Yani kimse bilmesin bunun altın tozu oldugunu diye degil mesele. Bir tür yiyecek yada kütlenin yarısı kadar haçme indirmek belki.

Benimde buna Papaz mezarında rastlamam tesadüf degil yani.

Öte yandan tarihi eser kacakcılıgı felan filan degil mesele üstünde tugra yok yazı yok. Olursa al gülüm ver gülüm. Elbette karbon testi cartu curtu var yasal degil ama ufak işe yaramaz bir amisos sikkesi kadar anca tehlikeli kanun karşısında

Son düzenleme:

CooL

Bilgili Üye
eywallah ustam çok saolasın

timur964

konularim
)))) denedim tavada olmuyor tüpün ateş derecesi fayda etmiyor. Ama oksijen tüpüne verince yogunlşıyor agır bir koku çıkıyor

güverse cıkar derken
biraz acarmısın
havanda döv men gerekenlerin içindeki 50 mikrondan 200mikron arasindaki tophalindeki altinlat adi oluyor guverse ayar ve gram belli olmadan kimseye verme heleki getir eskiyi götur yeniyi muhabbetine girme hiç çok zarar edersin tabi mal paşa gönlun bilirsenin

Sedegor

Engellendi
havanda döv men gerekenlerin içindeki 50 mikrondan 200mikron arasindaki tophalindeki altinlat adi oluyor guverse ayar ve gram belli olmadan kimseye verme heleki getir eskiyi götur yeniyi muhabbetine girme hiç çok zarar edersin tabi mal paşa gönlun bilirsenin
)))) aynen bir saat önce oldu bu mesele ))) kiloya kilo vereyim diyen )))) tabii belli bir şey netlik yok yani bu curuf altınmı belli degil. Yüzde ikiyüze yok denildi

Devlet baba olsa cok iyi evlat olurum ama elden ne gelir. Mahkemeye gitsem haklıyken haksız çıkarım. Yazık benim Ülkeme.
Gecen yıl 3 fetöcüyü mahkemeye verdim delil ispat her şey mevcut. İftiracı dedi mahkeme ))) birde ceza kesti bana )))

Son düzenleme:

timur964

konularim
DUVAR SU ALINCA KURUYUP UZERİNDE PAMUKLAR OLUŞUR BUTARİFE UYAN VARMIYAPA MISIR PATLAĞININ SİYAHINAkahkaha:23:

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Dostum eğer ki gerçekten altın curufuysa potaya koy ama sakın bor koymadan yakma kesinlikle bor koy ve ısıyı ver eger gerçekten curufsa altın birleşecektir içinde az bile altın olsa yinede alt tarafta borun yardımıyla birlesir en son kristalleşmiş gibi bile ciksa çekiçle vur üstüne eger altin varsa içinden cıkacak birleşmiş bir halde

Sedegor

Engellendi
DUVAR SU ALINCA KURUYUP UZERİNDE PAMUKLAR OLUŞUR BUTARİFE UYAN VARMIYAPA MISIR PATLAĞININ SİYAHINAkahkaha:23:
mesele Fravuna karşı olmak degil, Fravuna karşı odugun gibi Musanın yanında olmak gereksede, ben bu alemde bu devirde bu ülkede Musa bulamadım Aga !

Musayı bulsam elimdeki anahtarı verecem, konudaki curuf neki !

Büyük cekmeceden tut karadeniz sahili sıra git, adamlar zaten biliyor el vuramıyor hatta ülkeden fazla koruyorlar.

Kendimi saglama alıyım bir gün yazacam burda ortada gezen yalan sözde şifreli eşkiya belgeleri adı altındaki gercek tapınak şovalyelerinin yerlerini. Bu devlet bildigi halde almıyor hatta koruyor ! Üç beş gariban belki bir fırsat bulur 9 metre kuyuyu bir gecede acar belkide ! kimi bir sarnıçı kimi bir magrayı. Kimin malını hangi emeller için koruyacaksın anlamış degilim.
yazdıklarım her hangi parti yada hükümet için algılanmasın. Ben Evet eski Ülkücülerdenim lakin ne sagcı ne solcu degilim partim yok! Bana göre hepsi aynı gemide hepsi aynı ideolojide ! Birine atar digerini tutarsan siyaset yapmış olursun, bana göre siyaset bitmiş sadece cahil akıllarla gecilen dalgalar vadır binip gittikleri geminin kenarında. Site kurallarını iyi bilirim siyasi yazı diye algılanmasın, her yerde gelip tıkanan nokta ya kanunlar ya devlet ya hükümet. Tıkamasalar hayaller degil umutlar degil gercekler konuşulacak ! Yalan yazan tarih degil gercek geçmiş konuşulacak kaldıgı kadar unutturulanlar zaten gitti bitti bilsinler!

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Dostum eğer ki gerçekten altın curufuysa potaya koy ama sakın bor koymadan yakma kesinlikle bor koy ve ısıyı ver eger gerçekten curufsa altın birleşecektir içinde az bile altın olsa yinede alt tarafta borun yardımıyla birlesir en son kristalleşmiş gibi bile ciksa çekiçle vur üstüne eger altin varsa içinden cıkacak birleşmiş bir halde
Bor yok elimde kardeşim ))) mecburmu koyacagız boru. Hem bir sakatlık cıkmasın hem altının oluşturacagı gaz hem bor.
Birde boru buldum diyelim hammı olacak işlenmişmi ?

Wester

Member
Bor yok elimde kardeşim ))) mecburmu koyacagız boru. Hem bir sakatlık cıkmasın hem altının oluşturacagı gaz hem bor.
Birde boru buldum diyelim hammı olacak işlenmişmi ?
Bor dediği oksijen kaynağında kullanılan borax bütün kaynak malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz
Ayrıca hiçbir sakatlık çıkarmaz

Son düzenleme: