bilgi lazım

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Slm. Arkadaşlar Atın curufunu anlamanın yolu ve bunu nasıl altına dönüştürürüz bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Elimdeki şey yutubta altın parcacıklarının kral suyu ile yada benzer yöntemlerle elde edilen curuf yapısına benziyor hafif ve kahve rengi ancak sert toz halinde degil lakin toz haline geliyor. ilk başta pütürlü yapısı olan şey ezince toz kahve gibi oluyor.

Çıktıgı yer , magra yapısına ait büyük ihtimal Yunan Grek yer altı kilise planına uygun ancak Hiristiyanlıkla bagdaşmış kilise yönetimine ait mezar girişlerinim önünde kapalı bir oda içinde topraga tabana boça edilmiş vaziyette bulundu. Çuruf harici hiç bir şey yoktu bu odada.

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Engellenen kadirkadir nickli kişinin bu konu ile ilgili paylaşımları vardi ustam. Belki işinize yarar..

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Slm. Arkadaşlar Atın curufunu anlamanın yolu ve bunu nasıl altına dönüştürürüz bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Elimdeki şey yutubta altın parcacıklarının kral suyu ile yada benzer yöntemlerle elde edilen curuf yapısına benziyor hafif ve kahve rengi ancak sert toz halinde degil lakin toz haline geliyor.
Renk olarak kahve rengiyse sen buldun galiba hadi hayırlısı umarım bolcadir işlenmemiş:)

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör

Elimdeki şey yutubta altın parcacıklarının kral suyu ile yada benzer yöntemlerle elde edilen curuf yapısına benziyor hafif ve kahve rengi ancak sert toz halinde degil lakin toz haline geliyor.
hayırlı olsun kayınço maden işine mi girdin
kırmızı pomza değildir bahsettiğin inşallah
erciyes çevresinde çok çıkar bunlar lav püskürüğüdür
fotoğraf ekleseydin jeolog usta da bakardı

Kamhi Leonard

PiSaGoR
ilk mesajına eklemiş
neyse
adama altın var diyorsun adam curuf peşinde
:244:
yeniden sigaraya başlatçak beni
Ama seninkide iş deyil bir sivaslı olark bir sivasliya nasıl dersin altınlarını bana göster
Sen inanıyor musun göstereceğine kahkaha

Bak şimdi birazdan çıkış yapar gider demir cüruflarını resmini çeker bize bu diye gösterir :174:

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
ilk mesajına eklemiş
neyse
adama altın var diyorsun adam curuf peşinde
:244:
yeniden sigaraya başlatçak beni
Enişte ben altınların peşindeydim önü sıra çuruf çıktı şansa )))

oda horasanla kapalıydı iki balyoz vurdum üç desen yok odaya girdim. Oda oval iki metre çapı var yok. içeri girince hüsran kapladı )))) cünkü hiç bir şey yoktu ancak tabana boça etmişler iceriyi aydınlatınca anladım. Çurufta duruyor yerinde. Ekipten bilende yok curuf nedir ))) Hak yiyecek olsam Allah bana ben Allaha )))

Son düzenleme:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Ama seninkide iş deyil bir sivaslı olark bir sivasliya nasıl dersin altınlarını bana göster
Sen inanıyor musun göstereceğine kahkaha

Bak şimdi birazdan çıkış yapar gider demir cüruflarını resmini çeker bize bu diye gösterir :174:
kayınçoma ben kefilim yapmaz öyle şeyler de o ahmet yok mu o ahmet
hep onun başının altından çıkıyor bu işler

inşallah yaz dönemi hanımköye gidince bi fırsatını bulursam bi çayını içerim kayınçomun