Bilgi

İndiana jones

Editör
Üstatlar çüzümde yanlışlık varmı 2 oyuk 1 ayak 1asa 1 ufak oyuk üstatlar 2 ayrı resim ama işaret böyle tek fotoraftada böyle şahıs böyle fotolamış

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustam geniş açılı fotoları yokmu ...sunu çukurların biraz gariban işine benziyor diyecem ama ayak işi bozdu ...diğer resimlerinide görelim

İndiana jones

Editör
ustam geniş açılı fotoları yokmu ...sunu çukurların biraz gariban işine benziyor diyecem ama ayak işi bozdu ...diğer resimlerinide görelim
Üstadım çözdümde doğrumu acaba sedegor ustama atcaktım online değil fotolar benim değil birinin yabancının çözdüm ama doğrumu çözdüm

İndiana jones

Editör
Çoçuk makinam yok çubuğum yok dedi nokta verdim kulaç,dirsek,arşın hesabıyla

timur964

konularim
ayak işaretinde topuk varmı var ise çalılık yön, mesafeyi topuk varsa ölçunce çıkacak benim fikrib böyle

İndiana jones

Editör
ayak işaretinde topuk varmı var ise çalılık yön, mesafeyi topuk varsa ölçunce çıkacak benim fikrib böyle
Üstat herşey olabilir bu 1ci çözüm yolu olmadı 1 harita daha yaparız gömüyü kolay yere koymazlar farklı medotta uygulamış olabilirler topuk çalığa doğru gibi resimde 2 fotaraf vardı ustam çalılık yönde oyuklardaki işarete göre yaptım topuğa göremi yapsaydım onuda özelden anlatırsın bi ara

timur964

konularim
belirgin şekilde topuk varsa pilanını ona göre yap derim ,yakın foto yokmu baksaydık hep beraber

İndiana jones

Editör
belirgin şekilde topuk varsa pilanını ona göre yap derim ,yakın foto yokmu baksaydık hep beraber
Ustam resim iki tane çoçuğu tanımam resim attı çubuk yok,dedektör yok ,resim felam bişey yok mağrada yok onu asaya göre yaptım asadan mağra çıkardım yakınlarda kapılı mağra yoksa onun hesabınıda 2 ci hedefi bulduktan sonra yapdedim 2 hedefi bulunca ayak boyuyla asa ile ufuk oyuk arası mesafeyi çarp asanın ucuna göre git mağra bir tane ama asa 2 yönde hedef verir o yüzden 2 tarafada bak dedim