bir küp sarikiz

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
seni seviyom daa buyuk iddiaa ortaya atmissin.gel etme eyleme bana guven bu yazini sil.
bak gene diyom sevilip sayiliyosun.amma sıkıntıya girme...
Kullananlar geliştirsinler kendilerini..
Önce inansinlar. Saga sola kulaklarini tıkasınlar.
Zekâlarına güvensinler.
Oluru olduğunu kabul etsinler.

Sıkıntıya girecek bir şey yok. Her şeyalenen..

Şef

Member
Sayın ustam ne arıyorsan onu kesin bulur.
Aslın da bu sorulara bir son vermek gerek.
Bulunurluğu açısından. Bir Çağ kapanır.Konu açalım bilmem doğru olurmu?
Ne aramak istiyorsan, onu düşünüp birde numune kullandıkmı tadından yenmez.birde çubukların rengini tutturabildikmi affetmezzzz...?

İLBEY

Yeni Üye
Çubuk ile sarıkız bulunmaz diyenlere bir gün duyuru yapasım geliyor :)

Merak duyupta , merakini gidermek isteyen biri X bir yere 1 gr - 1 gr + sarıkızı istedigi derinlige gömsün (ister 50 cm ister 5 m ) ve 15 gün geçtikten sonra (15. Günün sonunda alana tam hakimiyet kurar ve gücünün zirvesine çıkar) ben size çubuğun bulup bulmadığı konusunda tam iknâ sahibi yapayım.

Tabi meraklı olan herkesi de davet edelim. Gelmek isteyenler, "bulunmaz" diyenler olsun. Her icabet eden de cebine bir bilezik alsin gelsin.
Sonuç ta çubuk ile sarikiz bulunuyorsa toplanan tüm bilezikleri bozdurup mehmetcik vakfına bağış yapalım o gün :)
Çubuğa ve cubukculara itimat gostermeyenlerde fikirlerini bir daha gözden geçirsin. Ve bu bilinmezlik sonlansin.

Çubukla her sey bulunur hem de milimetrik noktalamayla. Lakin o seviyeye ulaşabilmek için çok çok çalışmak gerekiyor..
hangi metal çubukla üstadım peki ?

Siva

Bilgili Üye
Çubuk ile sarıkız bulunmaz diyenlere bir gün duyuru yapasım geliyor :)

Merak duyupta , merakini gidermek isteyen biri X bir yere 1 gr - 1 gr + sarıkızı istedigi derinlige gömsün (ister 50 cm ister 5 m ) ve 15 gün geçtikten sonra (15. Günün sonunda alana tam hakimiyet kurar ve gücünün zirvesine çıkar) ben size çubuğun bulup bulmadığı konusunda tam iknâ sahibi yapayım.

Tabi meraklı olan herkesi de davet edelim. Gelmek isteyenler, "bulunmaz" diyenler olsun. Her icabet eden de cebine bir bilezik alsin gelsin.
Sonuç ta çubuk ile sarikiz bulunuyorsa toplanan tüm bilezikleri bozdurup mehmetcik vakfına bağış yapalım o gün :)
Çubuğa ve cubukculara itimat gostermeyenlerde fikirlerini bir daha gözden geçirsin. Ve bu bilinmezlik sonlansin.

Çubukla her sey bulunur hem de milimetrik noktalamayla. Lakin o seviyeye ulaşabilmek için çok çok çalışmak gerekiyor..
Harika bir meydan okuma ve bilgi var bol sans ))