Bir maceranin daha sonuna geldik...

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Gönül_Eri kardesim özelden msj atip bilgi amacli yardimci olabilirsende sevinirim..en azindan burdan yazip sıkıntı yasayacagina msj at ilgilenen bilgi isteyen ordan ulassin bence..

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
OsiriS ustam murat uzun boylu kir saçlı 5 sene oyaladı beni bilgili biri tatlı dilli konuşmaya başladımı ikna edemiyeceği insan azdır. Diğerini karsta duydum mağdurları bi hayli fazla görmedim o yüzden ahvalini bilmiyorum. Ama en büyük yalanı malı kamera falan tarzı bişeyle gördüğümüzde çıkarmadan siz elinizi vurmadan paranızı taktım edicem vaatleri bilgisi ve sağlam cihazı var bunun. Ama millete bilgisayarda kayıtlı görüntüyü gösterip gaza getiriyor sonrası malum söğüşlüyor.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
timur964 ustam 4 gün içinde elimden geldiği kadar uyardım uyandırmaya çalıştım köylüyü köylü küfrediyor şahısa ama peşine hocam cihazı çok iyi ve bilgileri de doğru dedikleri çıkıyor altında lüks araçlarda var. Dedim ama dolandırıcı seni 12.000 dolandırmış öbürünü şukadar zaten bu tarz adamlar bilgili olur diyom. Ama cahillik işte ne desek boş uyarmaktan başka

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Burada iki papatya var okey ama birebir aynı değil bunuda göz ardı etmemek lazım !
Kafamızı karıştırmak istemiş olabilir normaldir , iyi bir çubuk burayı iki dakikada yer arkadaşım , sana hemen yönü verir,kalan metraj

O vermek istemiyor , bizde almak istiyoruz , oda göster hünerini çözebilirsen al diyor:)
hayda bre pehlivan:) kaynak ustam alıcaz nasipse bahara taktım kafaya :)

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
OsiriS ustam özelden bişey soran olursa tabiyki cevap veririm. Yeterki bildiğim husus olsun. Vallahi herangi bi defineciye bi yerde denk gelsem yada duysam bi yerde birileri kazıyorlar inşaallah bulurlar diye dua ediyorum :) toprağın altında kalıcağına ihtiyacı olana gitsin

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır ustam ben teşekkür ederim sizlere. Malesef dediğiniz gibi acı ama gerçek bunlar. Mevla nasip ederse çok sağlam bi kadro oluşturdum ilk sağlam işte vatana millete ümmete çalışıp bu şerefsizlerin karşılarında daha dik durucaz.

timur964

konularim
Ekli dosyayı görüntüle 223304geçen sene dışı beyaz kireçle sıvalı kupun içinden bu çıkıyor o gece milyon yurolara muşteri buluyorlar ama yol paraları yok gariplerin arabalar cihazlar o biçim ama tıs aracın ustune göruntulu cihaz koyup ordan bakmışlar köylude yemiş bir gece önce koymuşlar çıkarırken gaz sesini ve kokusunuda planlamışlar birisi yalandan etkilenmş bile kendi gazından:zuhaha::zuhaha::72:

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
:)
Bunları coğaltmak mümkün
Sahte kimlikle köye gel kılık kıfayet uyarlanmış
Dedemin malı vardı ee yabancı oldugum için bana izin verilmiyor dert , tasa
Köylünün biri , ikisi ah canım öylemi hele bir gel sen yanımıza:)
Yardımcı olalım nerdedir nasıldır? işte yerini tam bilmiyorum ist gidip alet edevat almam lazım ama pere yok
Satar öküzün birini al sana pere
Neler nelerr

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Allah bidaha yaşatmasın valla ne diyelim... Bu işin hilesi hurdası çok dolandırıcısıda bi hayli fazla

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Macera....
Yahu biz gitsek nişangah tahtasına dönüyoruz:zuhaha:
Hakikat böyle yerler var denk geldik..Atış serbesttt:)
Anlamadım bu işi yaws
Yanımızdakiler oranın yerlisi , gittiler yakaladılar adamı römorkun arkasına saklanmış ne sıkıyon len şerefsizz:zuhaha: