Bir niş içinde beş adet ayni boyda oyma!

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Burası açılmamış olabilir ,oyuk yerin içerisinde ne var ne kadar giriyor içeri ? Toprağı alınca başka birşey çıkabilir diye düşünüyorum.
kazama ustam yazdım ya merdiven alt tarafı giriş, giriş açılmış ama içerisi 2 -2,5 metre bir tünel var sadece 1 metre falan eninde ilerisi içi başka sağlam duruyor başka giriş mi aramalı burda? şu bizim tilki ye de göz at bakalım en son birde haç yakaladık ayaklı istavroz yani eyvallah hayırlı işler dilerim

ragıp

Uzman
@kazama ustam yazdım ya merdiven alt tarafı giriş, giriş açılmış ama içerisi 2 -2,5 metre bir tünel var sadece 1 metre falan eninde ilerisi içi başka sağlam duruyor başka giriş mi aramalı burda? şu bizim tilki ye de göz at bakalım en son birde haç yakaladık ayaklı istavroz yani eyvallah hayırlı işler dilerim
eskiden dolu bir mezarmış. şimdi ise boş bir mezar ustam. daha başkaca bir şey aramamalısın.
içine sadece dedektör tutabilirsin. çünkü açan kişiler gözden kaçırmış, içeride veya önünde kalmış bir şeyler olabilir

selametle

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ragıp ustam eyvallah, ancak bu kaya mezarı değil, oda hiç değil, olsa olsa mal mezarı olabilir mi? ustam yanında merdivende var

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
@kazama @mayhem @Sedegor @uçmuş @deli fırat ragıp APOLLONUS ustalarım ben de sizi seviyorum, burda olmaktan memnunum, burda her yer mükemmel bir günde 165 adet resim çekmişim, hepsi çok güzel, tek oymaların 2 tane resmini çektim o kadar çoktu ki; izleniyor mu bilmiyorum ama, sıkıntı yok köyün biraz üstünde bir yer, burası
bence büyük bir eski yerleşim yeri bence, uzaktan karşıdan resmini almadan bazı konuları açmıyorum eksik kalıyor, ayrıca bu bölgede birtane açılmış yer var aynı tarzda onun da resmini atıyorum bu açılmış yer aynı bölgede ama bununda 2 metre ilerisi sağlam duruyor sadece girişi patlatılmış 2 metre bir tünel gerisi sağlam emeğinize sağlık teşekkürler kardeşim
bak bu örnek diğer oymalarında girişi bire bir aynı değil ama benzer. buraya bakarak diğer yeri acarsın

Apollon01

Moderatör
Moderatör
resmin orjinali bu

resmin orjinali budur ustalar
dermandag ustam tecrübenizden burda faydalanmak isteriz, x7even ustam sizden de yardım bekleriz inşallah

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Azrad ustam buna da bir göz atarmısın bi zahmet

Azrad

Engellendi
Apollon01 Ustam bu bölge devamlı ulaşabileceğin bir bölgemi ? Yoksa çok uzakta mı ?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Apollon01 Ustam bu bölge devamlı ulaşabileceğin bir bölgemi ? Yoksa çok uzakta mı ?
@Azrad ustam istediğim zaman gidip gelebilirim sıkıntı olmaz inşallah, baştan sona incelediniz mi bu konuyu diğer konıda buna benzerdi ondan dedim buna bir göz atarmısın diye hayırlı kandiller kolay gelsin
buranın şehire uzaklığı 7-8 km. falan

Azrad

Engellendi
@Azrad ustam istediğim zaman gidip gelebilirim sıkıntı olmaz inşallah, baştan sona incelediniz mi bu konuyu diğer konıda buna benzerdi ondan dedim buna bir göz atarmısın diye hayırlı kandiller kolay gelsin
buranın şehire uzaklığı 7-8 km. falan
Ustam sıkıntı değil her işareti çözerim inşallah.Aksam bilgi vereceğim.Alet edavatı hazırla çok uzakta değil giriş.Çubuğun varmı ?

Apollon01

Moderatör
Moderatör

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ustam sıkıntı değil her işareti çözerim inşallah.Aksam bilgi vereceğim.Alet edavatı hazırla çok uzakta değil giriş.Çubuğun varmı ?
Azrad ustam teşekkür ederim, çubuğum yok alırım sorun değil, benim kan grubu 0 rh+ çalışırmı bende bilmiyorum ama bundan sonra çubuğa yoğunlaşacağım inşallah, alet edevat da kolay, benim bir tilki var ona da bir göz atarmısın ustacığım hatta orda bir de domuz var dendi, bunlar paylaştıkça güzeldir ustam, o konuyu da baştan sona bir inceleyip tavsiyeni yazarsan sevinirim, kandiliniz mübarek olsun kolay gelsin canım benim