Birazda tumulus gorseli benden

GERMO

Engellendi
Ustam bir çoğu askeri tesislerin içinde, hemde en iyileri, en kalitelileri, onun için şoriginiz akmasın hemen, avucunuzu yalayın canı çekenler, ne olur ne olmaz hele erkek çocugu burdaki bir çogu, tümülüsler diyarı trakya.

@Mhmt82 ustam o saydiklarini hemen hemen hepsini gezdim habarın olsun.
Tekirdağ'da kumbagda sandal restoranda balık lezzetini özledim ustam, balık konusunda biraz yamyamim ustam,
trakya meshur tumulusler

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Ustam bir çoğu askeri tesislerin içinde, hemde en iyileri, en kalitelileri, onun için şoriginiz akmasın hemen, avucunuzu yalayın canı çekenler, ne olur ne olmaz hele erkek çocugu burdaki bir çogu, tümülüsler diyarı trakya.

@Mhmt82 ustam o saydiklarini hemen hemen hepsini gezdim habarın olsun.
Tekirdağ'da kumbagda sandal restoranda balık lezzetini özledim ustam, balık konusunda biraz yamyamim ustam,
ben ipsala-keşan lıyım ustam.balığımızda satır etimizde gömlekte ciğer sarmamızda meşhurdur.

GERMO

Engellendi
Ustam ömrümün 5 yılı Trakyada geçti, hemen hemen birçok ili ilçeyi gezdim, inşallah bir gün gelirim yine 15 yıl oldu gormeyeli.
ben ipsala-keşan lıyım ustam.balığımızda satır etimizde gömlekte ciğer sarmamızda meşhurdur.

rengo1

Yeni Üye
Satır et dedin de aklıma peynir helvası geldi şimdi

rengo1

Yeni Üye
Dondurmalı az yanmış oldumu tadından yenmez

Caylak67

Aktif Üye
Çorludan tekirdağa giderken sağda çok uzakta gözüküyo iki adet. Önerler köyüydü galiba