Birebir gördüm arkadaşlar.

Yanasip16

Member
Haklısınız ustam nasibimiz varsa nasibi bizdeyse Allah bir şekil bir sebep ile onu bize ulaştıracaktır. Bu yaz inceleyecegim orayı daha yakından kısmetse.

bluee

Member
bizim ordada bi adam vardı evinin altında sesler geliyordu adam bi gece evin altını kazmaya başlıyor karısı kocasının delirdiğini falan zannetmeye başlayınca adam elinde altın heykelle çıkıyor tabi müze yetkililerine teslim etti.hatta haberlerdebile çıktı.rüyada altın küp bulmak sıkıntılardan kurtulmaya büyük bi kazanç sağlayarak lüks içinde yaşamaya delalet eder.umarım istediğine kavuşursun.bence fazla hırs yapmayın.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Ne makina nede başka bı çubuk hepsi fasafıso ben noktayı bulurum kardeşim nasıpse inşallah. Yer Bursa mı

Şirvan

Operatör
Ruya başka bir alem görene gore değişir manalar. Güzel kardeşim bana burda bu var diye gösteren olmadı kısmette yokmuş demek senin kısmetinde varsa gider bakar alirsin. 2 ye 2 dediğin neki 3 saatte biter 3 kişiyle git bak al kısmetini sende kafanda acabalarla uğraşmazsın varmıydi yokmuyudu demezsin. Kafayi fazla.meşgul etmeyeceksin fazla bekleme git bak

Şirvan

Operatör
Ne makina nede başka bı çubuk hepsi fasafıso ben noktayı bulurum kardeşim nasıpse inşallah. Yer Bursa mı
Fasafiso diyebilirmisin çubukla ve cihazla arama yapanlara. O zaman derlerki ibrahim bey maden bunlara gerek olmadan buluyorsun şimdiye.kadar. ne buldunuz. Neyiniz var neye sahipsiniz diye adama sorarlar.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İbrahim bey Suya mı bakıp söyleyeceksiniz ... Birdaha bu şekilde tekliflerle gelmeyin tekrarı olmasın lütfen ...

Kıymetli kardeşim S:W:A:T ustam,
Bu Yanasip16 çok heyecanlı ve ince hesaplı kalbi titrek bir adem.

Musade edersen o rüyada gördüğü yerin fotografını çekip buraya yüklesin.
Bende orada altın vb.var mı ona söyleyeyim inşallah.

Not: Kesinlikle suya bakıp söylemiyorum.
ve 3 harfli çakallarla da asla ve kata irtibatım yoktur...
Tamamen duygusal yönelim ve Altıncı His.
:D

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm değerli site yönetimi ve üyeleri güzel bir yazı olmuş kardeşim şimdi benim pek prensiplerime uymuyor başka bir yere gitmek ve başka bir arkadaşın yerine bakmak fakat bu ruya kısmı hep yazılıp ciziliyor bende sadece sitede bu görülen ruyaların gerceklik kısmınıeğer ki nasip olursa paylaşmak için sana yardımcı olmak isterim ama tek şart sonuç neticesini burda paylaşmak kaydıyla ben kocaeli körfezdeyim uygun görürsen irtibata gecelim

S:W:A:T

Editör
selamun aleyküm değerli site yönetimi ve üyeleri güzel bir yazı olmuş kardeşim şimdi benim pek prensiplerime uymuyor başka bir yere gitmek ve başka bir arkadaşın yerine bakmak fakat bu ruya kısmı hep yazılıp ciziliyor bende sadece sitede bu görülen ruyaların gerceklik kısmınıeğer ki nasip olursa paylaşmak için sana yardımcı olmak isterim ama tek şart sonuç neticesini burda paylaşmak kaydıyla ben kocaeli körfezdeyim uygun görürsen irtibata gecelim
Yöntemini paylaşırsanız seviniriz ... Çook merak ettim şuan da .... !

Turko

Uzman
Rabbim bazı adem oğullarına lütuf ta bulunur özellikle yetim yada öksüz olanlara . İslam dinini kabul edip secde eden cin aleminden olanları , korumak için bilgilendirmek için yol göstermek için adem oğluna gönderir. Adem oğluna görünür konuşur uyarır ve bilgi verir. Geçmişin tamamını geleceğin şahıs ile alakalı olan yada ona yakın olan yada ona zarar gelecek olan ile ilgili uyarırlar. Beyefendinin anlattığı cinlerin seyahat şeklidir göz açıp kapama süresi içersinde astral olarak farklı boyutta o bölgenin geçmişine yahut geleceğine götürürler . Bu bahsettiğim sahislari cinci Hocalar ile karıştırmayın onlar farklı uzun uzun anlatmaya gerek yok sonları malum. Önemli olan Rabbim kısmet etmiş ise nasıl müjde olduğunun önemi yok ama bilinmesi gereken ve unutulmaması gereken önemli bir detay var görülen yada müjde edilen herneyse vakti belirsizdir gelecek sadece peygamber efendimize ve ondan önce gelen peygamberler e melekler tarafından müjde edilmiştir. Bugüne kadar müjde edilen iki yer actim biri memleketimde çıkacak olan taşlardan kazmanin dusecegi boşluğa kadar söylediler müjdesi yengeme geldi 4 yıl boyunca ,sonuç buldunuz ortada alın derler ne Hocalar getirdik götürdük nafile. Diğer yerimde haftalarca gittik geldik her seferinde bir sorun çıktı birinde döküm balyoz ortadan ikiye ayrıldı kırıldı birinde 1.5 ton luk çelik halat koptu murclar çift su verilmiş plastik gibi yamuldu Vs Vs demem oki vakti bilinmez isteyende vaktinden önce nasip olmaz zorlarsan zarar dan başka birşey geçmez eline para zaman ve bolca sabır kaybeder ve sinir kazanırsın. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah .

Ibrahım2

Bilgili Üye
Fasafiso diyebilirmisin çubukla ve cihazla arama yapanlara. O zaman derlerki ibrahim bey maden bunlara gerek olmadan buluyorsun şimdiye.kadar. ne buldunuz. Neyiniz var neye sahipsiniz diye adama sorarlar.
Bakıyorum şirvan beyin yazısını begnenler olmuş varsın öyle olsun ben bulduklarımı forma yükleyecek kadar ahmak değilim her kez işine baksın tonlarca altın bulamadık daha ama çok şükür verdiğine.ayrıca makinaların ne bulduğu aşikar benim soylememe gerek yok sanırsam ve pıyasadakı satılan çubuklarında neye yaradıgınıda gördük tavuk şişinden başka. neye yaradığını ısbat edınde bizde bilelim bana kimse masal okumasın kimse aptal değil makina tuccarlıgıda yapmasın kimse, ve dalkavukda olmasın.üzerine alınan alınsın