Birebir gördüm arkadaşlar.

sikke

Engellendi
Bu sene ülkemize YAZ çok geç geldi. (hatta henüz yaz gelmişde sayılmaz...) Uyurken üzerinize bir şeyler almanızı tavsiye edebilirim.

Ibrahım2

Bilgili Üye
İbrahim bey Suya mı bakıp söyleyeceksiniz ... Birdaha bu şekilde tekliflerle gelmeyin tekrarı olmasın lütfen ...
Haddini bil sana soran olmadı neyi teklif edip etmıcemi suç sende değil senin gıbılerını modorotor yapan da suya bakacak insan çok lafını bil de konış bıdaha tekrarı olmasın

S:W:A:T

Editör
Haddini bil sana soran olmadı neyi teklif edip etmıcemi suç sende değil senin gıbılerını modorotor yapan da suya bakacak insan çok lafını bil de konış bıdaha tekrarı olmasın
Manevi güçlerle benimi çarpacaksınız ?? Bekliyorum ... Ben sizi son kez uyarıyorum bu laflarınıza karşılık Ibrahım Bey ! Birdaha teklif ederseniz forumdan bir başka üyelere bu şekilde ceza alırsınız iyi forumlar ... timur964

Ibrahım2

Bilgili Üye
Manevi güçlerle benimi çarpacaksınız ?? Bekliyorum ... Ben sizi son kez uyarıyorum bu laflarınıza karşılık Ibrahım Bey ! Birdaha teklif ederseniz forumdan bir başka üyelere bu şekilde ceza alırsınız iyi forumlar ... timur964
Haddınızı bilin benim ne yazdığım ortada bu ağır suçlamarı şikayette bulunacam

S:W:A:T

Editör
Muhatap olmak istemiyorum sizinle işine bak
Aynı şey olursa birdaha muhatap olacak kimseyi bulamayacaksınız ... Site içerisinde kesinlikle gel ben senin yerine bakıyım ben bulurum gibi söylemler ve eylemler kesinlikle yasaktır ...

Ibrahım2

Bilgili Üye
Aynı şey olursa birdaha muhatap olacak kimseyi bulamayacaksınız ... Site içerisinde kesinlikle gel ben senin yerine bakıyım ben bulurum gibi söylemler ve eylemler kesinlikle yasaktır ...
Kardeşim işine bak tehtıt mı edıyosun dun bir bugün iki siteye gelelı ne kadar oldu da bana ahkem kesi yosun