Bononia Oceanen

Mois

Yeni Üye
Üstadlar 60 bin dolar fiyat veren var ne diyorsunuz

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
komutan madolyonları nadirdir karadeniz tarafında buna benzer birşey bulunmuştu değeri konusunda fazlası bile edebilir yanlız bu dediğin fiyatı müzede verir iyi araştır derim hayrını gör Mois

Mois

Yeni Üye
Üstad koleksiyoner bi arkadaşla buluşucaz çok kararsizim nasıl bir yol izlemeliyim

zaz12

Bilgili Üye
Kaç gram kardeş . siz bunu nasıl bir işaret e yönelik çıkarsınız ? Bu parçanın yanında ki heykelii nerde ?

Mois

Yeni Üye
Değerli üstadlar bu madalyon ve yanındaki sikke bir kazı esnasında bulundu 8 sene önce gramı hakkında fikrim yok tartmadım hiç

mayhem

Co Admin
Co Admin
SelçuK ustayla bir görüş değerlendirsin durumu nice insanların elindekilerini aldılar bu koleksoncu'lar + elindeki malzeme sağlamsa hangi 60 bin kardeşim sen onu 10 katı gibi düşün uyanık ol derim dediğin gibiyse 10 katını iste bakalım bak başına nasıl bela alıyorsun sen dediğim gibi 60 100 senin işini görüyorsa devlet bu meblayı verir sana aç gözlülük etme derim elindekinden de olma şahsi görüşüm gerisi sana kalmış.

Mois

Yeni Üye
Haklisin arada aracı var bide oda kendi payını muhakkak koymuştur değerini bilsem işte ona göre hareket ederim bi kaç yerden fiyat aldım şuan 60000 usd veren var en fazla

Mois

Yeni Üye
Diğer yanındaki sikke hakkında bir bilginiz varmı aynı döneme ait denildi ama kime ait bu sikke hiç fikrim yok

mayhem

Co Admin
Co Admin
bizansın seçili gözde komutanlarına ait !

kebikec

Member
rakamlar havada uçmuş yine siz en yakın müzeye gidin en sağlıklısı o başınız ağrımaz bilgi edinmiş olursunuz

Mois

Yeni Üye
Valla bana verilen fiyat o kardeşim neyse onu söylüyorum müze ya daha az verirse roma dönemine ait mayhem

mayhem

Co Admin
Co Admin
büyük şirketlerden biri bir vazo için büyük bir mebla biçti ozamanın parası çok iyi bir rakam adam kabul etmedi fiyatı daha çok istedi şirket madem bana yar olmıcak dedi ve şikayet etdi adamı kaçakcılıktan beyabi yatdı türkiyede yaşanan bir olaydır oysa öğrendiki devlet şirketin verdiğinin daha fazlasını verirmiş oysa bilemeyiz yani bu konuda dediğim gibi SelçuK ustanın bir fikrini al diğer ustalarda gerekeni yazıcaktır .