Boşluk bulmada hangi ''Alan Tarama'' daha iyi sonuç verir?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
tmm abi senin dediğin gibi olsun ama bu yazdıklarının hepsini yutturacağım Trakyali81 abim seni unutmam artik çubuk nasil kullanılırmış nasil tespit edilirmiş sana tek tek görsel show ile göstereceğim bakalim o zaman böyle ahkam kesebilecekmisiniz belki hic kullanmadığınız bilmediğiniz bir konu hakkında kesiyorsunuz bu ahkamı evet ben açmadım ben mezarcı degilim ama inan komşularımın bahçesinde bulup gösterdim komşularım açtı ne cıktı çıkmadı beni ilgilendirmez k.karasuda 5 mt yertespit ettim inanmadılar yer altı görüntüleme sistemi getirdiler benim dediğim cıktı oradan kepçeyle aldılar mali ama görmedim sormadım da beni ilgilenditmez el alemin bahçesindeki paralar evet ben bulup çıkarmadım ama size haftaya bak kremasyon yapilmis diyorum o kadar net söylüyorum bir sandık açıp gösterip dokunmadan kapatacagim bakalim o zaman böyle ahkam kesebilecekmişim Trakyali81
Halâ ahkâm kesmeye devam ediyorsun.
Sikistirdikca daldan dala zipliyorsun.
Değeceğini bilsem senin gibi atıp,tutup,sallayanlarin her söylediğine video çeker hepinizin ipliğini pazara çıkarır, nokta (.) yorum yazamaz hale sokarım .

Ne komşuymuş brehhh ! Kepçe kullanarak açtığına kadar biliyorsun da ne çıktığını bilmiyorsun, hem seni ilgilendirmiyor hem de adamlar kalkıp sana Allah razı olsun deyip bir iğne çıkarıp vermiyor.

Hem burada cümle aleme kalkıp ben mezar açmam etik değil şu bu sanki gök kubbe derecesinde benim değerlerim var kemik olan yeri ellemem diye 10 tane yazı yazacaksın, hem kremasyon bulacağım diye sonradan cark edersin.

Samimî olmayanlar ve kendini akıllı zannedenlerin bu zamanki modası şöyle;
1.etap : ilk yorumları saf köylü gibi yaz.
2.etap: Dozu arttır.
3 etap : Hayali fantezileri devreye sok.
4.etap: yavaş yavaş ahkam kesmeye başla.
5. etap: yandaşları devreye al.
6.etap: sen üstadın artık yardır yardirabildigin kadar.
Son etap: Bekle oltaya gelenleri kayığa çekme zamanı.
Bir de ilk etabı , saf köylü ile başlamayıp direk"bilim" diye başlayıp, kurduğu cümlenin ne anlama geldiğini bile bilmeyip, üst mertebeden sıkmaya başlayanlar var.
Kremasyon kelimesi afilli geliyor dimi? Okuyanın cabuk çarpılıp, vurulsun istiyorsunuz.
Lâf cambazlığı ile olmaz sizin işiniz burada.
Yanlış yerde geziyorsunuz mayınlı tarla burası.

Doğruların ve gerçeklerin hüküm sürdüğü yerde sizin palavralarınız meltem esintisi bile yapamaz.
Geçiniz efendim başka durağa..

N@KKoZ

Aktif Üye
Çubuktan uzak durun , çubuk pişmanlıktır, ömrünüzü yer. Boşluk bulduğuna inanmıyorum ben ama farzedelim ki buldu adı üstünde boşluk, köstebek yolu, Kaya altı boşluğu vs gibi boşlukları bulacaktır.
Bir tane çubukçu’nun daha yapı bulduğunu görmedim. Fakir tesellisi 10 liralık çubuk alıp dağa gitmek.
Suyu bulmasıyla ilgili radyestezi alanında örnek çalışmalar var. Oda daha net kanıtlanmış değil.
10 liralık çubuklar boşluk, yapı, metal bulsaydı sitenin üstünde reklam yapan firmalar onbinlerce liraya dedektör satmazdı.

Mhmtylmz

Aktif Üye

trakya kaşarı ağırdır dokunur sana sen altınköy taze kaşara devam et,kendi yazdıklarına kendin inanıyormusun,define işinde paronayak görüntülere rivayetlere hayallere yer yoktur,10 sandık çıkarsan ne @Trakyalı81 nede diğerlerini bağlar,konuları kişiselleştirmeden kişilere saldırmadan forum ve edep kuralları çerçevesinde işlemeni tavsiye ederim,Kimse seni rencide etmeden konularına yorum yazıyor farkında olmadığını biliyorum hala bildiğini okuyorsun dün sana sorduğum soruya gelmeyen cevaptan dolayı sana bir fıkra anlatim iyi oku ; 4,Murat ve sadrazamı gece dolaşmaya çıkmışlar bir tane kayığın içinde adam kafayı çekiyor padişah sadrazam ile birlikte kayıkçının yanına gitmiş oturmuş kayıkçı birer bardak içki ikram etmiş padişahla sadrazama,içkiler bitince padişah kayıkçıya demişki ben padişahım buda sadrazam kayıkçıda bırakın hemşerim bu işleri ben 40 yıldır içiyorum hala kayıkçıyım size birer bardak ikram ettim biriniz padişah diğerinizde sadrazam oldu demiş,
evet abim dün gordum ben tanımam o vatandaşı hakli olabilirsin doğru bu define muhabbetlerinde yalan dolan da çoktur arkadaşların beni palavracı yaptığı gibi haklisindir diye cevap yazma gereği görmedim sana cevap vermek haddime değil bazu arkadaşlarda kendilerince hakli olabilir ama onların haksızlığını benim hakliligimi istemeden de olda bir mefta üzerinden kanitlayacagim buda benim palavracı olmadigimin kanıtı olacak o zamana kadar susuyorm burada senin ve senin gibi değerli abilerimi kızdırmak ve canlarını sıkmak istemem kanıtlarla geleceğim

Tetrax

Yeni Üye
Merhaba sevgili forum üyeleri;

Boşluk bulmada, metal bulmada demiyorum, sadece boşluk bulmada önerebileceğiniz bir ''Alan Tarama'' var mıdır?
Bu konuda tecrübeli arkadaşların, abilerimin veya kardeşlerimin önerisini rica ediyorum. Şimdi den ilgiliniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bitane içi boş bakır al iki tarafa da kayatuzu et ve kemik at mezardan başka birşeye gitmez

Mhmtylmz

Aktif Üye
Halâ ahkâm kesmeye devam ediyorsun.
Sikistirdikca daldan dala zipliyorsun.
Değeceğini bilsem senin gibi atıp,tutup,sallayanlarin her söylediğine video çeker hepinizin ipliğini pazara çıkarır, nokta (.) yorum yazamaz hale sokarım .

Ne komşuymuş brehhh ! Kepçe kullanarak açtığına kadar biliyorsun da ne çıktığını bilmiyorsun, hem seni ilgilendirmiyor hem de adamlar kalkıp sana Allah razı olsun deyip bir iğne çıkarıp vermiyor.

Hem burada cümle aleme kalkıp ben mezar açmam etik değil şu bu sanki gök kubbe derecesinde benim değerlerim var kemik olan yeri ellemem diye 10 tane yazı yazacaksın, hem kremasyon bulacağım diye sonradan cark edersin.

Samimî olmayanlar ve kendini akıllı zannedenlerin bu zamanki modası şöyle;
1.etap : ilk yorumları saf köylü gibi yaz.
2.etap: Dozu arttır.
3 etap : Hayali fantezileri devreye sok.
4.etap: yavaş yavaş ahkam kesmeye başla.
5. etap: yandaşları devreye al.
6.etap: sen üstadın artık yardır yardirabildigin kadar.
Son etap: Bekle oltaya gelenleri kayığa çekme zamanı.
Bir de ilk etabı , saf köylü ile başlamayıp direk"bilim" diye başlayıp, kurduğu cümlenin ne anlama geldiğini bile bilmeyip, üst mertebeden sıkmaya başlayanlar var.
Kremasyon kelimesi afilli geliyor dimi? Okuyanın cabuk çarpılıp, vurulsun istiyorsunuz.
Lâf cambazlığı ile olmaz sizin işiniz burada.
Yanlış yerde geziyorsunuz mayınlı tarla burası.

Doğruların ve gerçeklerin hüküm sürdüğü yerde sizin palavralarınız meltem esintisi bile yapamaz.
Geçiniz efendim başka durağa..
bir insan neyse karsisindakileri de öyle görürmüş söylediklerini üzerine bile almiyorum evet sözümün de arkasindayim mezarlarla isim olmaz ben sirf bazılarınıza çubuk nasil kullanılırmış göstermek istiyorum kapak taşını açıp kapatacagim elimi sürmeden. kepçeyle kazılan yerden ben istemedin vatandaşın evine paranın sahileri gelmiş almaya adam da kovmuş bana dedi gösterdim sonra araştırdım sahibi belli olan gömü harammış benim sahibinin belli olduğu, baskasinin tapulu yerindeki parayla isimde olmaz gozumde olmaz mevlam helal riziklar nasip etsin ben kanıtlayamayacağım laflar etmem abicim kanıtı da göreceksin allah izin verirse hafta ici

Garip_sk

Aktif Üye
Bu sorunuzu yeni gördüm özür dilerim. Marka model vermek benim açımdan sıkıntı olur mu olmaz mı bilemiyorum açıkcası ve ayrıca site forum kuralları gereği paylaşmak doğru mu onu da bilmiyorum. Bir yönetici sıkıntı yok derse elbette paylaşırım. Bu arada şunu özellikle söyleyeyim, ne cihaz satıcısıyım nede alıcısı! Kimsenin uşağı değilim. Firma sahibi de değilim. Nasıl ki burada herkes gönlünü yüreğini açıp emeklerini tecrübelerini paylaşıyor; benim ki de o. Ondan da öte gitmez Allahın izni ile. Elbette bi ton para döküp alıp ama bir halta yaramayan her yerde reklamı olan cihazlarda aldık. Şimdi biri iş yapıyor diğeri yapmaz desek, orta da kalacağız. Yukarı tükürsen bıyık, aşağı... sakal misali. Biri ne yapmam gerektiğini lütfen izah etsin. Ben işin içinden çıkamadım. :unsure: :giggle:
Sorun değil ustam ne özrü, link vermediğin sürece bir sıkıntı olmaz diye biliyorum @BulursamKader25 ustam doğrumudur?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir..

@ibrhm

Bilgili Üye
tmm abi senin dediğin gibi olsun ama bu yazdıklarının hepsini yutturacağım Trakyali81 abim seni unutmam artik çubuk nasil kullanılırmış nasil tespit edilirmiş sana tek tek görsel show ile göstereceğim bakalim o zaman böyle ahkam kesebilecekmisiniz belki hic kullanmadığınız bilmediğiniz bir konu hakkında kesiyorsunuz bu ahkamı evet ben açmadım ben mezarcı degilim ama inan komşularımın bahçesinde bulup gösterdim komşularım açtı ne cıktı çıkmadı beni ilgilendirmez k.karasuda 5 mt yertespit ettim inanmadılar yer altı görüntüleme sistemi getirdiler benim dediğim cıktı oradan kepçeyle aldılar mali ama görmedim sormadım da beni ilgilenditmez el alemin bahçesindeki paralar evet ben bulup çıkarmadım ama size haftaya bak kremasyon yapilmis diyorum o kadar net söylüyorum bir sandık açıp gösterip dokunmadan kapatacagim bakalim o zaman böyle ahkam kesebilecekmişim Trakyali81
Senin çoğu söylediğin ,anlattığın hikaye beni bağlamaz, ağzın güzel laf yapıyor. AMA!
*Boşluk konusunda benimde üzerinde çalışmalarım oldugu gibi ,dogru yoldasin.
*Bulmaz diyenler kendine başka yöntem bulsun.
*Fakat daha öncede yazdığım gibi bulduğun boşluklarda metal degerlendiremiyorsun, daha çok metal tespitine ağırlık ver.
*Burada bir SULTA var aşamazsın ,sonrası rencide ederler, kimseye papuç bırakacak değiliz, biliyorsan, istenmeyen adam olursun.. Bildiğini ,bulduğunu da detay verme, kendi işine bak.
*Burada boşluğu bulduğunu teyit eden benim ve ağız birliği yapmış bir kaç kişinin içerisinde bende varım hatta işkembe-i kübradan atan. Hatta iyi niyetli değiller der,bu arkadaşlar birde niyet okuyucu!!
*Bunlara bulduğun sistemi kısaca anlat desen bir sürü bahane uydurur.
*Daha öncede yazdığım gibi insan sevdiğini başının üzerinde taşır..
*Burada bir bilen grubu var onlardan fazla bilemezsin!!
*Çubuklardada insanda olduğu gibi (+)(-) vardır. Fiziksel etkene maruz kalmış her maddenin ,radyokimyası muhakkak değişir. Bunun bu gün bilimsel bir açıklaması yoktur. İster inan ister inanma. Bulursan birkaç tespitte karşina çıkacak...
*Madenden çıkan altın tenerü ile, elinde bulunan altını çubuklarla test et . Aynı değildir, test edince görürsün. Arazide seni en çok yanıltacak unsur bu dur..
Daha fazla polemiğe gerek yok, gittiğin yol benim bildiğime bir çıkış yoludur. Yol uzun çok çalışman gerek.
*Bu işleyişi çözdükten sonra kot farkından dolayı komidinin üstü değil ,,5katlı binanın tepesinde,yerin yedi kat altındada olsa altını, gümüşü nokta atışı yönünü bulp bağdaş kurup üzerinde sigarada içebilirsin... Sende o azim var Kardeşim...
Allah herkesin yolunu açık etsin.

@ibrhm

Bilgili Üye
Senin çoğu söylediğin ,anlattığın hikaye beni bağlamaz, ağzın güzel laf yapıyor. AMA!
*Boşluk konusunda benimde üzerinde çalışmalarım oldugu gibi ,dogru yoldasin.
*Bulmaz diyenler kendine başka yöntem bulsun.
*Fakat daha öncede yazdığım gibi bulduğun boşluklarda metal degerlendiremiyorsun, daha çok metal tespitine ağırlık ver.
*Burada bir SULTA var aşamazsın ,sonrası rencide ederler, kimseye papuç bırakacak değiliz, biliyorsan, istenmeyen adam olursun.. Bildiğini ,bulduğunu da detay verme, kendi işine bak.
*Burada boşluğu bulduğunu teyit eden benim ve ağız birliği yapmış bir kaç kişinin içerisinde bende varım hatta işkembe-i kübradan atan. Hatta iyi niyetli değiller der,bu arkadaşlar birde niyet okuyucu!!
*Bunlara bulduğun sistemi kısaca anlat desen bir sürü bahane uydurur.
*Daha öncede yazdığım gibi insan sevdiğini başının üzerinde taşır..
*Burada bir bilen grubu var onlardan fazla bilemezsin!!
*Çubuklardada insanda olduğu gibi (+)(-) vardır. Fiziksel etkene maruz kalmış her maddenin ,radyokimyası muhakkak değişir. Bunun bu gün bilimsel bir açıklaması yoktur. İster inan ister inanma. Bulursan birkaç tespitte karşina çıkacak...
*Madenden çıkan altın tenerü ile, elinde bulunan altını çubuklarla test et . Aynı değildir, test edince görürsün. Arazide seni en çok yanıltacak unsur bu dur..
Daha fazla polemiğe gerek yok, gittiğin yol benim bildiğime bir çıkış yoludur. Yol uzun çok çalışman gerek.
*Bu işleyişi çözdükten sonra kot farkından dolayı komidinin üstü değil ,,5katlı binanın tepesinde,yerin yedi kat altındada olsa altını, gümüşü nokta atışı yönünü bulp bağdaş kurup üzerinde sigarada içebilirsin... Sende o azim var Kardeşim...
Allah herkesin yolunu açık etsin.
İstediğiniz kadar bir birinizi kutsayın!!
Hiç önemli değil.
Bilmeyen konuyu araştıran çabalayan arkadaşlar için (son )bir bilgi verecegim detaysız..
Bunu herkes alacak tabiki hayati, ne ile uğraştığınızı basitçe görecek ,bu Çubuk işinin nekadar (stratejik) konuarın anahtarı ; Akıl dışı değil akıl üstü düşünenlerin beni anlayacağını umarım...
# Bir tane UV mavi ampul alıp seyyar bir pirize takin. karşısına ne koyarsanız koyun, bulabildiğiniz ,altın,mineral ,göktaşı fark etmez kilolarca Çubuğu çekebileceğini düşündüğünüz her ne varsa. Bu maddelerin üzerinde çubuk çekin (UV ) ışığı 3,,5,,10,,15 vs. Mesafede pirize takip yanik vaziyete getirin..Çekim gücü nerde,kimdeymiş görün. Ne ile uğraştığınızı bilerek Çalışın. Bu da başka bir çıkış noktasıdır. Çok bilenlere duyrulur.
Konusuna BİLİM' 'le başlayıp bir şey bilmeyen diyenler. Siz kumda oynayın..
Fiziğin bu günki ayrıldığı dallar malum, yarın bunu iki kat olarakta görebilirsiniz.
*Maddesel dünyada Mükemmel işleyişi takip etmeniz yeterlidir.
Saygılarımla...