Bu işaretler elinizde olsa hangisinden nasıl başlardınız?

sepetkaya

Editör
Metalicvoice ustam bukadar gorsele sahip arkadaşa sahip olmadım, sahip olsaydım gerçekliği konusunda ön etüt yapardım, her neyse.. kalp ve üçken işareti beni cezbetti, burda yapılması gereken herkesçe malumdur.. dikkat et işin rast gele..

Metalicvoice

Operatör
@Metalicvoice ustam bukadar gorsele sahip arkadaşa sahip olmadım, sahip olsaydım gerçekliği konusunda ön etüt yapardım, her neyse.. kalp ve üçken işareti beni cezbetti, burda yapılması gereken herkesçe malumdur.. dikkat et işin rast gele..
Bu görseller neki? Üstatlar sağlam elhamdülillah... dediğim gibi resimleri paylaşmak iyidir. Bilgi aktarımı iyidir. Biz olmasakta üstatlarım konuyu çözerler. Forumdaki arkadaşlara görsel sunmak tecrübelerini paylaşmak niyetimiz. Özellikle bu gavurun malı toprak altında kalmasın istiyorum. Ekonomiye kazandırmak lazım kim bulursa bulsun Mal bulanındır

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu görseller neki? Üstatlar sağlam elhamdülillah... dediğim gibi resimleri paylaşmak iyidir. Bilgi aktarımı iyidir. Biz olmasakta üstatlarım konuyu çözerler. Forumdaki arkadaşlara görsel sunmak tecrübelerini paylaşmak niyetimiz. Özellikle bu gavurun malı toprak altında kalmasın istiyorum. Ekonomiye kazandırmak lazım kim bulursa bulsun Mal bulanındır
Metalik kardeees senin hakkindan ben gelirim anca.kahkaha..2.resim vicdansiz hangi cagda sarjorlu 7.62 dabanca vardida .hangi medeniyet.eskiya kullanmis..o ayak resmi kavisi sol ayak ama basparmagi sagdan basliyi.bidiger ejderha ya gelelim bura cinmi sangaymi caponyami.da bu sembol olsun...ben olsam konu basligina istinaden bu resimleri yollayani operdim.bukadar da defineciyle kafa bulunmaz diye kutlardim..darilmaca gucenmece yok.sona papazla papaz olmayalim kahkaha

R00T

Profesyonel
Co Admin
Teşekkürler görsel ziyafet için bazı işretler sahte bazıları hakiki.Kendi Şahsım adıma bu fikirdeyim metal ustam ; bana ait olmayan hiçbir işarete asla çalışmadım yeryüzü komple mücevher olsa ayağıma serilse başkası ile ne çalışırım ne iş yaparım ne işaretine giderim.Bu benim şahsi fikrimdir.

dersu

Bilgili Üye
Metalik kardeees senin hakkindan ben gelirim anca.kahkaha..2.resim vicdansiz hangi cagda sarjorlu 7.62 dabanca vardida .hangi medeniyet.eskiya kullanmis..o ayak resmi kavisi sol ayak ama basparmagi sagdan basliyi.bidiger ejderha ya gelelim bura cinmi sangaymi caponyami.da bu sembol olsun...ben olsam konu basligina istinaden bu resimleri yollayani operdim.bukadar da defineciyle kafa bulunmaz diye kutlardim..darilmaca gucenmece yok.sona papazla papaz olmayalim kahkaha
15 dakikadır bakıyorum 50 - 100 sayfalık 4-5 parça bir pdf dosya o yörede de yok o sembol :230:, canı sıkılan başlığı yazıp pdf olarak aratıp bulabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 237513

deli firat

DOĞACI
Teşekkürler görsel ziyafet için bazı işretler sahte bazıları hakiki.Kendi Şahsım adıma bu fikirdeyim metal ustam ; bana ait olmayan hiçbir işarete asla çalışmadım yeryüzü komple mücevher olsa ayağıma serilse başkası ile ne çalışırım ne iş yaparım ne işaretine giderim.Bu benim şahsi fikrimdir.
Oyoyoy şahsi fikrine katılmıyorum sadece görsel olarak kalsın

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ama deli firat usta mangal yaksa semaver yaksa kara demlikte çay olsa dağ başına bile giderim :D

dersu

Bilgili Üye
6. resimdeki tavuk da hamile gibi, henüz yumurta icat olmamış

R00T

Profesyonel
Co Admin
İnşaALLAH birgün nasip olur yapar yer içeriz hep beraber.