Bu işaretler elinizde olsa hangisinden nasıl başlardınız?

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Ekli dosyayı görüntüle 237719

Ritüellik bir durum yok bunu icra eden kişi farklı bir metot uygulamış , bu işaretde ayağın üstünü değil , altını yani taban görüşlü olarak işlemiş " ayak üstünde kas olmaz " dolayısı bu sol değil sağ ayaktır.Anlaşılan terse çalışılmış bir durum söz konusudur. Soru işaretlerine doğru incelenmesi lazım.

kaynak

Metalicvoice

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 237719

Ritüellik bir durum yok bunu icra eden kişi farklı bir metot uygulamış , bu işaretde ayağın üstünü değil , altını yani taban görüşlü olarak işlemiş " ayak üstünde kas olmaz " dolayısı bu sol değil sağ ayaktır.Anlaşılan terse çalışılmış bir durum söz konusudur. Soru işaretlerine doğru incelenmesi lazım.
Ekli dosyayı görüntüle 237752
Sağ ayağın alttan görünümü ise ayağın iç kavisi yanlış.
Sol ayak ise baş parmak yanlış yerde...
bu görüntü itibari ile küçük parmak bölümü su akıntısından kırılmadı ise o yön de değerlendirilebilir sanırım...

Metalicvoice

Operatör
@Metalicvoice emeğine sağlık .
Güzel düşüncen için teşekkür ederim lakin çoğu işaret sahte , ilk resimdekinin işaret olduguna inanmıyoruz değil mi ? Balçığa gömülü bir mekanik alet motor parçası gibi duruyor .
Ben kalp olan görseli seçiyorum sizlere o güzel kalplerinize sevgi ve saygı ile gönülden teşekkür ediyorum .
:274:

Konu ile ilgili üstatlardan öğrendiklerimi paylaşayım.

Ustam öğrendikki: kalp, ilgili bölge devlet takibinde gören uzak dursun:)

4.resim: Meryem ana kucağında çocuk. Bölge Devlet kontrolünde, kamera bile koymuşlar. “Hiç Görmedik bilmiyoruz” yani. :)

İlkkez duydum: 1. Resimdeki zeminde horasan malzeme içine yerleştirilmiş demir malzeme. Çözüm yolu: üzerine dökülen suyun takibi ile yakın alanda suyun toplandığı alan kırılır. Bir madalyon/para bulunur. Aynı demir malzeme burada da varsa malzeme yanındaki ayrı işaretle ilgili lahit bulunur...

2.silah yakın dönem ermeni evi. Sahte değil. Çözüm: şarjör dışarda ise evin giriş eşiği sağ taraf araştırılır. Malzeme Merdiven ve ocakta değil...

10. Resim: büyük dişli saldırgan yatan tilki. Bölgeye uyum sağlamıyor. Sahte değil. Çözümü bilinmiyor.
hayalsaati, kaynak, kazama, Marco, mayhem, Root, sepetkaya, psh, Pirana, dersu, Apollon01, APOLLONUS, BulursamKader25, epy, Karabulut, Burak5553, mavikorku, Dampiel, dadas_25, deli firat, GUND@R

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sana dedim ordek tavuk guvercin yilan ayak isareti . Hala diyerlerini yazip duruyorsun :) zor olunca cok parami oluyor tumulusten cok parami cikiyor her zaman .Bir ufak kup yeter zorlama bir yerde varsa sesdiysen ufaktan baslaki zevki ciksin hasliksiz kalma sonra :)

Metalicvoice

Operatör
Sana dedim ordek tavuk guvercin yilan ayak isareti . Hala diyerlerini yazip duruyorsun :) zor olunca cok parami oluyor tumulusten cok parami cikiyor her zaman .Bir ufak kup yeter zorlama bir yerde varsa sesdiysen ufaktan baslaki zevki ciksin hasliksiz kalma sonra :)
Allah cc. Şükürler olsun durumumuz iyi olduğu için ve bu merak bizde bir hobi olduğundan dolayı hırs yapmıyorum.
Sülün/tavuk/güvercin hususu Doğru ustam. Bilgi paylaşımı olsun diye Çelişki oluşturan resimlere açıklama yaptık. Yoksa başından beri hem fikiriz. :)
Gerçi kalp te merak uyandırmıştı amma neyse...

Yılana gelince 10 m üsten patlatmışlar yuvarlanmış kayası. O da artık ölü sayılır...

kaynak

Metalicvoice Uysal tilki yorumu :) Ermenilerin kullandığı bir işarettir.İşaretin kıble tarafın 100 ayak mesafede yerler araştırılır.Söz konusu bir oyuk varsa çevreside dikkatlice araştırılır keza bu oyuk bazen su içindede bulunur.

Metalicvoice

Operatör
@Metalicvoice Uysal tilki yorumu :) Ermenilerin kullandığı bir işarettir.İşaretin kıble tarafın 100 ayak mesafede yerler araştırılır.Söz konusu bir oyuk varsa çevreside dikkatlice araştırılır keza bu oyuk bazen su içindede bulunur.
Doğru da usta. Bu tilki acaip bi tilki... yapan radikal davranmış :)